Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (35)Книжкові видання та компакт-диски (33)Журнали та продовжувані видання (5)
Пошуковий запит: (<.>A=ПУЗИРЬОВ$<.>+<.>A=НАТАЛІЯ$<.>+<.>A=ВІКТОРІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
1.

Пузирьов В.Є. 
Дослідження стійкості неавтономних механічних систем методом Ляпунова: Автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.02.01 / В.Є. Пузирьов ; НАН України. Ін-т приклад. математики і механіки. — Донецьк, 2006. — 30 с. — укp.

Досліджено питання стійкості та поводження розв'язків неавтономних механічних систем - як систем загального вигляду, так і певних систем сполучених твердих тіл з пружними шарнірами. Розглянуто проблему впливу дисипативних сил з неповною дисипацією на стійкість руху консервативних систем. Доведено теореми про оцінку розв'язків неавтономної динамічної системи загального вигляду з застосуванням ідей прямого методу Ляпунова. Знайдено достатні умови еквіасимптотичної стійкості нульового розв'язку даної системи. Одержано умови асимптотичної стійкості та нестійкості для неавтономної системи другого порядку в критичному випадку подвійного нульового кореня з двома групами розв'язків. Для лінійних періодичних за часом систем з малою правою частиною запропоновано ефективний алгоритм асимптотичного зображення розв'язків і побудови показникової матриці. Результати наукового дослідження використано під час вивчення питань стійкості руху механічних систем з обертально-коливними рухами у випадку малої амплітуди та великої частоти відносного коливного руху. Визначено вплив дисипативних сил з неповною дисипацією на стійкість положення відносної рівноваги консервативної механічної системи загального вигляду. Доведено теореми, що є подальшим розвитком класичних результатів Томсона - Тейта - Четаєва - Сальвадорі у випадку часткової дисипації енергії. Досліджено питання стійкості руху вагомого симетричного гіроскопа з пружно закріпленим ротором. Встановлено, що вільні коливання ротора в площині, перпендикулярній до вісі обертання, можуть позитивно впливати на стабілізацію руху носія.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В213.1-7,022 +
Шифр НБУВ: РА345502

Рубрики:

      
2.

Пузирьов О.Л. 
Підвищення ефективності процесу алмазного доведення сферичної поверхні деталі з кераміки медичного призначення введенням додаткового обертального руху: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.01 / О.Л. Пузирьов ; НАН України. Ін-т надтверд. матеріалів ім. В.М.Бакуля. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано можливість зниження жорсткості та відхилення форми сферичної поверхні деталі внаслідок введення до кінематичної схеми процесу алмазного доведення такої поверхні додаткового обертального руху деталі та завдяки рівномірному розподілу навантажень по сферичній поверхні деталі, що дозволяє застосувати новий спосіб процесу алмазного доведення, який передбачає обертання деталі навколо двох осей і квазіцентральне навантаження зони обробки. Вивчено вплив твердості притиру з сірого чавуну на продуктивність алмазного до ведення деталей з кераміки медичного призначення для різних режимів обробки та встановлено, що для умов обробки головок ендопротезів має місце лінійна залежність продуктивності обробки від швидкості ковзання поверхонь і контактного тиску, за цього з підвищенням твердості чавуну продуктивність збільшується.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К769.820.147 +
Шифр НБУВ: РА353387

Рубрики:

      
3.

Пузирьов С.В. 
Розв'язання задач про вільні коливання прямокутних в плані пологих оболонок змінної товщини на основі сплайн-апроксимації: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.02.04 / С.В. Пузирьов ; НАН України. Ін-т механіки ім. С.П.Тимошенка. — К., 2007. — 20 с. — укp.

На підставі рівнянь класичної теорії пологих оболонок виведено системи розв'язання диференціальних рівнянь у частинних похідних зі змінними коефіцієнтами, які описують вільні коливання ортотропних пластин і пологих оболонок з прямокутним планом змінної товщини. Запропоновано різні варіанти крайових умов на контурах пластин і пологих оболонок в такій формі, що дозволяє провести апроксимацію розв'язків з використанням В-сплайнів третього та п'ятого ступенів. Розроблено ефективний підхід щодо розв'язання задач про вільні коливання ортотропних пластин і пологих оболонок з прямокутним планом змінної товщини для різних варіантів крайових умов, який базується на сплайн-апроксимації розв'язків в одному з координатних напрямків, що дозволяє звести двовимірну крайову задачу до одновимірної задачі на власні значення, яка розв'язується стійким числовим методом дискретної ортогоналізації у поєднанні з методом покрокового пошуку. Відповідний алгоритм реалізовано в програмному комплексі на ПК. Здійснено розв'язання задач даного класу та досліджено вільні коливання ортотропних пластин і пологих оболонок з прямокутним планом у разі зміни геометричних і механічних параметрів та крайових умов. Виявлено ряд закономірностей у розподілі частот і форм вільних коливань пластин і пологих оболонок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В251.6-01,022 + В251.64-01,022 +
Шифр НБУВ: РА351083

Рубрики:

      
4.

Пузирьов І.В. 
Роль порушень імунітету в патогенезі гонартрозу і прогнозування його перебігу: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.03.04 / І.В. Пузирьов ; Донец. держ. мед. ун-т ім. М.Горького. — Донецьк, 2007. — 20 с. — укp.

Уточнено роль імунологічних порушень, обумовлених важкою механічною травмою, у патогенезі гонартрозу. Виявлено, що прогресування гонартрозу призводить до дисбалансу між Т-хелперами та Т-супресорами та сприяє зниженню кількості останніх. Описано механізм використання імунологічних порушень у складі реакцій системної запальної відповіді організму у разі гонартрозу. Доведено доцільність застосування найбільш інформативних імунологічних показників як критеріїв прогнозування й оцінки тяжкості гонартрозу і стану хворих.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.285.404.0-3 +
Шифр НБУВ: РА350214

Рубрики:

      
5.

Пузирьов В.В. 
Спектри та властивості нормальних електропружних хвиль в п'єзокерамічних циліндричних хвилеводах з перерізами ускладненої геометрії: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.02.04 / В.В. Пузирьов ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2008. — 20 с. — укp.

Теоретично досліджено закономірності хвилевих процесів в аксіально-поляризованих п'єзокерамічних циліндрах кругового та кільцевого перерізів з вирізами секторної та сегментної форми. Запропоновано методики побудови та дослідження дисперсійних співвідношень, які описують парціальні та повні спектри зв'язаних нормальних електропружних хвиль у п'єзокерамічних циліндричних хвилеводах за умов наявності на межових поверхнях секторних вирізів гнучких нерозтяжних електропровідних покриттів й задання на циліндричній ділянці граничної поверхні крайових умов вільної або закріпленої електродованої поверхні. У науковому дослідженні використано підхід, який базується на точному аналітичному інтегруванні хвильових рівнянь електропружного деформування й одержанні дисперсійних рівнянь з крайових умов межових задач у формі рівностей нулеві скінченних або нескінченних функціональних визначників з елементами, вираженими через циліндричні функції дробових індексів. Одержано асимптотичні формули для великих за модулем комплексних коренів дисперсійних рівнянь. Досліджено множини критичних частот нормальних електропружних хвиль. Розраховано дійсні, уявні та комплексні гілки дисперсійних спектрів нормальних електропружних хвиль у досліджуваних хвилеводах за різних типів граничних умов. Визначено типи високочастотної короткохвильової локалізації нормальних електропружних хвиль. Побудовано та досліджено розподіли кінематичних та енергетичних характеристик нормальних хвиль в областях перерізів хвилеводів. Проаналізовано закономірності трансформації дисперсійних спектрів і властивостей хвиль залежно від сукупності варіативних фізико-механічних і геометричних параметрів хвилеводів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В251.106.31,022 + З845.72-01 +
Шифр НБУВ: РА361329

Рубрики:

      
6.

Пузирьова Н.В. 
Теорія і практика організації науково-дослідної роботи студентів (на матеріалах університетів України ХІХ ст.): Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.01 / Н.В. Пузирьова ; Харк. держ. пед. ун-т ім. Г.С.Сковороди. — Х., 2002. — 19 с. — укp.

Вперше здійснено спробу цілісного аналізу становлення та розвитку студентської науки в Україні у XIX ст. Визначено головні етапи розвитку науково-дослідної роботи студентів. Розкрито політичні та соціокультурні умови, які впливали на розвиток студентської науки та на роль у даному процесі прогресивної української інтелігенції. Проаналізовано зміст науково-дослідної роботи студентів університетів України, основні форми даної роботи, засоби стимулювання, виявлено причини та суть реформування вищої школи. Обгрунтовано шляхи творчого використання національного досвіду з питань організації науково-дослідної роботи студентів університетів за сучасних умов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч483(4УКР)5 + Ч483(4УКР)5
Шифр НБУВ: РА321628

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Пузирьова П.В. 
Управління фінансовим потенціалом підприємств: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / П.В. Пузирьова ; ПВНЗ "Європ. ун-т". — К., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні задачі управління фінансовим потенціалом підприємств. Розкрито зміст даного потенціалу підприємств, його складові елементи, структуру та чинники, що на нього впливають. Проведено дослідження щодо управління фінансовим потенціалом підприємств. На підставі проведеного аналізу розроблено методику оцінювання його рівня, а також методичний підхід щодо дослідження економічних ризиків управління фінансовим потенціалом промислових підприємств. Запропоновано до використання механізм управління фінансовим потенціалом підприємств з урахуванням економічних ризиків, стратегії для управління і організаційне забезпечення стратегічного управління фінансовим потенціалом промислових підприємств з урахуванням інтересів стейкхолдерів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-93-21 +
Шифр НБУВ: РА362078

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Пузирьова П. В. 
Формування та розвиток інноваційного потенціалу інтегрованих структур бізнесу / П. В. Пузирьова. — Б.м., 2023 — укp.

Метою дисертаційної роботи є розвиток теоретико-методологічних та практичних засад формування інноваційного потенціалу інтегрованих структур бізнесу. В роботі вперше розроблено і запропоновано концептуальні засади управління процесами формування та розвитку інноваційного потенціалу інтегрованих структур бізнесу, що полягають у поєднані двох ключових складників інноваційного потенціалу (фінансово-ринкового та інноваційно-інтелектуального) за визначеними граничними рівнями їх розвитку. Це дозволило здійснити інтегральне оцінювання інноваційного потенціалу, визначити межі його реалізації та оцінити фактичну достатність величини інноваційного потенціалу для інтенсифікації його розвитку. Сформовано та обґрунтовано методологічні основи, функції та організаційні форми реалізації комплексу превентивних заходів щодо запобігання фінансово-інноваційним ризикам як провідних за впливом на процеси формування та розвитку інноваційного потенціалу ІСБ. Вперше запропоновано матрицю/карту позиціонування окремих ІСБ в залежності від величини інтегрального таксономічного показника рівня розвитку інноваційного потенціалу, що дозволило здійснити моніторинг динаміки зміни величини інноваційного потенціалу у виявлених кластерах, запропонувати методи управління інноваційним потенціалом, виявити вектор зміни ситуації, здійснити оперативну адаптацію методів управління і відповідних механізмів впливу на інноваційний потенціал. Удосконалено методику оцінювання інноваційного потенціалу, яка визначається за фінансово-ринковою та інноваційно-інтелектуальною консолідованими групами з подальшим розподілом та ранжуванням досліджуваних бізнес-одиниць за наявними складниками інноваційного потенціалу. Доповнено стратегічний інструментарій дослідження та управління інноваційним розвитком інтегрованих бізнес-моделей, який, на відміну від існуючих, базується на побудові структурної схеми стратегічного набору, що задає вектор розвитку інноваційної діяльності ІСБ та сприяє своєчасному реагуванню на події й можливі зміни зовнішнього середовища. Детально досліджено та вдосконалено методологічні положення та підхід до моделювання інноваційного потенціалу ІСБ, який включає розширений набір ключових компонент інноваційної діяльності, що дозволяє спрогнозувати альтернативні варіанти формування та розвитку інноваційного потенціалу. Обґрунтовано науковий підхід до ідентифікації чинників ризику (фінансових та інноваційних), який, ґрунтується на співставленні ефективності інноваційної діяльності та певної категорії ризику, що забезпечить можливість здійснення постійного моніторингу, сприятиме розвитку власного інноваційного потенціалу та впровадженню новітніх, прогресивних систем управління в ІСБ. Запропоновано алгоритм оцінювання рівня реалізації наявного інноваційного потенціалу ІСБ, який відрізняється використанням ключових показників оцінювання із зазначенням окремих параметрів зворотного зв’язку за діапазонами функцій бажаності для інтегрованих структур бізнесу. Доповнено організаційно-економічний механізм формування та розвитку інноваційного потенціалу інтегрованих структур бізнесу в частині комплексного поєднання методологічного, методичного та організаційного інструментаріїв, застосування на практиці якого дозволить сформувати конкретні стратегічні цілі, розробити та впровадити інноваційну стратегію розвитку, виявити конкурентоспроможні ІСБ за рівнем їх інноваційного потенціалу. Доповнено категоріальний апарат у сфері формування та розвитку інноваційного потенціалу інтегрованих структур бізнесу, який різниться в частині переосмислення базових понять «інновації», «потенціал», «інтегровані структури бізнесу», що дозволило синергічно поєднати їх у авторському визначенні. Детально проаналізовано та структуровано класифікацію чинників, що визначають поле управління формуванням та розвитком інноваційного потенціалу в частині введення додаткових класифікаційних ознак, що дозволяє отримати конкурентну перевагу бізнес-одиницям в частині нівелювання впливу дестимулюючих чинників. Визначено напрями державного стимулювання інноваційного розвитку інтегрованих структур бізнесу, що, на відміну від наявних, полягають у впровадженні та реалізації ефективної стимулюючої інноваційної політики держави, яка спрямована на загальне економічне зростання інноваційної активності ІСБ. Доповнено наукові методи та методичні підходи до інтегрального оцінювання процесів формування та розвитку інноваційного потенціалу ІСБ, де визначено основні критерії методологічного процесу та систему базових показників проведення інтегрального оцінювання інноваційного потенціалу. Удосконалено методичний інструментарій щодо виявлення достатності ключових складників інноваційного потенціалу ІСБ, що надало змогу провести позиціонування досліджуваних бізнес-одиниць на площині фінансово-ринкового та інноваційно-інтелектуального вектору і визначити гранично допустимі рівні достатності інноваційного потенціалу для ефективного функціонування ІСБ^UThe purpose of this dissertation is development of the theoretical, methodological and practical foundations of the formation of the innovative potential of integrated business structures. For the first time, the work has developed and proposed the conceptual principles of managing the processes of formation and development of the innovative potential of integrated business structures, which consist in the combination of two key components of the innovative potential (financial-market and innovative-intellectual) according to the defined limit levels of their development. This made it possible to carry out an integral assessment of the innovative potential, determine the limits of its implementation and assess its actual sufficiency. Methodological foundations, functions and organizational forms of implementing a set of preventive measures to prevent financial and innovative risks have been formed and substantiated. For the first time, a matrix/map of the positioning of individual IBs was proposed depending on the value of the integral taxonomic indicator of the level of development of innovation potential, which allowed monitoring the dynamics of changes in the value of innovation potential in the identified clusters. The methodology for evaluating innovation potential has been improved, which is determined by financial-market and innovation-intellectual consolidated groups with further distribution and ranking of the studied business units according to the available components of innovation potential. The strategic toolkit of research and management of innovative development of integrated business models, which is based on the construction of a structural diagram of a strategic set that sets the vector for the development of innovative activity, has been supplemented. Methodological provisions and an approach to modeling the innovative potential of IBS, which includes an expanded set of key components of innovative activity, have been thoroughly researched and improved. A scientific approach to the identification of risk factors (financial and innovative) is substantiated, which is based on a comparison of the effectiveness of innovative activity and a certain category of risk, which will provide the possibility of constant monitoring and will contribute to the development of one's own innovative potential. An algorithm for evaluating the level of realization of the existing innovation potential of the IBS is proposed, which differs in the use of key evaluation indicators with the indication of individual feedback parameters according to the ranges of desirability functions for integrated business structures. The organizational and economic mechanism for the formation and development of the innovative potential of integrated business structures has been supplemented in terms of a complex combination of methodological, methodical and organizational tools, the application of which in practice will allow the formation of specific strategic goals and the identification of competitive IBSs based on the level of their innovative potential. The categorical apparatus in the field of formation and development of the innovative potential of integrated business structures has been supplemented, which differs in terms of rethinking the basic concepts of «innovation», «potential», «integrated business structures», which allowed to synergistically combine them in the author’s definition. The classification of factors that determine the field of management of the formation and development of innovative potential has been analyzed and structured in detail in terms of the introduction of additional classification features, which allows business units to gain a competitive advantage in terms of leveling the influence of disincentive factors. The directions of the state stimulation of innovative development of integrated business structures, consisting in the implementation and implementation of an effective stimulating innovation policy of the state, have been determined. Scientific methods and methodical approaches to the integral assessment of the processes of formation and development of the innovative potential of IBS have been supplemented, where the main criteria of the methodological process and the system of basic indicators for the integral assessment of the innovative potential are defined. The methodological toolkit for identifying the sufficiency of the key components of the innovation potential of the IBS was improved, which made it possible to position the investigated business units on the plane of the financial-market and innovation-intellectual vector and to determine the maximum permissible levels of the sufficiency of the innovation potential for the effective functioning of the IBS


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
9.

Пузирьов Г. С. 
Удосконалення методів діагностики і рентгенендоваскулярного лікування хворих з ішемічною формою синдрому діабетичної стопи: автореферат дис. ... д.філософ : 222 / Г. С. Пузирьов. — Б.м., 2023 — укp.

Дисертаційна робота присвячена діагностиці та ендоваскулярному лікуванню ішемії нижніх кінцівок у хворих з цукровим діабетом (ЦД). На сучасному етапі розвитку хірургії найоптимальнішими методами діагностики стану артеріального русла нижніх кінцівок у хворих із оклюзійно-стенотичними атеросклеротичними захворюваннями є застосування ультразвукових та рентгенангіографічних методів обстеження, а що стосується методів реваскуляризації – єдиної думки про вибір методу оперативного лікування немає. Відсутній також визначений алгоритм дій лікарів хірургів, судинних хірургів та ендокринологів, які безпосередньо приймають рішення та обирають тактику лікування хворих з ішемічною формою синдромом діабетичної стопи (СДС), немає визначеного маршруту пацієнта, який дав би змогу мінімізувати прояви даного захворювання, зменшити інвалідизацію та смертність, яка за останні 20 років від різноманітних ускладнень та проявів ЦД займає провідні позиції. Тому, покращання діагностики і ендоваскулярного лікування хворих з такою патологією, яке направлене на покращання кровообігу в нижніх кінцівках залишається актуальними питаннями хірургії.На сьогодні при проведені балонної ангіопластики відсутні чіткі рекомендації щодо часу, за який потрібно досягнути номінальний тиск у балоні. Маємо розуміння того, що номінальний тиск у балоні досягнутий за мінімальний проміжок часу споріднений з одночасним набуттям балоном заданої форми при такому тиску, а отже виникає різке збільшення просвіту судини, яке призводить до механічної травми судинної стінки, що може супроводжуватися розривами інтими, її відшаруванням. Це призводить до виникнення у післяопераційному періоді тромбозів, а при відривах частинок атеросклеротичних бляшок – емболіями чи тромбоемболіями дистальних відділів артерій, в результаті чого, навіть, успішно виконані ендоваскулярні оперативні втручання можуть закінчуватися втратою нижньої кінцівки і, навіть, нести загрозу життю пацієнта. В той самий час, якщо впливати на судинну стінку поступово збільшуючи тиск у балоні, тим самим поступово збільшувати просвіт судини, процес розриву змінюється процесом розтягування. При зменшені травматизації судинної стінки зменшується і кількість ускладнень, які виникають при цьому.Метою даного дослідження було покращити результати лікування хворих з ішемічною формою синдрому діабетичної стопи, шляхом удосконалення можливостей рентгенендоваскулярних методів діагностики та лікування.За результатами досліджень був розроблений алгоритм діагностики та лікування хворих з ішемічною формою СДС, в якому наведений маршрут обстеження пацієнтів з ЦД, яких турбують біль в нижніх кінцівках, що виникають у спокої та наявні у них гнійно-некротичні ускладнення стоп. Значна увага в ньому приділяється особливостям проведення ендоваскулярних втручань на підколінних та гомілкових артеріях із застосуванням поетапної дозованої пролонгованої балонної ангіопластики.Доповнені дані з оцінки якості життя хворих з ішемічною формою СДС у період перед проведенням ендоваскулярних втручань на підколінних та гомілкових артеріях, у ранньому післяопераційному та протягом 180 діб після такого хірургічного лікування, де пацієнти основної групи відмічали не тільки збереження позитивних змін протягом 6 місяців спостереження, а навіть вказували на покращення свого фізичного та психічного здоров'я. Під час виконання дисертаційної роботи обґрунтовано застосування як класичних так і запатентованих методів ендоваскулярної діагностики та лікування хворих з ішемічною формою СДС. Впровадження нових, запатентованих методів діагностики та лікування даної категорії хворих дозволило покращити безпосередні та віддалені результати ендоваскулярного лікування хворих з ішемічною формою синдрому діабетичної стопи.^UDoctoral thesis is devoted to the diagnosis and endovascular treatment of lower extremities ischemia in patients with diabetes mellitus (DM). At present stage of surgery development, the most optimal methods for diagnostics the state of arterial bed of the lower extremities in patients with occlusive and stenotic atherosclerotic diseases are the use of ultrasound and X-ray angiographic examination methods, and, in relation to the methods of revascularization, there is a consensus on the choice of the surgical treatment method. There is also no specific algorithm for the actions of surgeons, vascular surgeons and endocrinologists who directly make decisions and chooses tactics for the treatment of patients with ischemic type diabetic foot syndrome (DFS); there is no specific route for the patient that would minimize signs of this disease, reduce disability and mortality, taking leading leading position as a result of various complications and signs of DM for the past 20 years. Therefore, improving the diagnosis and endovascular treatment of patients with this pathology, aimed at improving blood circulation in the lower extremities, remains an urgent issue in surgery.At present time, when performing balloon angioplasty, there are no clear recommendations on the time it takes to reach the nominal pressure in the balloon. We have an understanding that the nominal pressure in the balloon is reached in a minimum period of time is related to the simultaneous acquisition of a given shape by the balloon at such a pressure, and, therefore, there is a sufficient increase in the lumen of the vessel, which leads to mechanical injury of the vascular wall, which may be accompanied by intima ruptures and its detachment. This leads to the occurrence of thrombosis in the postoperative period, and in case of detachment of particles of atherosclerotic plaques – by embolism or thromboembolism of the distal arteries, as a result of which even successfully performed endovascular surgical interventions can result in the loss of a lower extremity and even pose a threat. At the same time, if to influence the vascular wall by gradually increasing the pressure in the balloon, thereby gradually increasing the lumen of the vessel, the rupture process is replaced by a stretching process. With a decrease in the traumatization of the vascular wall, the number of complications arising from this also decreases.The aim of this study is to improve the results of treatment of patients with ischemic type diabetic foot syndrome by improving the capabilities of X-ray endovascular methods of diagnostics and treatment.Based on results of research, an algorithm for the diagnosis and treatment of patients with ischemic type DFS was developed, which provides a route for examining patients with DM who are concerned about pain in the lower extremities that occur at rest and have purulent and necrotic complications of the feet. Considerable attention is devoted to the peculiarities of performing endovascular interventions on popliteal and tibial arteries using staged dosed prolonged balloon angioplasty.Data on assessment of the quality of life of patients with ischemic type DFS in the period before endovascular interventions on the popliteal and tibial arteries, in the early postoperative period and within 180 days after such surgical treatment, where patients of the main group noted not only the preservation of positive changes for 6 months of observation, and even indicated an improvement in their physical and mental health. When performing the doctoral thesis, the use of both classical and patented methods of endovascular diagnosis and treatment of patients with ischemic type DFS is substantiated. The introduction of new patented methods for diagnostics and treatment of this category of patients has improved the immediate and long-term results of endovascular treatment of patients with ischemic type diabetic foot syndrome.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського