Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (11)Книжкові видання та компакт-диски (9)
Пошуковий запит: (<.>A=Сафронова Н$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Сафронова Н.С. 
Підвищення адаптаційних можливостей організму при комбінуванні фізичних навантажень з мілдронатом та біологічно активними добавками до їжі: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.13 / Н.С. Сафронова ; Тавр. нац. ун-т ім. В.І.Вернадського. — Сімф., 2006. — 20 с. — укp.

Виявлено, що комбінування мілдронату з фізичними навантаженнями в осіб з низьким рівнем соматичного здоров'я сприяє потенціюванню ерготропного ефекту, що забезпечує розширення аеробної ланки енергозабезпечення організму. Показано роль мілдронату в удосконалюванні механізмів довгострокової адаптації, взаємопов'язаних з проявом ефекту економізації киснево-транспортної системи організму. З'ясовано значення мілдронату у формуванні резервів системи зовнішнього дихання. Виявлено закономірності, які зумовлюють підвищення неспецифічної резистентності організму і пов'язані з комбінуванням мілдронату та фізичних навантажень. Показано дію препарату як інгібітора процесів ліпопероксидації й активізації механізмів антиоксидантного захисту організму за умов м'язової діяльності в осіб з низьким рівнем соматичного здоров'я. Уперше виявлено кардіопротекторний ефект біологічно активних харчових домішок "Чаванпраш" і "Стресском" за умов повсякденних підвищених фізичних навантажень. Показано, що застосування біологічно активних домішок (БАД) до раціону сприє росту аеробного потенціалу організму. Відзначено розширення функціональних резервів системи кисневого постачання організму. Відзначено розширення функціональних резервів системи кисневого постачання організму, активізації процесів еритропоезу під впливом курсового застосування харчових домішок в осіб з високим рівнем повсякденної рухової активності. Визначено, що адаптогенні властивості біологічно активних домішок до їжі виявляються у підвищенні рівня неспецифічної резистентності організму внаслідок посилення антиоксидантної ланки його захисту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р252.5 + Е70*730*112.4 +
Шифр НБУВ: РА345770

Рубрики:

      
2.

Сафронова Н.В. 
Пушкін у творчій біографії Герцена: автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.02 / Н.В. Сафронова ; Харк. нац. пед. ун-т ім. Г.С.Сковороди. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Здійснено всебічне, цілісне дослідження ролі та місця, що посідав О.С.Пушкін у духовному світі, у творах і листах Герцена, а також у його діяльності як видавця та пропагандиста творчості Пушкіна на Заході. На підставі аналізу освоєння та переосмислення пушкінської творчості у духовному світі Герцена розвинуто уявлення про роль і місце Пушкіна в ідейном житті Росії XIX ст. Запропоновано аналітичний розгляд роботи російських і радянських істориків і літературознавців щодо зазначеної проблеми. Досліджено еволюцію герценівської концепції Пушкіна. Проаналізовано історико-літературний контекст формування концепції та її вплив на подальше вивчення Пушкіна в Росії та на Заході. Найбільш повною мірою висвітлено діяльність Герцена як видавця та пропагандиста ідей і творів Пушкіна. Відзначено, що у публіцистиці Герцена важливу роль приділено дефініції зайвої людини як типу російського соціального життя та героя російської літератури. Зроблено спробу дослідити роль і місце Пушкіна у духовному та творчому світі Герцена та його видавничій діяльності. Герценівську концепцію Пушкіна проаналізовано у контексті еволюції його сприйняття в Росії впродовж 1860-х рр.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4РОС)5-4 Герцен, О.І. 417 + Ш5(4РОС)5-4 Пушкін, О.С. 41 +
Шифр НБУВ: РА355075

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського