Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (114)Книжкові видання та компакт-диски (129)Журнали та продовжувані видання (6)
Пошуковий запит: (<.>A=СИСОЄВА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
1.

Сисоєва Л. Ю. 
Банки України в інтеграційних процесах на інвестиційному ринку: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / Л. Ю. Сисоєва ; Укр. акад. банк. справи Нац. банку України. — Суми, 2011. — 22 с. — укp.

Досліджено роль і місце інвестиційного ринку в системі економічних відносин. Обгрунтовано його розвиток в Україні за банкоцентричною моделлю. Визначено загальні тенденції, проблеми та перспективи діяльності посередників на інвестиційному ринку України. Охарактеризовано організаційні форми створення інтеграційних об'єднань за участю банків. Розроблено концептуальні основи формування та функціонування інвестиційних консорціумів. Визначено напрями реформування механізму державного регулювання інституційних умов на інвестиційному ринку України: розвинуто методичний інструментарій врахування асиметрії інформації на інвестиційному ринку за оцінювання доцільності участі банків в інтеграційних об'єднаннях. Обгрунтовано доцільність та умови передачі банку функцій моніторингу за об'єктами інвестування в межах інтеграційних структур, визначено необхідні та достатні умови зниження інвестиційними посередниками витрат на інформування ринку щодо якості інвестиційних інструментів. Вдосконалено критерії прийняття рішення про включення нового інвестиційного посередника до складу інтеграційного утворення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10
Шифр НБУВ: РА379633 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Сисоєва Ю.А. 
Математична модель та метод розв'язання оптимізаційної задачі розміщення правильних многокутників з урахуванням похибок початкових даних: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.05.02 / Ю.А. Сисоєва ; НАН України. Ін-т пробл. машинобуд. ім. А.М.Підгорного. — Х., 1998. — 16 с. — укp.

Дисертацію присвячено розв'язанню оптимізаційної задачі розміщення правильних многокутників у смузі з урахуванням похибок початкових даних. З використанням елементів нового застосування інтервального аналізу в геометричному проектуванні побудована математична модель указаної задачі. Запропонований оригінальний підхід до її розв'язання на основі сполучення методів многокритеріальної оптимізації та модифікованого методу гілок і меж. Розроблений програмний комплекс, який реалізує пошук оптимального та наближеного розв'язків задачі, що розглядається.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В173.115,022

Рубрики:

      
3.

Сисоєва І.О. 
Особливості перебігу та лікування хворих на постхолецистектомічний синдром з дефіцитом маси тіла та ожирінням: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.02 / І.О. Сисоєва ; Луган. держ. мед. ун-т. — Луганськ, 2004. — 21 с. — укp.

Уперше обстежено хворих на постхолецистектомічний синдром (ПХЕС) з порушеннями маси тіла, серед яких 74 % пацієнтів мали надмірну масу тіла або ожиріння, 26 % - її дефіцит. Показано, що вагомими чиниками, які мають вплив на показники маси тіла даних хворих, є особливості ї харчування. Виявлено, що в осіб з надмірною масою тіла харчування збагачене простими вуглеводами, рослинними білками та тваринними жирами, а у хворих з дефіцитом маси тіла має місце низькоенергетичне харчування з дефіцитом білка тваринного походження. Установлено, що у 23 % пацієнтів з ПХЕС порушений вуглеводний обмін (цукровий діабет II типу, порушена толерантність до глюкози, підвищені показники глікозильованого гемоглобіну). У 71 % хворих виявлено порушення ліпідного обміну внаслідок підвищення тригліцеридів та холестерин ліпопротеїдів (ХС) низької щільності та зниження вмісту ХС ліпопротеїдів високої щільності. Зазначено, що вказані дані свідчать про наявність у 23 % хворих на ПХЕС метаболічного синдрому. Виявлено роль позапечінкових жовчних шляхів та сфінктера Одді у формуванні фунціональних і органічних захворювань гепатопанкреатобіліарної системи у хворих на ПХЕС. Визначено різні типи функціональних порушень сфінктера Одді та позапечінкових жовчних шляхів: гіпертонічно-гіперкінетичний (24,5 %), гіпертонічно-нормокінетичний (18,4 %), гіпертонічно-гіпокінетичний (8,9 %), нормотонічно-гіпокінетичний (9,2 %), гіпотонічно-нормокінетичний (8,9 %) та гіпотонічно-гіпокінетичний (11,6 %). Доведено, що у 21,2 % пацієнтів з ПХЕС має місце гіпотонія позапечінкових жовчних протоків. Установлено, що для оцінки стану жовчовивідних шляхів у досліджених хворих значення має не тільки тонус сфінктера Одді, але й функціональний стан холедоха. Доведено позитивний вплив дієти з підвищеним вмістом білка та різким обмеженням вуглеводів щодо тенденції нормалізації маси тіла, глікемічної кривої, глікозильованого гемоглобіну у хворих з ожирінням. Визначено позитивну корекцію маси тіла призначенням дієти з підвищеним вмістом білка на тлі фізіологічної норми жиру та вуглеводів, лецитину у хворих на ПХНЕС з дефіцитом маси тіла.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.520.43-3 + Р413.520.43-3
Шифр НБУВ: РА334660

Рубрики:

      
4.

Сисоєва Т.П. 
Формування та розвиток зовнішньоеокномічної діяльності регіонів України в умовах глобалізації (на прикладі Київської області): автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.05 / Т.П. Сисоєва ; НАН України. Рада по вивч. продукт. сил України. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Розвинуто теоретико-методологічні засади зовнішньоекономічної діяльності регіону за умов глобалізації. Запропоновано трактування даної діяльності. Розвинуто систему принципів її формування та розвитку за умов глобалізації, зокрема, принципи регіональної вигідності, податкового стимулювання, динамічної активізації, добровісного виконання зобов'язань, системності та рівномірності розвитку. Удосконалено методичні підходи до оцінювання ефективності дослідженої діяльності, які базуються на системності та результатах структурно-факторного аналізу. Виявлено тенденції розвитку зовнішньоекономічної діяльності регіону за умов роздержавлення та визначено напрями її активізації. Розроблено механізм реалізації зовнішньоекономічної політики регіону. Обгрунтовано економічний механізм стимулювання експортної діяльності у регіональних програмах зовнішньоекономічної діяльності, головними складовими якого є системи організаційних, технічних заходів і реалізації управлінських рішень. Визначено соціально-економічні пріоритети розвитку зовнішньоекономічної діяльності Київщини й обгрунтовано конкретні напрями їх реалізації. Запропоновано шляхи активізації зовнішньоекономічної діяльності, спрямованої на внутрішні можливості та резерви регіону. Розроблено напрями вдосконалення управління її розвитком за умов реалізації ефективної державної регіональної економічної політики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР-4КИЇ)688 +
Шифр НБУВ: РА355491

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Сисоєва Н.О. 
Характеристика вегетативного гомеостазу у дітей з патологією щитовидної залози та його корекція на санаторному етапі реабілітації: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.10 / Н.О. Сисоєва ; Крим. держ. мед. ун-т ім. С.І.Георгієвського. — Сімф., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено вегетативний гомеостаз у дітей з патологією щитовидної залози (ЩЗ) й обгрунтовано можливість підвищення ефективності їх санаторно-курортної реабілітації шляхом використання сеансів біорезонансної вібростимуляції (БРВС) та антигомотоксичного препарату "Thyreoidea compositum". На підставі результатів проведених обстежень дітей з патологією ЩЗ встановлено наявність вегетативної дисфункції та явищ дистиреоза, які супроводжуються розвитком дизадаптаційних реакцій, напруженням психоемоційної сфери, легкою дисфункцією неспецифічних структур мозку, зниженням фізичної працездатності, порушенням взаємодії гормональних компонентів вісі гіпофізнадниркової залози. Виявлено зворотну залежність змін вегетативного та гормонального гомеостазу від тривалості та характеру тиреоїдної патології. Вивчено динаміку показників варіабельності ритму серця, тиреоїдних гормонів, адренокортикотропного гормону та кортизолу під впливом запропонованих засобів корекції на санаторному етапі реабілітації. Показано ефективність включення до стандартного комплексу санаторно-курортного лікування БРВС і препарату "Thyreoidea compositum".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.415.12-549 +
Шифр НБУВ: РА344551

Рубрики:

      
6.

Павленко О. В. 
Професійна підготовка фахівців з електроніки у закладах вищої освіти США / О. В. Павленко. — Б.м., 2021 — укp.

У дисертації вперше здійснено дослідження організаційно-методичних засад підготовки фахівців з електроніки (галузь «Електроніка та телекомунікації») в закладах вищої освіти США, схарактеризовано організацію та мережу закладів вищої освіти щодо професійної підготовки фахівців з електроніки; розкрито зміст, форми та методи професійної підготовки фахівців з електроніки; форми організації науково-дослідної діяльності та алгоритм комерціалізації науково-технічних розробок на державному та університетському рівнях; виокремлено подібне та відмінне у професійній підготовці фахівців з електроніки у закладах вищої освіти США та України; обґрунтовано напрями використання досвіду США у професійній підготовці фахівців з електроніки в Україні. Сформульовано три групи рекомендацій для удосконалення професійної підготовки фахівців у галузі «Електроніка та телекомунікації»; уточнено змістове наповнення понять «електроніка», «професійна підготовка фахівців з електроніки» та «фахівець з електроніки»; подальшого розвитку набули положення щодо забезпечення якості професійної підготовки фахівців з електроніки; до наукового обігу введено дотепер не відомі та маловідомі в Україні праці американських дослідників, документи, навчально-методичні матеріали, освітні програми, теоретичні ідеї та підходи до підготовки бакалаврів та магістрів з електроніки в закладах вищої освіти США.^UThis thesis for the first time justifies the organizational and methodological principles of training specialists in electronics in the US higher education institutions i.e. organization and network of higher education institutions; content, forms and methods of training; organization and commercialization of R&D activity at state and university levels; prospects for implementing and application of the US experience in professional training of Ukrainian electronics specialists with regard to the legal (in particular, establishing of an independent structure in higher education institutions responsible for legal, administrative and financial support of knowledge and technology transfer), organizational and procedural (in particular, ensuring interdisciplinarity), and comprehensive training of electronics specialists, flexibility of educational programs content, providing a wider choice of courses in related specialties, implementation of interdisciplinary research projects), and content and methodological (in particular, strengthening fundamental training, creating conditions for forming the core competencies; introduction of new types of educational programs i.e. coterminal) aspects; the thesis outlines the following leading trends in professional training of specialists: transition from training in workshops to specialized educational institutions; focus on finding the optimal relationship between the practical and theoretical components of educational programs; continuous revision of accreditation criteria by the Accreditation Board for Engineering and Technology in the field of engineering sciences; shifting the focus of learning to outcome-oriented; paying considerable attention to the core component in educational programs for electronics specialists; the study introduces unknown and less known in Ukraine contexts works of American researchers, documents, educational materials, educational programs, theoretical ideas and approaches to the training of bachelors and masters in electronics in US higher education institutions; specifies the theoretical essence and content of the concepts "electronics", "professional training of electronics specialists" and "electronics specialist" in American educational contexts; explains the essence of the concepts "capstone project" and introduces the notions "coterminal" type of program and "recitation"; implements best US practices in programs, content, forms and methods of professional training in electronics in order to improves them; revises the content of professional development training for educators from higher education institutions with regard to the US experience in training electronics specialists, namely the content, forms and organization of education; introduces the future research directions in the areas of the development of Ukrainian engineering education, quality assurance in professional training of electronics specialists considering US best practices.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського