Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (2)Реферативна база даних (5)
Пошуковий запит: (<.>K=ІМУНОЕЛЕКТРОФОРЕЗ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія: Біологічні науки   
1.

Вінарська Н.В. 
Залежність біологічної активності ліпополісахаридів IRalstonia solanacearum/I (Smith, 1896) від їх складу та структурних особливостей: Автореф. дис... канд. біол. наук / Н.В. Вінарська ; НАН України. Ін-т мікробіології і вірусології ім. Д.К.Заболотного. — К., 2002. — 21 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е422.141.2*725.123
Шифр НБУВ: РА319359 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Петрух І.М. 
Фізіологічний пріон і білки пріон-реплікуючих органів тварин залежно від віку та факторів годівлі: автореф. дис... канд. вет. наук: 03.00.04 / І.М. Петрух ; Ін-т біології тварин УААН. — Л., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено фізіологічний пріон у пріон-реплікуючих органах (довгастому мозку, селезінці, підщелепових лімфатичних вузлах, слизовій оболонці тонкого відділу кишечнику) та лейкоконцентраті крові великої рогатої худоби (ВРХ). Одержано нові дані про зміни білкового складу пріон-реплікуючих органів ВРХ залежно від віку, породи й умов годівлі. Виявлено, що у корів німецької чорно-рябої породи у порівнянні з коровами української чорно-рябої молочної породи кількість пріонвмісних білків з молекулярною масою 27 - 35 кДа вдвічі більша. Удосконалено метод імуноелектрофорезу для детекції пріон-протеїну та діагностики трансмісивних спонгіоформних енцефалопатій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П527.251.1 + П545.54 +
Шифр НБУВ: РА358062

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського