Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (78)Книжкові видання та компакт-диски (31)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=ЧИШК$<.>+<.>A=ВЯЧЕСЛАВ$<.>+<.>A=ВАЛЕРИЕВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Вячеславова О.А. 
Естетика міфу в сучасному образотворчому мистецтві України: Автореф. дис... канд. філософ наук: 09.00.08 / О.А. Вячеславова ; Східноукр. нац. ун-т ім. В.Даля. — Луганськ, 2007. — 16 с. — укp.

Досліджено естетичну змістовність категорії "міф" у сучасній українській образотворчості. Розкрито можливості поняття міфу як посткласичного теоретичного засобу дослідження мистецтва, окреслено генетичні засади художньо-міфологічної свідомості й типологічні ознаки неоміфологізму в українському мистецтві за змістовою ознакою та на засадах міжсистемного буття символу. Досліджено поетику міфу у мистецтві (архетипу; цитації; точки зору; мовних кодів; відчуження; карнавалізації; притчі). Визначено роль неоміфологізму у сучасному українському художньому процесі як антиредукційного символотворчого механізму, засобу протистояння крайнощам культурних формалізацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю812.291 +
Шифр НБУВ: РА350096

Рубрики:

      
2.

Чишко В. В. 
Модифікація структури і властивостей NbTi надпровідників з використанням рівноканального багатокутового пресування: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 01.04.07 / В. В. Чишко ; Ін-т електрофізики і радіац. технологій НАН України. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Вперше досліджено можливості модифікації структури та властивості NbTi надпровідників з використанням інтенсивної пластичної деформації методом рівноканального багатокутового пресування. Показано, що включення РКБКП у традиційну схему обробки надпровідників призводить до формування високооднорідної наноструктури з розсіяною текстурою та великою густиною меж зерен. Показано, що включення РКБКП у технологічну схему обробки NbTi надпровідників не змінює температуру переходу в надпровідниковий стан, однак призводить до значного підвищення густини критичного струму у біметалічному надпровідному дроті на його основі, а також збільшує відносне видовження (до 25 %) під час збереження меж міцності. Виявлено, що використання РКБКП під час деформаційно-термічній обробці NbTi надпровідників значно збільшує силу пінінгу та зсуває її максимум у бік високих магнітних полів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В368.321,022 + К621.7-1
Шифр НБУВ: РА376857 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Чишкевич І.В. 
Роль амізону та поляризованого світла в підвищенні ефективності комплексного лікування хворих на оперізувальний герпес в поліклінічних умовах: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.13 / І.В. Чишкевич ; АМН України. Ін-т епідеміології та інфекц. хвороб ім. Л.В.Громашевського. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Установлено, що застосування амізону в таблетках позитивно впливає на клінічний перебіг оперізувального герпесу (вираженість набряку, відпадіння кірочок, зникнення болю), зумовлює зменшення частоти розвитку ускладнень та сприяє нормалізації показників клітинної ланки імунітету. У разі використання амізону в таблетках, 5 %-ї амізонової мазі покращуються показники клінічного перебігу (вираженість набряку, еритеми), зменшується інтенсивність та зникає больовий синдром, нормалізується температура тіла, рідше спостерігається постгерпетична невралгія (ПГН), але частіше відбувається нагноєння висипу. Призначення для лікування хворих на оперізувальний герпес аплікацій поляризованим світлом апарату "Біоптрон" сприяє покращенню клінічного перебігу захворювання (зменшується тривалість еритеми та інтенсивність больового синдрому), рідшому розвитку ПГН і нагноєння висипу, нормалізації основних показників клітинного імунітету та циркулюючих імунних комплексів. Застосування комплексної терапії з використанням амізону в таблетках, 5 %-ї амізонової мазі та поляризованого світла апарату "Біоптрон" дало змогу одержати найкращі результати стосовно регресу герпетичних висипань на шкірі, сприяло швидшому зменшенню та припиненню больового синдрому. За цього найрідше розвивались ускладнення, нормалізувались більшість досліджуваних показників імунної системи, була усунута імунодепресія.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р601.112.2-52 +
Шифр НБУВ: РА343350

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського