Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (23)Книжкові видання та компакт-диски (14)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=ХАПІЛОВА$<.>+<.>A=ВІРА$<.>+<.>A=ПЕТРІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Віраг М.В. 
Прогнозування, діагностика, профілактика і терапія недоношування у жінок з йододефіцитними захворюваннями: автореф. дис. ... канд. мед. наук: 14.01.01 / М.В. Віраг ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Визначено показник середньостатистичної частоти недоношування у вагітних з йододефіцитними захворюваннями. Виділено основні перинатальні чинники ризику недоношування за умов йододефіциту. Встановлено пряму залежність між йододефіцитним станом у матері, функціональним станом щитовидної залози та фетоплацентарним комплексом у випадку недоношування вагітності на тлі дифузного еутиреоїдного зоба. Підтверджено, що нормалізація спонтанної активності матки з одночасною ліквідацією йодної нестачі найкраще досягається призначенням вагітним препаратів з вмістом калію йодиду та поліненасичених омега-3 жирних кислот у комплексі з препаратами, які впливають на скоротливу здатність матки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.415.12 + Р716.219 +
Шифр НБУВ: РА370160 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Хапілова В.П. 
Соціально-психологічні умови формування конкурентоздатності майбутніх менеджерів: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.05 / В.П. Хапілова ; Ін-т психології ім. Г.С.Костюка АПН України. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Проаналізовано соціально-психологічні умови формування конкурентоздатності майбутніх менеджерів. Наведено теоретичне обгрунтування, методичні засади та результати емпіричного дослідження з проблеми цього формування. Розкрито сутність конкурентоздатності особистості, зокрема менеджерів. Проаналізовано структуру конкурентоздатності майбутніх менеджерів, яка включає загальні психологічні характеристики, що забезпечують ефективність менеджерської діяльності (як виду професійної діяльності), а також спеціальні психологічні характеристики, які забезпечують ефективність безпосередньо менеджерської діяльності. Виявлено низький рівень конкурентоздатності майбутніх менеджерів та відсутність динаміки її розвитку протягом усього періоду навчання у ВУЗ. Зафіксовано певну диспропорцію у розвитку головних структурних компонентів конкурентоздатності. Обгрунтовано, що до основних умов формування конкурентоздатності майбутніх менеджерів у процесі навчання у ВУЗ належать: визначення змісту соціально-психологічної підготовки майбутніх фахівців з проблеми конкурентоздатності менеджерів (спрямованої на розкриття сутності конкурентоздатності та основних її елементів), моделювання управлінських ситуацій, які виникають в діяльності менеджерів за умов конкуренції, залучення студентів до активної пізнавальної діяльності та міжособистісної взаємодії у процесі розв'язання управлінських ситуацій, а також розробка індивідуальних програм розвитку конкурентоздатності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю959.18 + У010.321 р(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА343981

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
Категорія: Гірнича справа   
3.

Хапілова Н.С. 
Теорія і основні закономірності процесу віджиму вугільного пласта: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.15.09 / Н.С. Хапілова ; НАН України. Ін-т геотехн. механіки. — Д., 1999. — 32 с. — укp.

Дисертацію присвячено вирішенню важливої наукової проблеми, пов'язаної із розвитком аналітичних методів дослідження геомеханічного стану масиву при підземному видобутку вугілля. Узагальнено просторову задачу про напружено-деформований стан масиву поблизу виробок із урахуванням пластичних зон. Побудовано математичну модель, розроблено методи розрахунку і вивчено закономірності процесу віджиму вугільного пласта в лавах. Досліджено вплив фізико-механічних властивостей вугілля і порід, глибини залягання і кута нахилу пласта, який містить ділянку зруйнованого вугілля, на динаміку процесу віджиму. Встановлено, що при наближенні очисних робіт до області зруйнованого вугілля швидкість зближення бокових порід у глибині масиву більша, ніж поблизу забою. Розроблено й обгрунтовано методи розрахунку оптимальних параметрів захисних заходів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И14,1-11 + И310.18

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського