Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (1)Книжкові видання та компакт-диски (34)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>K=БУЗОВ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Бузоверя В.М. 
Дослідження та розробка технології доменної плавки на комбінованому дутті з використанням технологічних газів металургійних виробництв замість природного: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.16.02 / В.М. Бузоверя ; НАН України. Ін-т чор. металургії ім. З.І.Некрасова. — Д., 2000. — 17 с. — укp.

Дисертацію присвячено питанням забезпечення стійкої роботи доменних печей на комбінованому дутті високих параметрів і зменшення витрат умовного палива за умови відсутності або нестабільності забезпечення доменного виробництва України природним газом. Розроблено і запропоновано методику аналізу зміни показників доменного процесу і результатів плавки на основі складів дуття, додаткового палива, колошникового газу, що утворюється, шихтових матеріалів і продуктів плавки. Розроблено технологію доменної плавки на комбінованому дутті високих параметрів з регулюванням рівня теоретичної температури вдуванням колошникового газу, виявлено вплив даного компонента на цілий ряд показників процесу і плавки. Показано, що запропонована технологія плавки, у порівнянні з традиційною, має економічні та організаційні переваги.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К323.103.023 + К323.109.4
Шифр НБУВ: РА308586 Пошук видання у каталогах НБУВ 
!!!kk2udk_R.pft: FILE NOT FOUND!

      
2.

Бузова О.Д. 
Поліхудожнє виховання як засіб удосконалення музичної підготовки майбутніх вчителів музики: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.02 / О.Д. Бузова ; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2004. — 19 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано зміст музичної підготовки, її естетичні, творчі та педагогічні аспекти, визначено сутність поліхудожнього виховання студентів у системі вищої музично-педагогічної освіти. З'ясовано педагогічні умови застосування творчих контактів з різними видами мистецтва у процесі фахового становлення студентів. Розроблено та експериментально перевірено методичну модель реалізації впливу поліхудожнього виховання на підвищення ефективності музичного навчання студентів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ31р(4УКР)31-3 +
Шифр НБУВ: РА331742
!!!kk2udk_R.pft: FILE NOT FOUND!

      
Категорія: Транспорт   
3.

Бузовський Д.О. 
Розробка способу контролю місця судна багатопозиційною радіолокаційною системою: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.22.13 / Д.О. Бузовський ; Одес. нац. мор. акад. (ОНМА). — О., 2008. — 24 с. — укp.

Вперше розроблено новий спосіб високоточного визначення місця судна в стислих водах, побудований на використанні надмірних навігаційних параметрів (пеленгів і відстаней), які оброблюються методом максимальної правдоподібності. Запропоновано засіб проведення даної процедури - багатопозиційну радіолокаційну систему, що складається з декількох радіолокаційних станцій, одна з яких є головною та приймає виміряні навігаційні параметри з допоміжних станцій та оброблює їх запропонованим методом з наступною передачею високоточних координат на судно, що супроводжується. Одержано та використано як цільову функцію, скалярний показник точності, який залежить від кількості навігаційних параметрів, їх точності та геометричного розташування станцій. Розроблено математичну модель для визначення оптимальної геометричної конфігурації розташування станцій, яка складається з цільової функції, критеріїв оптимальності й обмеження та процедури реалізації методу максимальної правдоподібності. Одержано оптимальну конфігурацію багатопозиційної радіолокаційної системи, що забезпечує одержання максимальної точності місцезнаходження судна, для реалізації якої необхідно розташувати станції системи у вершинах правильних багатокутників. удосконалено процедуру визначення точності сучасних багатопозиційних навігаційних систем, що складаються з декількох незалежних підсистем для визначення місця судна, яка враховує характеристики точності та надійності підсистем та їх взаємне геометричне розташування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О471.55-5 +
Шифр НБУВ: РА361163
!!!kk2udk_R.pft: FILE NOT FOUND!
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського