Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (72)Тематичний інтернет-навігатор (1)Наукова електронна бібліотека (277)Реферативна база даних (17977)Книжкові видання та компакт-диски (1097)Журнали та продовжувані видання (53)
Пошуковий запит: (<.>K=ВИДИ$<.>+<.>K=ДОКУМЕНТАЦІЇ$<.>+<.>K=ЗЕМЛЕУСТР$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2238
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Стельмах Н.В. 
Автоматизація технологічного підготовлення складального малосерійного виробництва електромеханічних приладів: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.02.08 / Н.В. Стельмах ; НТУ України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2010. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К960.8-64
Шифр НБУВ: РА370606 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Бумбур Ю.М. 
Авторська рефлексія в літературному творі (на матеріалі прози Джона Фаулза): автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.06 / Ю.М. Бумбур ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 16 с. — укp.

Запропоновано визначення поняття "авторська рефлексія", з'ясовано його роль і місце серед понять, пов'язаних з проблемою автора. Досліджено види, форми та функції авторської рефлексії в літературному творі. Розроблено теоретичні положення, які застосовано до аналізу конкретного художнього матеріалу - прози Д. Фаулза. Визначено основні форми авторської рефлексії у романах цього англійського письменника XX ст. Розглянуто певні моделі авторської рефлексії, а саме: рефлексія автора як суб'єкта естетичної діяльності, рефлектуючий герой, рефлектуючий читач.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш400.15 + Ш5(4ВЕЛ)-4 Фаулз Дж.534 +
Шифр НБУВ: РА363841

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Єпіфанова Ю.С. 
Авторські права науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.03 / Ю.С. Єпіфанова ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2010. — 16 с. — укp.

Досліджено поняття, види авторських прав науково-педагогічних працівників ВНЗ, підстави їх виникнення та способи здійснення. Показано особливості здійснення авторських прав цими суб'єктами на підставі авторського договору, зокрема договору про винагороду між автором і роботодавцем. Досліджено його місце в системі цивільно-правових договорів. Розроблено конкретні пропозиції та рекомендації щодо удосконалення законодавства України у сфері охорони та захисту авторських прав науково-педагогічних працівників ВНЗ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)339:Ч3
Шифр НБУВ: РА374026 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
4.

Базюк І.В. 
Агарикоїдні гриби лісів Українського Розточчя: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.03.03 / І.В. Базюк ; Укр. держ. лісотехн. ун-т. — Л., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Всебічно досліджено агарикоїдні базидіоміцети (Agaricales s.l.) лісів Українського Розточчя. Встановлено, що мікрофлора регіону налічує 341 вид з даної групи грибів, які належать до 88-ми родів 18-ти родин 5-ти порядків класу Basidiomycetes. Зазначено, що 330 видів - нові для району досліджень, 5 - для України. Проведено систематичний, екологічний та географічний аналізи мікрофлори регіону. Досліджено розподіл грибів за основними типами рослинних угрупувань, виділено специфічні для кожної формації комплекси макроміцетів. Проаналізовано сезонну динаміку плодоношення цих грибів у регіоні. Вивчено вплив доглядових рубок на видовий склад і плодоношення грибів. Проведено обстеження двох об'єктів природно-заповідного фонду Українського Розточчя (природного заповідника "Розточчя" та Національного природного парку "Яворівський"), де виявлено 234 види агарикоїдних грибів. Встановлено, що мережа природоохоронних територій регіону є недостатньо репрезентативна стосовно грибів порядку Agaricales s.l.. Запропоновано заходи щодо охорони рідкісних видів грибів Українського Розточчя.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е521.561.22(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА324233

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Петришина В.А. 
Агроекологічне обгрунтування фіторемедіаційної спроможності дикорослих видів рослин: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 03.00.16 / В.А. Петришина ; Ін-т агроекології УААН. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Показано, що рослинні покриття з толерантних до пестицидного навантаження видів природної флори є ефективним способом ремедіації грунтів земель сільськогосподарського призначення з високою фітотоксичністю, спричиненою полікомпонентним забрудненням пестицидами. Створено нейромережеву математичну модель, яка дозволяє спростити та прискорити виявлення у структурі природних рослинних угруповань види, стійкі до токсичного впливу пестицидів. Показано, що адаптовані до високого пестицидного навантаження дикорослі види рослин здатні зменшувати рівень забруднення грунту ДДТ та його метаболітами шляхом фітоекстракції та ризодеградації токсикантів. Розроблено алгоритм проведення фіторемедіації грунтів з полікомпонентним забрудненням пестицидами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П067.7 +
Шифр НБУВ: РА364066

Рубрики:

      
6.

Гопцій Т.І. 
Агроекологічні й агротехнічні основи введення амаранту в культуру в Лівобережному Лісостепу України: Автореф. дис... д-ра с.-г. наук: 06.01.09 / Т.І. Гопцій ; Ін-т цукр. буряків УААН. — К., 2004. — 38 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано та практично доведено необхідність введення амаранту в культуру Лівобережного Лісостепу України, а також розроблено основні елементи технології його вирощування. З метою виділення найбільш перспективних видів для вирощування в Лівобережному Лісостепу України вивчено 19 видів амаранту, одержаних у різних ботанічних садах та ВІР. На підставі аналізу впливу кліматичних умов зони на ріст, розвиток та продуктивність рослин, вивчення біологічних особливостей видів, їх адаптивного потенціалу, напрямку використання виявлено три види амаранту: A. cruentus - для вирощування на кормові цілі, A. hybridus і A. hypochondriacus - універсального використання кормового та насіннєвого спрямування. Доведено можливість селекційного поліпшення амаранту шляхом застосування методів добору, внутрішньовидової та міжвидової гібридизації. Теоретично обгрунтовано схему селекційного процесу, базуючись на використанні періодичного добору з проведенням оцінки потомства, практичну значимість якої доведено створенням семи сортів амаранту різних напрямків використання, занесених до Державного реєстру сортів рослин України. На підставі результатів вивчення впливу окремих елементів технології вирощування на рівень реалізації продуктивного потенціалу видів, перспективних для умов Лівобережного Лісостепу України, розроблено технологічну схему вирощування з урахуванням фенологічних фаз розвитку рослин. Визначено перспективні напрямки використання зеленої маси та насіння.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П222.9 амарант +
Шифр НБУВ: РА333549

Рубрики:

      
7.

Полінкевич В.А. 
Агроекологічні основи створення пасовищного конвеєра для молодняка великої рогатої худоби м'ясного напрямку продуктивності в умовах радіоактивного забруднення Полісся України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 03.00.16 / В.А. Полінкевич ; Ін-т сіл. госп-ва Полісся УААН. — Житомир, 2004. — 21 с. — укp.

Встановлено закономірність формування та параметри кормової цінності багаторічних травосумішей та однорічних кормових агрофітоценозів різної видової структури та строків сівби відмінних періодів дозрівання. Досліджено динаміку надходження рослинної маси протягом сезону та удосконалено модель пасовищного конвеєра для великої рогатої худоби м'ясного напрямку продуктивності за умов радіоактивного забруднення земель Полісся України. З'ясовано роль та ефективність окремої та комплексної дії різних агроекологічних факторів (способів обробітку грунту, строків сівби, органічних та різних поєднань і доз мінеральних добрив, вапнування) на продуктивність багаторічних та однорічних агрофітоценозів та їх значення у процесі накопичення ними радіонуклідів. На підставі одержаних даних встановлено можливість цілеспрямованого управління екологічним станом угідь, формування продукційного процесу ценозів та якості корму. Визначено кормову привабливість та специфічні особливості капустяних культур залежно від їх фенотипічного стану, а також об'єми добового споживання на пасовищах тваринами рослинної маси різних типів агрофітоценозів. Розширено уявлення про кормову цінність та господарську придатність їх використання в системах пасовищного конвеєра. Запропоновано ефективні види та дози добрив для одержання доброякісного та радіаційно безпечного пасовищного корму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-44(4УКР) + П223-4(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА333707

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Підмогильна Н.В. 
Ад'єктивний атрибут у поетичному мовленні (на матеріалах поетичних творів О.С.Пушкіна): Автореф. дис... д-ра філол. наук: 10.02.02 / Н.В. Підмогильна ; Тавр. нац. ун-т ім. В.І.Вернадського. — Сімф., 2001. — 35 с. — укp.

Розглянуто функціонально-семантичні особливості ад'єктивного атрибута у поетичних творах О.С.Пушкіна. Комплексно проаналізовано поетичний ад'єктив та його трактовку як лінгвістичну категорію, що виступає як один з основних чинників формування та розвитку національної та літературної мов через систему поетичних образів і фігур. Описано комплекс власне лінгвістичних параметрів поетичного ад'єктива. Систематизовано лексичні новації у сфері ад'єктивних слів у поезіях О.С.Пушкіна. Надано поняття конструкційної мовотворчості та показано відповідні синтаксичні побудови. Запропоновано типологічне тлумачення ад'єктива як епітета. Показано пряму кореляцію епітетарної творчості поета й особливостей його художнього світогляду. Розглянуто ад'єктив як компонент атрибутивної конструкції - основної структурно-функціональної ланки поетичного мовлення. Наведено основні види конструкційної мовотворчості у поетичному мовленні: з функціонально-стилістичним зрушенням, з комплексною контамінацією характеру визначального та визначуваного.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.2-31 + Ш514РОС)5-4Пушкін, О.С.535
Шифр НБУВ: РА316180 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Біологічні науки   
9.

Хлистун Н.Я. 
Адвентивна флора м. Чернівців: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.05 / Н.Я. Хлистун ; НАН України. Нац. ботан. сад ім. М.М.Гришка. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Вперше складено анотований конспект адвентивної флори Чернівців, який включає 104 види вищих судиних рослин. На даній території виявлено Echinocystis lobata (Michx.) Torr. et Gray., Polygonum sachalinense Fr. Smidt, Geranium sibiricum L., Impatiens glandulifera Royle. Проведено систематичний, біоморфологічний, екологічний і географічний аналіз адвентивної флори Чернівців. Здійснено розподіл адвентивних видів за часом заносу та ступенем натуралізації, розглянуто способи розповсюдження діаспор адвентів. Встановлено господарське значення адвентивних видів Чернівців і виділено небезпечні види, що перебувають у стадії експансії. Вперше досліджено видовий склад судинних рослин Чернівців (427 видів). На території міста виявлено сучасні локалітети злісного карантинного бур'яну Ambrosia artemisіifolia L.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е522*852.29(4УКР-4ЧЕН-2Ч) +
Шифр НБУВ: РА344432

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Куян І.А. 
Адміністративна відповідальність за екологічні правопорушення: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / І.А. Куян ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2001. — 18 с. — укp.

Наведено ознаки екологічного адміністративного правопорушення, запропоновано підходи, критерії та розроблено класифікацію екологічних правопорушень, з'ясовано їх місце в системі адміністративних правопорушень. Розглянуто їх види залежно від змісту адміністративних стягнень, що накладаються за екологічні правопорушення. Внесено пропозиції щодо вдосконалення системи стягнень і порядку їх накладення. Розглянуто механізм застосування законодавства про адміністративну відповідальність за екологічні правопорушення, зокрема, форми та методи діяльності органів адміністративної юрисдикції в сфері охорони довкілля на кожному етапі провадження у справах про адміністративну відповідальність, з'ясовано місце та роль судових органів щодо вирішення даних справ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4Укр)012.8 + Х859(4Укр)03
Шифр НБУВ: РА316816 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Ващенко С.В. 
Адміністративна відповідальність за правопорушення в галузі торговельної діяльності: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / С.В. Ващенко ; Ун-т внутр. справ. — Х., 1999. — 17 с. — укp.

Дисертація присвячена теоретичним і практичним питанням адміністративної відповідальності за правопорушення в галузі торговельної діяльності. Досліджуються сутність та значення торговельної діяльності у розвитку суспільних відносин в Україні, особливості її правового регулювання, дається правова характеристика правил торгівлі та адміністративно-правових засобів забезпечення їх виконання. Аналізуються сутність та підстави адміністративної відповідальності в зазначеній сфері, процедури її реалізації, а також система та види адміністративних проступків у галузі торговельної діяльності. Визначаються шляхи удосконалення правового регулювання адміністративної відповідальності в сфері торгівлі, сформульовано пропозиції щодо внесення змін і доповнень до КпАП України, розробки та прийняття ряду законодавчих та інших нормативних актів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)127

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Синьов О.В. 
Адміністративна відповідальність за правопорушення, що посягають на права і свободи громадян: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.В. Синьов ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2001. — 20 с. — укp.

Проаналізовано сутність, зміст, підстави та процедури адміністративної відповідальності за проступки осіб, що посягають на права та свободи громадян, визначено її місце в загально-правовому та адміністративно-правовому механізмах охорони прав та свобод громадян. Досліджено систему прав та свобод громадян як об'єкт правової охорони, поняття та значення адміністративної відповідальності в системі засобів їх забезпечення. Надано детальну характеристику проступків осіб, що посягають на права та свободи громадян, як підстав для адміністративної відповідальності, виділено та проаналізовано окремі їх види. Визначено основні напрямки удосконалення законодавства про адміністративну відповідальність в даній сфері, подано пропозиції щодо внесення конкретних змін і доповнень до КпАП України, розробки проекту нового КпАП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4Укр)3 + Х819(4Укр)012.8
Шифр НБУВ: РА315873 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Слубський І.Й. 
Адміністративна відповідальність юридичних осіб: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / І.Й. Слубський ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні проблеми адміністративної відповідальності юридичних осіб. Досліджено поняття "адміністративна відповідальність юридичної особи" й особливості складу адміністративного правопорушення як підставу такої відповідальності. Вивчено практичні проблеми застосування заходів адміністративної відповідальності до юридичних осіб. Розглянуто історичний аспект, а також здійснено порівняльно-правовий аналіз дослідженої відповідальності. Вивчено зміст і види заходів адміністративної відповідальності, які застосовуються до юридичних осіб. Визначено особливості накладення стягнень на юридичних осіб і механізм досягнення мети адміністративного покарання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072 + Х839(4УКР)012.07 +
Шифр НБУВ: РА358107

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Костів М.В. 
Адміністративна правосуб'єктність юридичних осіб та особливості її реалізації в адміністративно-деліктних відносинах: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / М.В. Костів ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2005. — 21 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження теоретичних засад і особливостей реалізації адміністративної правосуб'єктності юридичних осіб. З'ясовано суть поняття адміністративної правосуб'єктності юридичних осіб, досліджено елементи правосуб'єктності, визначено їх співвідношення та обгрунтовано визнання деліктоздатності самостійним елементом. Визначено критерії класифікації адміністративної правосуб'єктності юридичних осіб на спеціальну та виключну, розкрито їх зміст і значення, виділено види, визначено їх поняття, виявлено особливості реалізації та встановлено обсяг адміністративної правосуб'єктності державних органів, суб'єктів підприємницької діяльності та об'єднань громадян. Досліджено особливості реалізації адміністративної правосуб'єктності юридичних осіб в адміністративно-деліктних відносинах та проаналізовано тенденції сучасного законодавства щодо встановлення адміністративної відповідальності юридичних осіб. Сформульовано пропозиції для вдосконалення законодавчого врегулювання адміністративної правосуб'єктності юридичних осіб, а також рекомендації щодо ефективного механізму її практичної реалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)013 + Х819(4УКР)07 + Х839(4УКР)012 +
Шифр НБУВ: РА340786

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Ольховська С. М. 
Адміністративний договір в діяльності органів внутрішніх справ України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / С. М. Ольховська ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2010. — 17 с. — укp.

Розглянуто загальнотеоретичні положення адміністративного договору, зокрема, поняття, зміст і види адміністративних договорів, проаналізовано правові підстави для класифікації адміністративних договорів. Проведено порівняльно-правовий аналіз адміністративних, цивільно-правових та інших договорів, визначено доцільність їх застосування в діяльності органів внутрішніх справ. Виявлено особливості адміністративних договорів і розроблено шляхи підвищення ефективності застосування адміністративно-договірних відносин у діяльності органів внутрішніх справ, визначено умови ефективного використання адміністративних договорів у практичній діяльності органів внутрішніх справ. Запропоновано науково обгрунтовані рекомендації щодо вдосконалення адміністративно-процесуального законодавства України, приведення його відповідно до міжнародно-правових норм в частині реалізації адміністративно-договірних відносин. Розглянуто юридичну відповідальність за невиконання адміністративних договорів і розроблено пропозиції щодо змін і доповнень до чинного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)03 + Х819(4УКР)112.01-9
Шифр НБУВ: РА376433 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Завальна Ж. В. 
Адміністративний договір: теоретичні засади та застосування: автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.07 / Ж. В. Завальна ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2010. — 29 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження адміністративного договору як форми договірного регулювання адміністративно-правових відносин в Україні. Розглянуто теоретико-правові й організаційні засади застосування адміністративного договору. Уточнено його ознаки, суб'єктний склад, зміст і межі застосування до адміністративних, у тому числі управлінських відносин. Розкрито виокремлення адміністративних відносин, які урегульовуться договірними формами. Встановлено критерії такою виокремлення та надано загальну характеристику таких відносин. Детально досліджено правосуб'єктність і компетенцію сторін адміністративного договору із розкриттям суті та змісту повноваження на договір. Виділено два види договорів, що регулюють адміністративні відносини. Висвітлено особливості застосування адміністративного договору в окремих сферах адміністративної, в тому числі управлінської діяльності. Запропоновано проект Закону України "Про адміністративний договір".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)03
Шифр НБУВ: РА376422 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Борисенко Н. А. 
Адміністративний нагляд міліції за дотриманням правил паспортно-реєстраційної системи: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Н. А. Борисенко ; Дніпропетр. держ. ун-т внутр. справ. — Д., 2011. — 20 с. — укp.

Вперше сформульовано визначення паспортно-реєстраційної системи як складної, комплексної, багаторівневої, динамічної, відкритої системи, що включає в себе всі види правовідносин, які виникають у сфері паспортизації та реєстрації місця проживання фізичних осіб. Запропоновано розмежувати адміністративний нагляд міліції за дотриманням правил паспортно-реєстраційної системи від інших видів адміністративного нагляду міліції за такими критеріями: об'єктом і предметом нагляду, напрямками наглядової діяльності міліції, формами та методами здійснення міліцією адміністративного нагляду. Доведено доцільність, у зв'язку зі створенням Державної міграційної служби України, звузити наглядові повноваження міліції за дотриманням правил паспортно-реєстраційної системи. Удосконалено критерії класифікації адміністративного нагляду міліції за дотриманням правил паспортно-реєстраційної системи: за сферою нагляду, за часом здійснення, за відкритістю, за джерелом нагляду, за кількісним складом суб'єктів нагляду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.032
Шифр НБУВ: РА382695 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Комзюк А.Т. 
Адміністративний примус в правоохоронній діяльності міліції в Україні: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.07 / А.Т. Комзюк ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2002. — 37 с. — укp.

Визначено місце адміністративного примусу (АП) у системі методів правоохоронної діяльності міліції. Проаналізовано правові засади застосування міліцією АП для забезпечення прав і свобод громадян та прав і чинних інтересів юридичних осіб. Наведено заходи, що застосовуються з метою забезпечення громадського порядку та безпеки за надзвичайних обставин. Визначено види та нормативні та фактичні підстави заходів адміністративного припинення, застосовуванні міліцією. Розглянуто особливості адміністративно-юрисдикційної діяльності міліції, її завдання та зміст. Наведено оригінальну класифікацію складів адміністративних правопорушень. Вивчено питання здійснення міліцією провадження у справах про адміністративні проступки. Розроблено теорію АП як методу правоохоронної діяльності, сформульвано рекомендації, спрямовані на удосконалення правових засад та практики застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.031 +
Шифр НБУВ: РА322110

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Іваненко Я. Л. 
Адміністративні неюрисдикційні провадження: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Я. Л. Іваненко ; Акад. праці і соц. відносин Федер. проф. спілок України. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Розглянуто риси адміністративних неюрисдикційних відносин. Визначено місце цих відносин у адміністративно-правових відносинах. Сформульовано поняття "адміністративне неюрисдикційне провадження" (АНП). Розроблено класифікацію цих проваджень та процедур, виділено їх види. Визначено стадії кожного виду АНП і процедур. Сформульовано поняття "суб'єкт АНП" та розглянуто класифікацію таких суб'єктів. Виділено елементи структури адміністративної процесуальної правосуб'єктності суб'єктів АНП і встановлено особливості цієї правосуб'єктності. Наведено класифікацію заявних АНП і запропоновано шляхи уніфікації процедур їх здійснення. Визначено форму та зміст рішення, яке приймається в результаті проведення регулятивного АНП. Обгрунтовано проблеми адміністративно-правового регулювання відносин щодо АНП і розроблено необхідні рекомендації щодо змін і доповнень до чинного адміністративного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072
Шифр НБУВ: РА384837 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Пономарьова Я.О. 
Адміністративні провадження з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Я.О. Пономарьова ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2009. — 18 с. — укp.

Розкрито сутність поняття, досліджено правове регулювання та проаналізовано процедуру здійснення адміністративного провадження з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно. Визначено місце реєстраційного провадження в адміністративному процесі. Розкрито сутність поняття провадження з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, описано систему його правового регулювання. Охарактеризовано види та правовий статус учасників адміністративних проваджень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, розглянуто його структурні елементи. Досліджено способи забезпечення законності здійснення реєстраційних процедур. Обгрунтовано шляхи удосконалення провадження з державної реєстрації прав на нерухоме майно, наведено пропозиції щодо внесення змін до нормативно-правових актів про регулювання даної процедури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)120.014 + Х839(4УКР)112 +
Шифр НБУВ: РА369007

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського