Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (95)Книжкові видання та компакт-диски (15)Журнали та продовжувані видання (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Слюсар В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Слюсар В.В. 
Властивості сингулярних оптичних пучків, утворених модами Лагерра-Гаусса: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.05 / В.В. Слюсар ; НАН України. Ін-т фізики. — К., 2004. — 20 с.: рис. — укp.

Вивчено властивості оптичних пучків з фазовими дислокаціями хвильового фронту. Експериментально досліджено пучки з фазовими сингулярностями, утворені частими модами Лагерра-Гаусса та їх когерентними суперпозиціями. За допомогою методу багатопроменевої інтерференції у планарному хвильоводі вивчено форму хвильового фронту пучка з оптичним вихором. На базі одержаних результатів запропоновано новий метод детектування фазових сингулярностей в оптичних зображеннях, які утворені модами Лагерра-Гауса. Запропоновано удосконалений метод генерації "комбінованого" оптичного пучка з позаосьовим оптичним вихором. Реалізовано, зареєстровано та виміряно ротаційний ефект Допплера для лінійно-поляризованих вихорових хвиль оптичного діапазону. Експериментально доведено, що частотний зсув прямо пропорційно залежить від кутової швидкості обертання світлового пучка з оптичним вихором та величини топологічного заряду оптичного вихору. Експериментально реалізовано частотний зсув, обумовлений ротаційним ефектом Допплера, за зворотної трансформації оптичного вихору у хвилю з гладким розподілом хвильового фронту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В343.14,022
Шифр НБУВ: РА330978

Рубрики:

      
2.

Слюсар В.О. 
Підвищення ефективності функціонування системи управління телекомунікаційними мережами оператора телекомунікацій в умовах переходу до мереж нового покоління: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / В.О. Слюсар ; Держ. ун-т інформ.-комунікац. технологій. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено функціонування системи управління (СУ) телекомунікаційною мережею за умов переходу до Next Generation Network (NGN) і розроблено методики підвищення показників її якості. Розроблено логічну та функціональну моделі СУ мережами телекомунікацій на базі Telecommunication Management Network-мережі управління телекомунікаціями (TMN). Визначено основні завдання та функції управління мережею NGN. Розроблено методики синтезу оптимальної СУ з застосуванням умовного критерію переваги за двома та трьома показниками якості. Створено методику розрахунку затримки часу для основних транзакцій у СУ, з використанням якої розраховано залежність часу виконання транзакції в СУ від різних параметрів, що визначають характеристики СУ. Запропоновано методику побудови ефективного цифрового каналу для передачі управляючої інформації із застосуванням фазорізницевої модуляції високих порядків і високої кратності. Із використанням результатів наукового дослідження створено оптимальну СУ телекомунікаційною мережею нового покоління операторів телекомунікацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З882.1-5 +
Шифр НБУВ: РА360036

Рубрики:

      
3.

Слюсар В.М. 
Феномен свободи в культурній самореалізації особистості: автореф. дис... канд. філософ. наук: 09.00.04 / В.М. Слюсар ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2008. — 17 с. — укp.

Досліджено проблему виявлення феномену свободи у процесі культурної самореалізації особистості. Визначено та проаналізовано основні компоненти структури її самореалізації, а саме: самодіяльність, цілепокладання за етапами його циклічності та сформованість потреби у самореалізації. Охарактеризовано специфіку детермінації самореалізації особистості засобами духовної культури, які уможливлюють характер і спрямованість цього процесу через розкриття "людського в людині" й утвердження індивідуальної свободи. З'ясовано специфіку самореалізації особистості віруючого, яка визначається її перманентним прагненням до духовного самовдосконалення та детермінованістю цього процесу настановами гріха. Розкрито вплив тілесно-статевих детермінант, соціально-культурних криз і випадкових факторів на самореалізацію особистості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю704.2 + Ю771.23 +
Шифр НБУВ: РА357297

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського