Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Наукова електронна бібліотека (6)Реферативна база даних (874)Книжкові видання та компакт-диски (665)Журнали та продовжувані видання (35)
Пошуковий запит: (<.>A=ПЕТРИК$<.>+<.>A=АНДРІЙ$<.>+<.>A=МИХАЙЛОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 58
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Андрійчук В.І. 
Алгебраїчні многовиди та поля алгебраїчних функцій над псевдоскінченними полями: Автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.01.06 / В.І. Андрійчук ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 32 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В152.44,022 + В181.213,022
Шифр НБУВ: РА319165 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Петрик В.М. 
Архітектурно-просторова організація стольних городів Галицької землі XI - XIII століть: Автореф. дис... канд. архітектури: 18.00.01 / В.М. Петрик ; Нац. ун-т "Львів. політехн.". — Л., 2003. — 20 с. — укp.

Досліджено головні структурно-планувальні елементи міст Київської Русі - городів, на прикладі Перемишля, Галича, Звенигорода, Теребовлі, Львова. Обгрунтовано використання поняття "стольний город" у дослідженнях з історії архітектури України. Запропоновано модель функціонально-просторової організації стольного города XI - XIII ст. Зазначено, що моделювання дало змогу виявити принципи функціональної організації даних городів і критерії впливу на їх розвиток. Визначено методи розпланування визначних архітектурних ансамблів і комплексів на території стольних городів Галицької землі, характерні риси їх функціональної, планувальної та просторової структури. На основі комплексного аналізу функціонально-просторової організації та архітектурно-планувальної структури виявлено основні епати та особливості розвитку їх архітектурно-просторової організації з ХІ до кінця ХІІІ ст.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ113(4УКР331)3 +
Шифр НБУВ: РА324801

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
3.

Андрійчук О.М. 
Біологічна характеристика фагів фітопатогенних бактерій родів Pseudomonas та Xanthomonas, виділених із агроценозів України: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.06 / О.М. Андрійчук ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2003. — 19 с. — укp.

Досліджено біологічні властивості ізоляторів фагів, поширених в агроценозах України. Встановлено динаміку чисельності конкуруючих бактеріофагів у природному агроценозі, а також динаміку декількох популяцій фагів антагоністичних до різних бактерій, що одночасно зустрічаються в оточуючому середовищі. У складі білків фагів виявлено загальні антигенні детермінанти, досліджено їх поліпептидний склад. Встановлено, що геноми фагів представлені двонитковою ДНК, яка характеризується відсутністю фрагментованості в структурі. Запропоновано модифікований метод виділення ДНК, який дозволяє швидко та ефективно з отриманих ізоляторів виділяти нуклеїнові кислоти одночасно для великої кількості проб без застосування фенолу. Створено лабораторну колекцію ізоляторів фагів (понад 400 зразків), виділених з агроценозів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е324.1 +
Шифр НБУВ: РА328463

Рубрики:

      
4.

Петрик А.М. 
Боярство Галицько-Волинської держави (XII - XIV ст.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / А.М. Петрик ; НАН України. Ін-т українознав. ім. І.Крип'якевича, Ін-т народознав. — Л., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено характерні риси й особливості політичного розвитку боярства в Галицько-Волинській державі XII - XIV ст. Вивчено економічне підгрунтя політичної могутності боярства, яке відобразилося в організації боярських вотчин і ленів, наявності спадкових землеволодінь, веденні господарства, структурі сільськогосподарського двору, наявності допоміжних промислів і участі у торгівлі. Простежено розвиток боярських родів, охарактеризовано їх роль у політичному житті держави. Розглянуто шлюбні контакти галицького та волинського боярства. Проаналізовано діяльність боярських партій та угруповань, причини та наслідки конфліктів між галицьким і волинським боярством. Боярство ніколи не було монолітним і єдиним організмом у своїх прагненнях. Були наявні внутрішні суперечності політичного й особистого характеру. Економічне посилення боярства в результаті поєднання вотчинної та службової системи землеволодіння та патриціату, а також внаслідок бурхливого розвитку ремесла, торгівлі та лихварства, зумовило становище панівної вестви населення як реальної та провідної соціальної сили, створило серйозні підстави для її політичних претензій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)430-2 +
Шифр НБУВ: РА349079

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Андрійчук О.Я. 
Виховання гуманності у студентів медичного коледжу в процесі фахової підготовки: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.07 / О.Я. Андрійчук ; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2003. — 19 с. — укp.

Розглянуто проблему дослідження виховання гуманності студентів медичного коледжу, розвитку їх позитивних загальнолюдських якостей, яка проходить складний шлях теоретичного переосмислення та удосконалення методичних рекомендацій. Висвітлено актуальність вирішення проблеми професійної підготовки студентів медичного коледжу, що реалізується через якісне формування їх гуманістичного світогляду та громадського становлення особистості, яке здійснюється у процесі навчально-пізнавальної діяльності, реалізацію самовиховання та врахування особливостей інтелектуального розвитку. Розкрито гуманістичні умови оптимізації процесу виховання гуманності у студентів медичного коледжу в процесі фахової підготовки, зокрема, формування гуманістичних знань, свідоме виконання правил поведінки, гуманного ставлення до оточуючих. Наведено критерії виховання гуманності бакалаврів: пізнавальний, емоційно-ціннісний та практично-діяльний, а також рівні їх патріотичного розвитку - внутрішня та зовнішня ситуативна вихованість. Розроблено методи навчально-пізнавальної діяльності, які забезпечують ефективне засвоєння гуманістичних знань, необхідних у процесі фахової підготовки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)р3-34 +
Шифр НБУВ: РА328118

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Петрик І.Я. 
Вплив твердофазних перетворень на формування структури сплаву в процесі дифузійного насичення і спікання порошкових матеріалів: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.16.01 / І.Я. Петрик ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено закономірності впливу режиму термоциклування на структуроформування дифузійного шару за умов хіміко-термічної обробки напиленого порошку заліза та спікання порошкових матеріалів. Аналітично встановлено взаємозв'язок формування товщини дифузійного шару з критичною концентрацією насичувального елементу, яка зумовлює фазове перетворення. З використанням характеристичних частот коливань атомів кристалічної гратки є можливим оцінювання енергії фазового переходу в системі з достатньою надійністю через приховану теплоту перетворення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К390.45-18 + К663-18 +
Шифр НБУВ: РА363386

Рубрики:

      
7.

Андрійчук Є.І. 
Енергозберігаюча електротехнологія і обладнання НВЧ сушіння вовни у сільськогосподарському виробництві: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.20.02 / Є.І. Андрійчук ; Тавр. держ. агротехн. акад. — Мелітополь, 1999. — 21 с. — укp.

Містяться дослідження в галузі застосування електромагнітних полів надвисокочастотного діапазону (НВЧ) в технологічних процесах сільськогосподарського виробництва. Метою роботи є вирішення теоретичних і експериментальних проблем по створенню нової енергозберігаючої та екологічно чистої електротехнології і пристроїв сушіння вовни на основі електромагнітних полів НВЧ діапазону. Створено математичну модель процесу сушіння вовни, яка описується системою диференційних рівнянь і дозволяє встановити потужність джерел НВЧ енергії, режим роботи, тривалість сушіння та конструктивні параметри камери сушіння. Розроблено метод розрахунку і принципи побудови автоматизованого пристрою для вимірювання діелектричних параметрів системи "вовна-вода". Вперше визначено діелектричні параметри вологої вовни у діапазоні змін температур від 25 C до 95 C. Вперше встановлено, що при сушінні вовни НВЧ енергією її міцність та розривне навантаження збільшується на 30-70%.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М330.106

Рубрики:

      
8.

Андрійчук І.В. 
Ефективність використання альтернативних паливно-енергетичних ресурсів в регіоні (на прикладі Івано-Франківської області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.10.01 / І.В. Андрійчук ; НАН України. Ін-т регіон. дослідж. — Л., 2006. — 20 с. — укp.

Розроблено методику оцінки інвестиційної привабливості регіону за рівнем використання деревної біомаси як енергоресурсу, яка дає змогу інвесторам вибирати найбільш ефективні інноваційні технології. Розвинуто механізм забезпечення ефективності використання альтернативних паливно-енергетичних ресурсів на базі розширення фінансових інструментів, а саме: створення спеціальних фінансових фондів, використання проектів спільного впровадження. Удосконалено підходи до обгрунтування ставки дисконту під час проведення оцінки інвестицій використання деревної біомаси у регіонах, які дозволяють визначити її величину з урахуванням ризиків, притаманних конкретному регіону. Запропоновано алгоритм економічної оцінки ефективності інноваційних проектів використання деревної біомаси у регіоні, що забезпечує спрощення та прискорення розрахунків на базі комп'ютерних технологій. Наведено методику економічної оцінки даних проектів використання деревної біомаси як паливно-енергетичного ресурсу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ІВА)0-554.08 +
Шифр НБУВ: РА345094

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Петрик М.В. 
Застосування антисептичних емульсій із димексидом при гнійно-некротичних процесах у делянці пальців у високопродуктивних корів: Автореф. дис... канд. вет. наук: 16.00.05 / М.В. Петрик ; Білоцерк. держ. аграр. ун-т. — Біла Церква, 2006. — 22 с. — укp.

Вивчено зміни показників імунобіологічної реактивності, обміну сполучної тканини та гострофазних білків за гнійно-некротичних процесів у ділянці пальців і терміни їх відновлення за різних методів лікування даної патології. На підставі результатів експериментального та клінічного дослідження захворювання вперше для лікування гнійно-некротичних процесів у ділянці пальців високопродуктивних корів запропоновано використання фенол-скипидар-димексидної емульсії та препарату АСД (фракція 3) з димексидом. Одержано дані щодо поширення гійно-некротичних уражень пальців у високопродуктивних корів залежно від умов їх годівлі та утримання. Визначено оптимальну дозу імуномодулювального препарату КАФІ (комплексу активуючих факторів імунітету) для високопродуктивних корів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П875.22-911 + П875.274-911-7 +
Шифр НБУВ: РА343364

Рубрики:

      
10.

Петрик О.І. 
Інфляційне таргетування як механізм забезпечення цінової стабільності в Україні: автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.00.08 / О.І. Петрик ; Держ. установа "Ін-т економіки та прогнозування НАН України". — К., 2008. — 39 с. — укp.

Розроблено теоретико-методологічні засади переходу України до нового монетарного устрою - інфляційного таргетування, обгрунтовано план дій і механізми його впровадження. Доведено, що саме такий режим монетарної політики, одночасно з реалізацією комплексного пакета фіскальних, структурних та інституціональних реформ дозволить забезпечити досягнення та підтримку цінової стабільності як ключової передумови для сталого економічного зростання в Україні та сформує ринкові механізми протидії зовнішньому впливу. Вперше в Україні розроблено основні принципи методології розрахунку базової інфляції та запропоновано враховувати даниміку даного показника у процесах розробки та реалізації монетарної політики. Зроблено оцінювання незалежності НБУ, запропоновно заходи її підсилення. На підставі розробленої методики визначно оптимальний рівень інфляції для України у довгостроковому періоді. Обгрунтовано рекомендації щодо використання в Україні світового досвіду зі створення інституційних і технічних передумов для запровадження режиму інфляційного таргетування та підготовки до реалізації плану переходу до цього монетарного режиму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.681 +
Шифр НБУВ: РА361276

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Петрик В. Л. 
Інформаційна технологія верифікації програмного забезпечення інформаційно-управляючих систем на основі дескрипторної моделі: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.06 / В. Л. Петрик ; "Харківський авіаційний ін-т", національний аерокосмічний ун-т ім. М.Є.Жуковського . — Х., 2009. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З965.984-018.1 + З973-018.10
Шифр НБУВ: РА369498 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
12.

Петрик В.В. 
Категорія інструменталізму в музичній творчості (на прикладі домрового мистецтва): автореф. дис... канд. мистецтвознав.: 17.00.03 / В.В. Петрик ; Одес. держ. муз. акад. ім. А.В.Нежданової. — О., 2009. — 16 с. — укp.

Висвітлено специфіку інструменталізму домрової творчості у контексті її зв'язку зі стилістичною основою виконавського репертуару. Розглянуто питання про виконавський слух, виконавські інтонування та гру як складові теорії домрового виконавства. Акцентовано на принциповій важливості визначення специфічних аспектів мислення музиканта-інструменталіста (як інструменталізму у розширювальному сенсі) та дієвості параметрів художної речовості домри як стилістичного фактора музичного виконавства. Увагу приділено вивченню специфічних прийомів домрової гри у аспекті виразовості звучання інструмента. Введено поняття "вторинної кантилени" домрового звучання у порівнянні з мелодійною експресією смичкових. Визначено стилістично-специфічні ознаки виразовості домрової гри на підставі аналізу матеріалу перекладень для домри класики італійського інструменталізму XVIII - XX ст. й оригінальних домрових композицій В. Підгорного, С. Губайдуліної, В. Івка, М. Стецюна, А. Білошицького.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ315.04/05 + Щ315.68-7 +
Шифр НБУВ: РА362258

Рубрики:

      
13.

Андрійчук І. Л. 
Кристалічна будова, редокс-реакції і сорбційні властивості метал-органічних каркасних сполук на основі карбоксилатних азамакроциклічних комплексів нікелю(ІІ) і міді(ІІ): автореф. дис. ... канд. хім. наук : 02.00.01 / І. Л. Андрійчук ; Ін-т фіз. хімії ім. Л.В.Писаржевського НАН України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Встановлено, що взаємодія макроциклічних комплексів нікелю(ІІ) та міді(ІІ) з ароматичними карбоксилатами в залежності від основності останніх в більшості випадків приводить до утворення метал-органічних каркасів (МОК), структурними блоками яких є одно- або двовимірні координаційні полімери. Показано, що в кристалічних гратках деяких сполук міститься вакантний простір. Встановлено, що кількість аміакату міді(ІІ) залежить від кристалічної будови сорбенту. Вперше показано можливість постсорбіційного перетворення даного адсорбату в нанорозмірний сульфід міді(ІІ). Продемонстровано, що перетворення комплексів нікелю(ІІ) в сполуки нікелю(ІІІ) в складі МОК, може розглядатись як шлях одержання нових редоксактивних метал-органічних каркасів (РАМОК). Показано, що редокс-взаємодія кристалічних макроциклічних карбоксилатів нікелю(ІІ) з солями срібла(І), золота(ІІІ) та паладію(ІІ) призводить до утворення нанокластерів відповідних нульвалентних металів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г271.3 + Г278.13
Шифр НБУВ: РА371004 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
14.

Андрійчук Ю.А. 
Менеджмент фінансових потоків підприємств енергетичних систем: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / Ю.А. Андрійчук ; Європ. ун-т фінансів, інформ. систем, менеджменту і бізнесу. — К., 2001. — 20 с.: рис. — укp.

Визначено та сформульовано галузеві особливості та чинники становлення фінансових відносин. Розроблено технологію менеджменту фінансових потоків. На підставі аналізу й оцінки існуючого стану електроенергетики та обленерго запропоновано основні засади та шляхи використання резервів підприємств енергетичних систем на базі побудованої регресійної моделі. Розроблено дворівневий механізм здійснення розрахунків, запропоновано методичний підхід адаптації підприємств енергетичних систем до ринкових умов функціонування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.7-93-21
Шифр НБУВ: РА313888 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Андрійчук А.В. 
Мікобіота зерна ячменю, біосинтез і біологічна дія охратоксину А: автореф. дис... канд. вет. наук: 16.00.03 / А.В. Андрійчук ; Одес. держ. аграр. ун-т. — О., 2007. — 19 с. — укp.

Вивчено мікобіоту зерна ячменю, вирощеного в Україні. Установлено її токсигенність і види токсинів, що продукують контамінанти зерна. Досліджено біологічну дію охратоксину (ОТА) A та становлено антитоксичну ефективність L-фенілаланіну у разі охратоксикозу перепелів. Досліжено кількісний і якісний склад епіфітної та ендофітної мікобіоти зерна ячменю різних фізико-географічних регіонів України. Серед виділених мікроміцетів виявлено продуценти T-2, F-2 токсинів, дезоксиніваленолу, моніліформіну, ОТА A, пеніцилової, коєвої та аспергілової кислот. Уперше в Україні серед мікобіоти зерна ячменю виявлено штами A. niger, які можуть продукувати ОТА A. Експериментально визначено оптимальні умови для одержання максимальної кількості ОТА за умов культивування штамів A. ochraceus. Вивчено вплив ОТА на організм перепела японського та встановлено протективну дію L-фенілаланіну у разі охратоксикозу. Розроблено експресивний метод визначення здатності грибів роду Fusarium продукувати зеараленон.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П478.139 Fusarium + П491.121.27 +
Шифр НБУВ: РА355012

Рубрики:

      
16.

Андрійченко Ю.В. 
Мовні засоби вираження емотивності у творчості Габріеля Гарсія Маркеса: автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.05 / Ю.В. Андрійченко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 18 с. — укp.

Проведено лінгвопрагматичний аналіз вираження емотивності у творчості Г.Г. Маркеса. Зауважено, що дискусії з приводу можливого відображення емоційного у мові мають певні історичні витоки. Визначення різноманітних функцій емотивності текстів художніх творів дозволяє з'ясувати існування факторів, які впливають на збільшення щільності їх емотивної тканини. Такими факторами є прагматичний, спричинений необхідністю подолання емоційного бар'єру адресата у разі сприйняття його емоційного змісту тексту, зміни емоційного стану або відношення до події, що зумовлює актуалізацію психологічної закономірності до появи нових емоцій, яким необхідне мовне втілення; лінгвістичний фактор, взаємопов'язаний з синсемантизмом мовних знаків - жодне з засобів вираження внутрішнього хвилювання не є самодостатнім для адекватного відображення емоційного стану автора необхідно дублювати мовні засоби різних рівнів, тому у тексті можна спостерігати випадки скупчення емотивів; текстовий фактор, зумовлений накладанням емотивів фонового та тонального рівнів тексту. Розкрито суть поняття "емотивний фон", "емотивне забарвлення", "емотивна тональність тексту художнього твору". Виявлено характерну авторську особливість вживання поряд з прямим визначенням емоцій їх образного уявлення, що призводить до збільшення обсягу емоційної інформації у творі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(7КОЛ)-4 Маркес Г.Г.457 +
Шифр НБУВ: РА364357

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Андрійчук В.А. 
Науково-технічні основи підвищення ефективності опромінювальних установок для світлокультури рослин: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.09.07 / В.А. Андрійчук ; Харк. акад. міськ. госп-ва. — Х., 2003. — 32 с.: рис. — укp.

Розроблено науково-технічні основи побудови засобів створення змінних світлових полів, виготовлено та апробовано за виробничих умов їх експериментальні зразки. Запропоновано метод визначення ефективності джерел випромінювання для світлокультури рослин і створено автоматизовану технічну систему для його реалізації. Наведено математичні моделі опромінювальних пристроїв змінного опромінення з круглосиметричним і несиметричним світловим розподілом, на основі яких розроблено аналітичний метод світлотехнічного розрахунку опромінювальних установок. Визначено раціональні режими роботи та запропоновано систему керування установкою змінного опромінення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П071.2 +
Шифр НБУВ: РА324279

Рубрики:

      
18.

Михайлович Ю.Й. 
Обгрунтування доцільності застосування периопераційної схеми антибіотикопрофілактики з метою попередження післяопераційних ускладнень у хворих на рак легень та рак проксимального відділу шлунка: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.07 / Ю.Й. Михайлович ; АМН України. Ін-т онкології. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Розглянуто вплив злоякісної пухлини бронхів і проксимального відділу шлунка на зміну бактеріальної флори в екосистемах легень і шлунка. Висвітлено ефективність застосування периопераційної та післяопераційної антибіотикопрофілактики цефотаксимом. Здійснено оцінку швидкості темпів зниження рівня ендогенної інтоксикації залежно від антибіотикотерапії. Встановлено, що наявність і розвиток злоякісної пухлини легень і шлунка спричинює якісні та кількісні зміни у мікробних популяціях вищезгаданих органів, формування локальних запальних вогнищ. Застосування периопераційної схеми антибіотикопрофілактики цефотаксимом у режимі монотерапії зменшує частоту післяопераційних ускладнень, підвищує ефективність хірургічного лікування хворих на рак легень і рак проксимального відділу шлунка. Доведено, що застосування периопераційної схеми антибіотикопрофілактики сприяє більш швидкому зниженню рівня ендогенної інтоксикації у прооперованих хворих онкоторакального профілю у порівнянні з післяопераційною схемою антибіотикопрофілактики. Запропоновано удосконалену схему протибактеріальної терапії, ефективну фармакологічну дозу цефотаксиму, а також методику визначення коефіцієнта інтоксикації "К" як критерія для визначення темпів зниження рівня ендогенної інтоксикації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.423-59 + Р569.433.2-59
Шифр НБУВ: РА319310 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
19.

Андрійко О.Ф. 
Організаційно-правові проблеми державного контролю у сфері виконавчої влади: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.07 / О.Ф. Андрійко ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 1999. — 38 с. — укp.

Досліджуються проблеми формування і розвитку системи органів державного контролю у сфері виконавчої влади України в умовах побудови демократичної правової держави. Подаються висновки, пропозиції і рекомендації щодо вирішення організаційно-правових проблем побудови системи органів державного контролю у сфері виконавчої влади, координації їх діяльності та правового забезпечення здійснення державного контролю. Обгрунтовується необхідність створення центрального органу виконавчої влади - Комітету державного контролю - зі спеціальним статусом. Основні результати дослідження знайшли відображення у Концепції адміністративної реформи в Україні, Концепції реформи адміністративного права України, проекті Кодексу основних правил поведінки державного службовця, Концепції Закону України про державний контроль за органами виконавчої влади та їх посадовими особами, при роботі над проектом Кодексу адміністративних процедур.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4Укр)071

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
20.

Петрикова Є.М. 
Органосилікатні композиції на основі ізоціанатів для захисту та відновлення залізобетонних конструкцій: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / Є.М. Петрикова ; Київ. нац. ун-т буд-ва та архіт. — К., 2003. — 21 с.: рис. — укp.

Теоретично обгрунтовано та експериментально підтверджено наукову гіпотезу про можливість одержання високоміцних корозійностійких композитів за рахунок хімічної взаємодії між поліізоціанатом, дисперсною гідросилікатною речовиною нестабільної структури та волокнистим армуючим водовмісним компонентом з утворенням на мікрорівні - дисперсноармованих композицій та синтезом на мікрорівні - сечовини, триізоціанурату та органосилікатних уретаноподібних сполук модифікованих лужноземельними елементами. Визначено оптимальний склад та досліджено фізико-механічні та спеціальні властивості органосилікатних захисних покриттів і будівельних розчинів. Зазначено, що дані системи характеризуються підвищеними фізико-механічними та експлуатаційними властивостями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н53-082.04 + Н53-082.04 + Н53-082.04
Шифр НБУВ: РА323534

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського