Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (67)Книжкові видання та компакт-диски (68)Журнали та продовжувані видання (15)
Пошуковий запит: (<.>A=ФУРСОВ$<.>+<.>A=ВИКТОРИ$<.>+<.>A=АНАТОЛЬЕВН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
1.

Фурсова О.В. 
Власні та вимушені коливання в неоднорідних резонаторних системах магнетронів на просторових гармоніках: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.03 / О.В. Фурсова ; НАН України. Ін-т радіофізики та електрон. ім. О.Я.Усикова. — Х., 2006. — 16 с. — укp.

Узагальнено існуючу теорію магнетронів на просторових гармоніках. Запропоновано математичну модель для вивчення власних і вимушених коливань у неоднорідних коливальних системах магнетронного типу. За допомогою цієї моделі досліджено вплив різних видів неоднорідностей і температурних ефектів на властивості резонаторних систем й енергетичні характеристики магнетронів на просторових гармоніках. Запропоновано спосіб керування характеристиками резонаторних систем магнетронів і самих магнетронів на базі введення в них періодичних неоднорідностей. На підставі результатів статистичного аналізу впливу випадкових неоднорідностей визначено вимоги до точності виготовлення коливальних систем магнетронів на поверхневих гармоніках. Проаналізовано властивості вимушених коливань у резонаторних системах за наявності неоднорідностей різних типів. Завдяки розв'язанню нелінійної самоузгодженої системи рівнянь вивчено особливості електронно-хвильової поверхневої взаємодії та закономірності формування поля просторового заряду у резонаторних системах магнетронного типу за наявності в них малих періодичних неоднорідностей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З848-041.43-01 +
Шифр НБУВ: РА345907

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Фурсов Ю.В. 
Енергозберігаючі фасадні конструкції: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Ю.В. Фурсов ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 2009. — 22 с. — укp.

Створено теоретичні основи проектування енергозберігальних фасадних конструкцій житлових будинків з застосуванням внутрішнього способу утеплення. Розроблено уточнену методику розрахунку розподілу температури та парціального тиску водної пари за перерізом будівельних конструкцій. Запропоновано аналітичний спосіб визначення конденсації на поверхні та у товщі огороджень. Створено комп'ютерну програму, яка дозволяє швидко аналізувати різні ситуації для вибору ефективних рішень фасадів. Розроблено методику розрахунку температурно-вологісного режиму в огороджувальних дво- та тривимірних системах. На базі цієї методики розроблено нові способи внутрішнього утеплення огороджувальних конструкцій та виявлено ефективні існуючі конструктивні рішення. Розроблено план-програму натурних експериментальних досліджень запропонованої конструкції внутрішнього утеплення торцевих зовнішніх стін квартири панельного житлового будинку у Харкові. Створено нову конструкцію датчика для визначення конденсації. Проведено натурні експериментальні дослідження, за якими проведено вимірювання температури та внутрішньої поверхні утеплених торцевих стін квартири в різні моменти часу, визначено температуру контакту керамзитобетонної стіни й утеплювача, температуру повітря у кімнатах, визначено зміну відносної вологості повітря на поверхні контакту та наявність конденсації на цій поверхні. Конденсації за трирічний період дослідження не спостережено. За результатами тривалого дослідження температурно-вологісного режиму утеплених фасадних конструкцій показано надійність розробленого рішення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н113.6 + Н637.06 +
Шифр НБУВ: РА365455

Рубрики:

      
3.

Фурсова Т. М. 
Удосконалення конструкцій та підвищення надійності хвостових з'єднань робочих лопаток парових турбін: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.05.16 / Т. М. Фурсова ; Нац. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Вперше проведено дослідження об'ємного напружено-деформованого стану хвостового з'єднання експериментальним методом фотопружності за різних форм опорних поверхонь за наявності технологічних зазорів, що дозволило установити розподіл напруг з товщини хвостовика. Вперше виявлено вплив форм контактних поверхонь на характер їх деформування і запропонований спосіб визначення деформацій цих поверхонь. Досліджено вплив геометричних параметрів на нерівномірність розподілу напруг у грибоподібному хвостовому з'єднанні, що дозволило визначити заходи з зниження концентрації напруг. Розроблено удосконалений профіль багатоопорного хвостового з'єднання грибоподібного типу з більш рівномірним розподілом напруг.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З363.2-060.81
Шифр НБУВ: РА380704 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Фурсов О.І. 
Удосконалення системи управління основними засобами в умовах реструктуризації (на прикладі машинобудівних і металургійних підприємств): автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / О.І. Фурсов ; Приазов. держ. техн. ун-т. — Маріуполь, 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено проблему управління основними засобами машинобудівних і металургійних підприємств за умов реструктуризації. Показано, що реструктуризація є найбільш радикальним і ефективним способом перетворення підприємств у процесі антикризового управління ними. Розроблено новий показник оцінювання технічного рівня підприємства - коефіцієнт розвитку, який визначається відношенням обсягів введення в експлуатацію нових об'єктів основних засобів з урахуванням вартості ремонтів та інших поліпшень, що збільшують балансову вартість діючих об'єктів, до нарахованих витрат щодо зносу. Досліджено методи обліку амортизації основних засобів у бухгалтерському обліку, які застосовують машинобудівні та металургійні підприємства. Розроблено метод, що дозволяє планувати вартість основних засобів за умов податкового методу обліку їх амортизації. Запропоновано більш досконалий організаційно-економічний механізм управління основними засобами машинобудівних і металургійних підприємств. Показано недоліки функціонального підходу до управління основними засобами та запропоновано більш прогресивний процесний метод. Висвітлено переваги процесного підходу, його роль у вдосконаленні управління основними засобами промислового підприємства. За результатами дослідження встановлено вплив технічного рівня металургійних і машинобудівних підприємств на фінансові результати їх операційної діяльності. Для конкретних підприємств установлено лаги часу, що визначають швидкість реакції фінансових показників на зміну технічного рівня виробництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052(4УКР)230.585.1-145.711.6 + У052.9(4УКР)230.55-145.711.6 + У9(4УКР)305.5-571.16-21 + У9(4УКР)305.851-571.16-21 +
Шифр НБУВ: РА358029

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Фурсова 
Управління фінансовими ризиками в комерційних банках України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / Вікторія Анатоліївна Фурсова ; Харківський національний ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2006. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.181.3-93-99-21
Шифр НБУВ: РА348208

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Фурсова О.В. 
Фінансовий компонент розвитку глобальної торгівельної інтеграції: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / О.В. Фурсова ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні аспекти розвитку глобальної торгівельно-фінансової взаємодії. Проаналізовано передумови, фактори та суперечливі прояви сучасних глобальних трансформацій, тенденцій і фінансові особливості глобальної торгівельної взаємодії. Розглянуто й узагальнено сучасні форми, методи, інститути та фінансові інструменти розвитку торгівельно-економічного співробітництва, що реалізуються на національному, регіонально-інтеграційному та глобальному (під егідою СОТ) рівнях. На підставі аналізу стану та перспектив розвитку зовнішньоторгівельного сектору економіки України визначено й обгрунтовано пріоритети фінансової підтримки національного експорту. Розкрито міжнародно-інтеграційний потенціал реалізації національної стратегії розвитку у процесі входження України в глобальну торгівельну систему.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843-93 +
Шифр НБУВ: РА346496

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського