Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (94)Книжкові видання та компакт-диски (47)Журнали та продовжувані видання (7)
Пошуковий запит: (<.>A=Рудь В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Рудь В.О. 
Епідеміологічна та клініко-психологічна характеристика суїцидальної поведінки осіб в загальній популяції населення Полтавської області з урахуванням геліогеофізичних факторів та біологічних ритмів: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.16 / В.О. Рудь ; Укр. НДІ соц. і суд. психіатрії та наркології. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Проведено епідеміологічне дослідження суїцидальної поведінки у загальній популяції Полтавської області за період 1957 - 2004 рр. Досліджено особливості впливу цирканнуальної ритміки та геліогеофізичних факторів на частоту самогубств і суїцидальних спроб, переглянуто та уточнено роль соціально-демографічних і біологічних факторів у формуванні та реалізації суїцидальної поведінки. На підставі комплексного вивчення поведінки 123-х пацієнтів, які здійснили суїцидальну спробу та знаходились на обстеженні та лікуванні в психіатричному стаціонарі, визначено клініко-психопатологічні, психологічні та біоритмологічні особливості суїцидальної поведінки. Встановлено наявність десинхронізації вегетативних функцій у обстежених, питому вагу певних циркадіанних типів залежно від провідного психопатологічного синдрому, ступеня серйозності суїцидальної спроби, психологічних характеристик пацієнтів. Визначено критерії суїцидального ризику та суїцидального рецидиву, на підставі яких розроблено систему корекції та профілактики суїцидальної поведінки з урахуванням індивідуального біоритмологічного статусу та сезонності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р64-324 + Ю937-953.6 +
Шифр НБУВ: РА343977

Рубрики:

      
2.

Рудь В.О. 
Оптимізація хірургічного лікування та прогнозування гнійно-запальних захворювань геніталій при внутрішньоматковій контрацепції: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / В.О. Рудь ; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2006. — 18 с. — укp.

Розглянуто питання зниження частоти післяопераційної летальності та захворюваності у жінок з гнійно-запальними захворюваннями геніталій за умов внутрішньоматкової контрацепції на підставі результатів вивчення клініко-морфологічних, мікробіологічних та імунологічних особливостей даної патології, розроблено та впроваджено комплекс лікувально-прогностичних заходів. Вперше встановлено взаємозв'язок між клінічними, морфологічними, мікробіологічними та імунологічними змінами у пацієнток з гнійно-запальними процесами геніталій за умов внутрішньоматкової контрацепції до та після оперативного лікування. Розширено сучасні уявлення про патогенез запальних захворювань репродуктивної системи, науково обгрунтовано необхідність розробки методики оптимізації хірургічного лікування та прогнозування гнійно-запальних захворювань за умов внутрішньоматкової контрацепції. Розроблено та впроваджено практичні рекомендації щодо зниження частоти післяопераційної летальності та захворюваності у жінок з гнійно-запальними процесами геніталій за умов внутрішньоматкової контрацепції на підставі використання методики оптимізації хірургічного лікування та прогнозування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р714.61 + Р715.764 +
Шифр НБУВ: РА342591

Рубрики:

      
3.

Рудь В.Д. 
Фізико-механічні засади складних схем обробки тиском та вібраційних процесів в технологіях формування порошкових виробів: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.16.06 / В.Д. Рудь ; НАН України. Ін-т пробл. матеріалознавства ім. І.М.Францевича. — К., 2005. — 42 с.: рис., табл. — укp.

Установлено особливості незворотного деформування пористих матеріалів за різних видів напруженого стану. Оцінено адекватність та межі застосування існуючих гіпотез пластичності пористого середовища. Здійснено комп'ютерно-імітаційне моделювання процесів ущільнення порошків. Удосконалено процеси формування виробів на базі оптимізації технології утилізації відходів підшипникового виробництва. Для здійснення складного навантаження за різних температурно-силових умов запропоновано принципово нову ідею комбінування крокової та неперервної зміни шарової та девіаторної компонент напружень, що реалізована на спеціалізованому програмно-модульному комплексі, основою якого є модуль гідростатичного навантаження. Показано, що деформаційні та механічні характеристики порошкових і спечених пористих матеріалів суттєво залежать від процесу навантаження. За результатами експериментальних досліджень створено нову технологічну схему утилізації відходів підшипникового виробництва й оригінальні технологічні схеми ущільнення порошків з використанням вібраційних коливань просторової форми.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К390.445-1 +
Шифр НБУВ: РА338088

Рубрики:

      
4.

Рудь В.П. 
Формування та ефективність функціонування регіонального ринку овочевої продукції: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / В.П. Рудь ; Харк. нац. аграр. ун-т ім. В.В.Докучаєва. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Узагальнено теоретичні й економічні засади формування та функціонування овочевого ринку. Обгрунтовано організаційно-економічні основи товарного овочівництва за ринкових умов. З'ясовано особливості ринку, притаманні сільськогосподарському та суто овочевому ринку. Досліджено сучасний стан розвитку, тенденції формування пропозиції на даному ринку (короткострокові, середньотермінові та довгострокові), установлено їх спрямованість в окремих регіонах. Визначено стратегічні напрями розширеного відтворювального процесу у крупно товарних господарствах на базі подальшої концентрації, спеціалізації й інтенсифікації виробництва продукції. Розроблено нормативи витрат за умов виробництва основних овочевих культур з урахуванням конкретних обсягів їх виробнитва, а також методику розрахунку економічної ефективності впровадження нового сорту чи гібриду овочевих культур.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.153.251 +
Шифр НБУВ: РА346047

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Христинець Н. А. 
Теоретичне та експериментальне дослідження параметрів вібросегрегації при створенні градієнтних проникливих матеріалів / Н. А. Христинець. — Б.м., 2021 — укp.

Дисертаційна робота присвячена вирішенню питань створення градієнтних проникливих матеріалів з металевих порошків сталі, що вилучені з відходів металорізального виробництва та сапоніту методами вібросегрегації. Отримані матеріали використовували у якості фільтрів для очищення технічних рідин з метою забезпечення тонкості очищення, а також підвищення екологічної безпеки та раціонального використання відходів машинобудівного виробництва з визначенням шляхів їх утилізації. У результаті теоретичних та експериментальних досліджень розроблено новий матеріал з відходів промислового виробництва та природного матеріалу сапоніту. Він має покращені властивостей у порівнянні з аналогічними вітчизняними та зарубіжними розробками. Удосконалено технологічну схему формування порошків. Побудовано математичну модель поведінки системи. На основі математичної моделі розроблено комп'ютерний програмний комплекс для формування та аналізу поведінки порошків під дією вібрації. Визначено характеристики сформованих градієнтних матеріалів, що забезпечують змінну пористість, міцність, проникність за висотою зразка.^UThe dissertation is devoted to solving of the issues concerning production of gradient penetrating materials from steel metal powders removed from metal-cutting production and saponite using vibrosegregation methods. The materials produced were used as filters for purifying technical fluids in order to provide purification fineness, as well as increasing of environmental safety and rational use of machinery waste with their disposal determination. As a result of theoretical and experimental studies, a new material from waste of industrial production and saponite. It has the improved properties in comparison with similar home and foreign developments. The technological scheme of powders formation taking into account modification. Mathematical model of the system's behavior by experiment planning has been constructed, its coefficients. On mathematical model basis, computer software complex has been developed to form and analyze the behavior of powders under action of vibration. The characteristics of the formed gradient materials providing variable porosity, strength, permeability by height of the sample have been determined.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського