Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (118)Книжкові видання та компакт-диски (103)Журнали та продовжувані видання (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Череп А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія: Гірнича справа   
1.

Череп А.Ю. 
Технологічне забезпечення виробничої потужності марганцевих кар'єрів при змінному попиті на рудну сировину: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.15.03 / А.Ю. Череп ; Нац. гірн. ун-т. — Д., 2008. — 19 с. — укp.

Розроблено технологічні схеми гірничих робіт, які забезпечують їх виробничу потужність за змінного попиту на рудну сировину. Встановлено раціональні параметри робочої зони та їх вплив на обсяги прямого переміщення розкриву у відвал. Із використанням коефіцієнта жорсткості технологічної схеми удосконалено методику розрахунку виробничої потужності кар'єру. Запропоновано технологічну схему, в якій розкривні уступи перерозподіляються по висоті у межах певної потужності розкриву за заданої продуктивності кар'єру, а верхній і нижче розташований уступи об'єднані та відробляються транспортно-відвальним способом, для чого у внутрішньому відвалі створюється додаткова приймальна ємність. Удосконалено метод вибору комплексів технологічного устаткування для слабостійких обводнених порід, в якому враховано коефіцієнт запасу стійкості укосів внутрішнього відвалу, який обумовлений сумісним поєднанням коефіцієнта переекскавації порід, темпу їх осушення та порядку складування у відвалі й організації роботи комплексів розкривного та відвального устаткування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И332.4 + И168.8 +
Шифр НБУВ: РА360213

Рубрики:

      
2.

Череп А.В. 
Управління витратами підприємств харчової промисловості в ринкових умовах господарювання: автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.00.04 / А.В. Череп ; Нац. ун-т харч. технологій. — К., 2008. — 38 с. — укp.

Удосконалено методологічні підходи до управління витратами підприємств харчової промисловості. Обгрунтовано необхідність удосконалення даного управління за ринкових умов. Розкрито економічну суть витрат за умов розвитку ринкових відносин. Досліджено передумови розробки методологічних підходів до управління витратами підприємств харчової промисловості. Удосконалено класифікацію витрат. Виділено основні тенденції зміни витрат і ефективності діяльності даних підприємств. Розроблено методологічні підходи до управління витратами за сумою покриття виробничої програми підприємств харчової промисловості за сумою покриття цієї програми з урахуванням екологічної складової, що дозволяє підприємствам мати значні соціальні переваги; поліпшити імідж на внутрішньому та зовнішньому ринках і збільшити можливість продажу товарів і послуг; здійснювати пошук можливостей для створення нових ринків для продукції, що раніше класифікувалась як непотрібні залишки; за рахунок зменшення екологічних витрат підтримувати або створювати конкурентну перевагу. Запропоновано методологічні підходи до функціонально орієнтованого калькулювання витрат підприємств харчової промисловості, за якими необхідно здійснювати розподіл загальних витрат допоміжних підрозділів з урахуванням побудови системи взаємодії між ними, що дозволяє вірогідно відображати витрати підприємств з метою їх подальшого зменшення. Удосконалено модель взаємозв'язку всіх складових функцій управління витратами підприємств харчової промисловості, що забезпечує постійне здійснення всіх функцій управління та дозволяє приймати вірні управлінські рішення та забезпечити успішну діяльність підприємства. Оцінено існуючі методологічні підходи до управління витратами підприємств з урахуванням нормативного методу й удосконалено теоретико-методологічний підхід до нормативного калькулювання витрат підприємств харчової промисловості, які передбачають врахування відхилення змінних накладних витрат за витрачанням і за ефективністю, а постійних витрат - за витрачанням і за обсягом виробництва. Запропоновано методику управління постійними та змінними витратами з використанням базових динамічних балансових моделей, що дозволяє підприємствам планувати та розраховувати обсяги виробництва, реалізації продукції, змінні та постійні витрати, маржинальний дохід і фінансові результати від операційної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.71-862-21 +
Шифр НБУВ: РА359781

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського