Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (54)Книжкові видання та компакт-диски (91)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=СУШИНСЬК$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Сушинський О.Є. 
Висококонтрастні рідкокристалічні модулятори лазерного випромінювання: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.01 / О.Є. Сушинський ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2004. — 20 с. — укp.

Досліджено процеси розсіювання лазерного випромінювання в немато-холестеричних сумішах. Створено рідкокристалічні модулятори з високим значенням контрасту. Розроблено теоретичну модель розсіювання лазерного випромінювання в індукованих холестериках, в якій зроблено ототожнення розсіюючих центрів з конфокальною доменною структурою, а також встановлено вплив селективної компоненти на загальний процес розсіювання. Показано, що у процесі холестерико-нематичного переходу система характеризується значною полідисперсністю, а саме: наявністю у зразку частинок різного розміру від 0,5 мкм до 10 мкм. Враховано вплив багатократного розсіювання. Теоретичну модель експериментально підтверджено шляхом дослідження кутового розподілу інтенсивності розсіювання світла та проведення оптичного аналізу. Виявлено, що у разі збільшення концентрації оптично активної домішки у нематичній матриці збільшуються розміри і концентрація конфокальних доменів і, як наслідок, зростає розсіювання на цих доменах, що призводить до збільшення величини контрасту. Створено нову багатошарову конструкцію рідкокристалічного модулятора лазерного випромінювання на основі ефекту холестерико-нематичного переходу, проведено її оптимізацію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З86-531.46 +
Шифр НБУВ: РА331714

Рубрики:

      
2.

Сушинська І.М. 
Структурно-функціональні різновиди номінативних речень у сучасній українській мові: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.01 / І.М. Сушинська ; Дніпропетр. держ. ун-т. — Д., 2000. — 20 с. — укp.

Дисертацію присвячено системному вивченню номінативних речень (НР). Вперше на широкому фактичному матеріалі проаналізовано структурні, семантичні та функціонально-стилістичні особливості НР. Здійснено цілісний аналіз типології НР, визначено їх ядерний та периферійний вияв. Виділено критерії розмежування НР та двоскладних неповних речень, якими є субстантивні емоційно-оцінні конструкції. Всебічне дослідження НР дозволило деталізувати принципи їх класифікації. Доповнено й уточнено критерії ідентифікації НР у тексті, принципи опису засобів їх організації. З'ясовано причини, що сприяють виникненню та функціонуванню НР в усному мовленні, проаналізовано їх ситуативний характер. Досліджено своєрідність функціонування номінативних побудов у структурі засобів експресивного синтаксису (сегментовані, парцельовані конструкції, ланцюжки НР). З'ясовано особливості реалізації явищ парцеляції та приєднання у структурі НР. Дослідження здійснено з позицій системного підходу, за основу якого взято структурний аспект.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.4-221
Шифр НБУВ: РА309376 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
3.

Сушинський О.І. 
Теоретико-методологічні засади контролю у сфері публічної влади: Автореф. дис... д-ра наук з держ. упр.: 25.00.01 / О.І. Сушинський ; Укр. Акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2003. — 36 с. — укp.

Розроблено теоретико-методологічні засади у галузі контролю у сфері публічної влади, що є одним з основних напрямів діяльності та науки державного управління. Визначено поняття влади, публічної та контрольної влади, проведено їх класифікацію шляхом виділення основних критеріальних ознак, а також відповідних їх видів і форм. Проаналізовано сучасний стан розвитку видів публічної влади, методології їх формування та інституціалізації. Запропоновано нові концептуальні моделі, на базі яких розроблено підходи удосконалення інституційної побудови громадянського суспільства загалом, зокрема, демократичної держави. Наведено приклади конкретних моделей норм законодавства щодо організаційно-правової інституціалізації контролю у сфері публічної влади. Обгрунтовано виокремлення контролю як самостійного напрямку здійснення публічної влади та її видів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х810.11 + Х810.11 + Х810.11
Шифр НБУВ: РА324124

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського