Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (9)Реферативна база даних (65)Книжкові видання та компакт-диски (91)Журнали та продовжувані видання (8)
Пошуковий запит: (<.>A=ШАРП$<.>+<.>A=ДЖИН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Шарпан О.Б. 
Визначення часових і частотних параметрів та стану просторово розвинених невзаємних динамічних об'єктів. Методи та багатопозиційні системи: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.11.13 / О.Б. Шарпан ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2006. — 37 с. — укp.

Розроблено та досліджено нові методи і системи, що забезпечують швидке точне визначення часових і частотних параметрів просторово розвинених невзаємних динамічних об'єктів і спектральних параметрів поширюваних у них сигналів у завданнях неруйнівного (неінвазивного) визначення їх структури, пошарового складу та стану. Розвинено часові та частотні критеріальні засади оцінювання структури та стану просторово розвинених динамічних об'єктів різного фізичного походження. Розвинено методологію формування сигналів порівняння та теорію просторових часових, частотних і спектральних вимірювань. Розроблено принципи побудови широкосмугових просторово розгалужених систем ампліфазометрії й ампліфазової спектрометрії, імпедансометрії та імпедансної томографії. Створено методологію визначення стану системи гемодинаміки на засадах пульсової амплітудної та фазової спектрометрії у традиційних (за Фур'є) і нетрадиційних (за Уолша, REX і CoREX) ортогональних базисах. Запропоновано новий метод просторової кореляційно-спектральної осцилометрії, що забезпечує завадостійке визначення параметрів артеріального тиску за умов завад і артефактів підвищеного рівня інтенсивності. Ефективність розроблених методів і систем підтверджено результатами їх застосування за умов реалізації технології оцінювання стану випробовуваних і впроваджених у провідних організаціях України та Росії технічних і біологічних об'єктів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж820.5 с108 + Е.в73 +
Шифр НБУВ: РА348995

Рубрики:

      
2.

Джин Юн 
Дифракція імпульсного хвильового пучка на границі розділу двох середовищ із втратами: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.03 / Джин Юн ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2006. — 16 с. — укp.

Знайдено в аналітичному вигляді оператори поширення для еволюційного хвилеводного рівняння для середовища з втратами. Ці оператори сформульовані у вигляді, що допускає зворотний у часі аналіз поширення сигналів. Уперше одержано аналітичний розв'язок у часовій області для операторів дифракції на межі розділу діелектриків з втратами. На підставі аналізу операторів дифракції виявлено, що на межі двох ізоімпедансних середовищ сингулярна частина операторів відбиття дорівнює нулю. Це означає, що відбитий сигнал не міститиме моментального відгуку на падаючий імпульс, але через наявність дисперсії та різну швидкість поширення у двох середовищах, після проходження фронту сформується відбита хвиля (пізночасовий відгук). Виявлено, що у разі рівності показників заломлення двох середовищ (швидкостей поширення) не відбуватиметься спотворення імпульсу у процесі дифракції, тобто відбита хвиля та хвиля, що пройшла, будуть повторювати форму падаючої хвлі. Запропоновано алгоритм розрахунку випромінювання імпульсного хвильового пучка (ІХП) струмами на апертурі. За цього, для числового представлення інтегралів за радіальним спектром запропоновано використання оптимальної гаусової квадратурної формули. Одержано відповідну квадратуру для гаусового радіального спектра. Цей підхід реалізовано на прикладі випромінювання ІХП радіально-гаусовим розподілом лінійно поляризованих струмів на площині. За результатами аналізу виявлено, що положення амплітудного центру, створюваного ІХП, залежить від відношення тривалості збуджувального імпульсу до поперечного розміру пучка. Введено поняття часового (аналог фазового) центру для ІХП. Показано, що його формування відбувається на значно більших відстанях, ніж амплітудного центру. За допомогою одержаних операторів дифракції та поширення побудовано математичну модель дифракції ІХП на плоскій межі діелектричного напівпростору з втратами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В313.223.в641.0,022 +
Шифр НБУВ: РА345050

      
3.

Шарпатий В.Г. 
Становлення та функціонування системи соціального забезпечення в Українській РСР в 1920 - 30-х рр.: історичний аспект: автореф. дис... д-ра іст. наук: 07.00.01 / В.Г. Шарпатий ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича. — Чернівці, 2007. — 32 с. — укp.

Проведено науково-історичне дослідження особливостей становлення та функціонування системи соціального забезпечення в УРСР 1919 - 1939 рр., еволюції державних, кооперативних і громадських організаційних форм. З'ясовано їх роль і місце у повсякденному житті суспільства періоду "воєнного комунізму", непу, соціалістичної реконструкції економічних відносин. Досліджено діяльність Народного комісаріату соціального забезпечення УРСР та його структурних підрозділів, комісії допомоги "жертвам контрреволюції", погромів, полоненим і біженцям. Висвітлено нормативно-правову базу інституту соціального забезпечення, принципи його реформування у 1920 - 1930 рр. Виявлено спільні та відмінні ознаки систем собезу в УРСР та РСФРР. Проаналізовано специфіку функціонування системи державного страхування та громадської взаємодопомоги. Виокремлено суперечливі соціальні відносини періоду сталінської модернізації промисловості та сільського господарства. Доведено їх деструктивний вплив на діяльність центральних і місцевих органів собезу, особливо в роки голодомору. Виявлено загальну кількість радянських пенсіонерів. Розглянуто форми матеріального забезпечення інвалідів Першої світової та громадянської воєн, надання соціально-побутової допомоги родинам червоноармійців. З'ясовано суспільно-політичний статус "персональних пенсіонерів".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)61-2 + У03(4УКР)610.272 +
Шифр НБУВ: РА355002

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Джинджоян В. В. 
Структурні детермінанти функціонування і розвитку туристичних підприємств в контексті соціальної парадигми / В. В. Джинджоян. — Б.м., 2020 — укp.

Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). – Класичний приватний університет, Запоріжжя, 2020.У дисертації обґрунтовано теоретико-методичні засади та розроблено науково-практичні рекомендації щодо визначення наукових основ і соціальних детермінант діяльності туристичних підприємств.Виклики розвитку соціальної діяльності туристичних підприємств ставлять перед науковцями все нові завдання та потребують систематизації нових методів запровадження соціальних процесів у діяльність туристичних підприємств.Сформовано методологію розвитку туристичних підприємств у контексті реалізації соціальної парадигми. Визначено та проаналізовано базисні детермінанти ефективного механізму діяльності туристичних підприємств. Досліджено наукові основи вдосконалення системи стратегічного управління туристичними підприємствами, шляхи запровадження маркетингових інновацій у їх діяльність. Визначено вплив інформатизації на якість послуг туристичних підприємств.Виявлено напрями реалізації соціальних детермінант діяльності туристичних підприємств. Із цією метою проаналізовано загальні підходи до класифікації та аналізу таких напрямів.^UDissertation for the degree of Doctor of Economic Sciences in specialty 08.00.04 – Economics and Management of Enterprises (by type of economic activity). – Classic Private University, Zaporizhia, 2020.In the dissertation the theoretical and methodological foundations are substantiated and the scientific and practical recommendations on definition of scientific bases and social determinants of activity of tourist enterprises are developed.It is determined that the tendencies of increasing influence of social determinants in the activity of production and commercial structures are part of the global tendency to make the work of people more regulated and normalized in terms of social standards. The challenges of the development of the social activity of tourism enterprises pose new challenges for scientists and require the systematization of new methods of introducing social processes into the activities of tourism enterprises. Insufficient resolution of these issues led to the choice of topic, purpose and objectives of the study, its focus.In the dissertation the methodology of development of tourist enterprises in the context of realization of social paradigm is formed. Components of the developed methodology are theoretical and methodological bases for the study of social processes, determining the place of business and corporate activity in the implementation of modern social paradigm and the development of scientific and methodological approaches to the definition of functions of tourist enterprises and areas of social component of their activities.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського