Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (19)Реферативна база даних (940)Книжкові видання та компакт-диски (779)Журнали та продовжувані видання (131)
Пошуковий запит: (<.>A=ПАШК$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 47
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Пашков О.М. 
Автоматизація бібліотек: історико-бібліотекознавчий аспект (II половина XX - початок XXI ст.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.08 / О.М. Пашков ; Київ. нац. ун-т культури і мистецтв. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Відтворено цілісну картину процесу автоматизації бібліотек протягом другої половини XX - початку XXI ст. як фактора їх модернізації, інноваційного розвитку та трансформації. Визначено провідні історичні тенденції та напрями автоматизації діяльності бібліотек у різних країнах світу та в Україні. Вивчено джерельну базу з питань історії бібліотечної автоматизації. Виявлено історичну специфіку процесів автоматизації бібліотек та її зумовленість соціальними, економічними й технологічними факторами. Визначено основні етапи та напрями автоматизації бібліотечної діяльності в зарубіжних країнах. Описано, проаналізовано й узагальнено історію комп'ютеризації книгозбірень в Україні, насамперед національних, публічних та університетських.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч734(4/8)75 с51 +
Шифр НБУВ: РА336130

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Пашковська 
Адміністративно-правове регулювання діяльності суднових постачальників: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Людмила Іванівна Пашковська ; Одеська національна юридична академія. — О., 2008. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)125.42 + Х839(4УКР)211.121.4
Шифр НБУВ: РА359605

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
3.

Пашкевич 
Анатомо-морфологічна мінливість хвої видів роду Pinus L. на території України: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.05 / Наталія Анатоліївна Пашкевич ; НАН України; Інститут ботаніки ім. М.Г.Холодного. — К., 2007. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е522.822.21*691.5*338(4УКР)
Шифр НБУВ: РА350926

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Пашков А.С. 
Вчення про громадянське суспільство в філософії права Гегеля: автореф. дис... канд. філософ. наук: 09.00.05 / А.С. Пашков ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2007. — 19 с. — укp.

Проаналізовано вчення Гегеля про громадянське суспільство, виявлено й охарактеризовано його життєздатні елементи. Досліджено генезу філософсько-правових поглядів мислителя взагалі та його вчення про громадянське суспільство зокрема. Визначено місце філософії права у структурі "кінцевої редакції" системи Гегеля, показано роль його філософсько-правових студій у формуванні загально-філософських поглядів. Досліджено вплив загальнофілософських поглядів Гегеля на вирішення ним філософсько-правових проблем. Розглянуто структуру, основні принципи та категорії гегелівського вчення про громадянське суспільство. Здійснено порівняльне дослідження гегелівського вчення про громадянське суспільство з ідеями його попередників та конкретизовано особистий внесок ученого у розвиток даної теорії. Проаналізовано основні етапи засвоєння, критичні дослідження та подальший розвиток гегелівського вчення про громадянське суспільство. Окреслено можливості використання життєздатних елементів даного вчення сучасною вітчизняною філософсько-правовою наукою з метою правового забезпечення побудови громадянського суспільства в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю3(4НІМ)5-563.7 + Х001.013 +
Шифр НБУВ: РА354359

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
5.

Пашкевич 
Гігієнічні особливості впливу внутрішньошкільних факторів на якість життя та здоров'я молодших школярів: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.02.01 / Святослава Адамівна Пашкевич ; Донецький національний медичний ун-т ім. М.Горького. — Донецьк, 2008. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р128.94
Шифр НБУВ: РА359043

Рубрики:

      
6.

Пашков К.В. 
Дарунок та віддяка у контексті християнської та постмодерністської антропологій: Автореф. дис... канд. філософ. наук: 09.00.04 / К.В. Пашков ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2006. — 23 с. — укp.

Здійснено комплексне вивчення антропології дарунку та віддяки, яка маніфестована у сучасних філософських і богословських дослідженнях. Дарунок та віддяку розглянуто як універсальний атропологічний феномен, у дослідженні якого протягом останнього сторіччя брали участь представники різноманітних гуманітарних дисциплін, що утворюють своєрідну традицію вивчення дарунку, з якою полемізують деякі сучасні філософи-постмодерністи та християнські теологи. Значну увагу приділено походженню та розвитку найбільш послідовної версії постмодерної філософії дарунку Ж.Дерріда. Докладно проаналізовано її антропологічний вимір. Накреслено дослідницькі шляхи, які приводять деконструкцію до необхідності вивчення проблематики дарунку та віддяки на теренах християнства та християнської теології. Проаналізовано зворотній дослідницький рух з боку християнської теології назустріч деконструкції, який був здійснений у пост-метафізичній філософії та теології "дарунку-даності" Ж.-Л. Маріона. Компаративний аналіз позицій щодо дарунку та віддяки у деконструкції Дерріда та теології Маріона дозволяє з'ясувати, що антропологічні парадигми, в яких концептуалізують дарунок і віддяку постмодерний і християнський дискурси, постають такі, що пересікаються та конфронтують один з одним. Також виявляються теологічна та соціокультурна обумовленість конфлікту філософського та теологічного дискурсів, які проблематизують дарунок та віддяку. Розглянуто пост-секулярний стан сучасного суспільства на Заході та Сході Європи. Зроблено висновки щодо можливості пристосування накресленої у працях Маріона "іконічної" моделі комунікативної антропології для опису стану людини пост-секулярного світу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю216.2 + Ю223.32 +
Шифр НБУВ: РА346421

Рубрики:

      
7.

Пашковська Н. В. 
Діабетичні енцефалопатії: механізм розвитку, диференційована діагностика, лікування та профілактика: автореф. дис. ... д-ра мед. наук : 14.01.15 / Н. В. Пашковська ; АМН України, Ін-т неврології, психіатрії та наркології. — Х., 2010. — 36 с. — укp.

Наведено результати комплексного дослідження особливостей неврологічного статусу, когнітивного забезпечення, структурних змін головного мозку, церебральної гемодинаміки, морфофункціонального стану судинного ендотелію, цитокінової регуляції, індукції апоптозу, змін з боку про- та антиоксидантної систем, ліпідного обміну та гемокоагуляцінного гомеостазу на тлі діабетичної енцефалопатії. Розроблено диференційний підхід щодо діагностики діабетичних енцефалопатій з урахуванням особливостей механізмів розвитку та перебігу церебральних порушень залежно від типу цукрового діабету. Здійснено патогенетичне обгрунтування застосування цитиколіну у комплексному лікуванні діабетичних енцефалопатій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.160.23-37 + Р627.703-37
Шифр НБУВ: РА371067 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Пашкова В.С. 
Еволюція національних бібліотечних асоціацій (1876 - 2009): автореф. дис. ... д-ра іст. наук : 27.00.03 / В.С. Пашкова ; Нац. б-ка України ім. В.І.Вернадського НАН України. — К., 2010. — 40 с. — укp.

Відтворено цілісну наукову картину еволюції професійних бібліотечних об'єднань світу впродовж 1876 - 2009 рр. на основі ретроспективного огляду та порівняльного аналізу діяльності національних бібліотечних асоціацій (НБА) світу з виокремленням генеральних ліній їх розвитку та напрямків функціонування. На підставі наукової реконструкції та порівняльного аналізу обгрунтовано періодизацію становлення та розвитку НБА. Сформовано узагальнену картину поглядів бібліотекознавців на завдання та функції НБА. Дані асоціації розглянуто як елемент ідеальної моделі повністю сформованої професійної діяльності та складник громадянського суспільства. Виявлено соціальні й інші фактори, що породжують і сприяють розвитку НБА. З урахуванням соціально-політичних, економічних і технологічних трансформацій виокремлено їх основні функції: сприяння розвитку професії та вплив на організацію та управління бібліотечною справою. Визначено, що реалізація функції розвитку професії передбачає діяльність національних асоціацій у сфері вдосконалення бібліотечної практики та стимулювання наукових досліджень, бібліотечної деонтології, безперервної бібліотечно-інформаційної освіти, видавничої діяльності. З'ясовано, що функцію організації та управління галуззю НБА реалізують шляхом участі у розробці бібліотечно-інформаційної політики та законотворчості, сприяння покращанню іміджу бібліотек і бібліотечної професії та захисту інтересів бібліотекарів. Проаналізовано досвід діяльності НБА України в контексті загальносвітових тенденцій розвитку НБА.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч734(0) л5 г
Шифр НБУВ: РА372506 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Пашко Т.А. 
Індивідуальні особливості емоційного самоконтролю старшокласників: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.07 / Т.А. Пашко ; Ін-т психології ім. Г.С.Костюка АПН України. — К., 2005. — 20 с.: рис. — укp.

Розкрито суть поняття емоційного самоконтролю як здатності людини виявляти, ідентифікувати та коригувати будь-які свої емоційні прояви. Розроблено теоретичну модель емоційного самоконтролю та розглянуто комплекс методик для його діагностики. Експериментально визначено психологічні детермінанти емоційного самоконтролю старшокласників, зокрема, особистісну рефлексію, емоційний інтелект, вольові якості особистості, мотивацію самоповаги та мотивацію досягнення. З врахуванням даних чинників створено й апробовано програму розвитку вмінь самоконтролю емоцій. Виділено три типи емоційності старшокласників залежно від їх вміння контролювати власні емоційні прояви.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю983.522-39 + Ю983.402.3 + Ч421.328 +
Шифр НБУВ: РА335990

Рубрики:

      
10.

Пашкевич В. З. 
Інформаційна технологія формування графічних засобів захисту документів: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.06 / В. З. Пашкевич ; Укр. акад. друкарства. — Л., 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено формальний опис графічних засобів захисту та способи вимірювання їх параметрів, які грунтуються на методах обчислювальної геометрії. Наведено математичну модель та правила побудови графічних засобів захисту в прямокутній системі координат. Досліджено проблему перетворень графів для модифікованих графічних засобів і побудови нових графових структур. Досліджено методи управління мірою захищеності документів, захист яких здійснюється шляхом використання графічних засобів. Наведено алгоритми функціонування процесів ідентифікації та визначення рівня безпеки документів, що грунтуються на оцінці величини ризику використання даних засобів захисту у відповідних документах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М894
Шифр НБУВ: РА371068 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
11.

Пашкова О.Є. 
Клініко-патогенетичні особливості бронхіальної астми та її лікування у дітей з синдромом недиференційованої системної дисплазії сполучної тканини: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.10 / О.Є. Пашкова ; Донец. держ. мед. ун-т ім. М.Горького. НДІ мед. пробл. сім'ї. — Донецьк, 2005. — 21 с. — укp.

Досліджено особливості перебігу бронхіальної астми та запропоновано шляхи удосконалення її лікування у дітей з синдромом недиференційованої системної дисплазії сполучної тканини (СНСДСТ). На підставі вивчення імунного статусу, функціонального стану цитомембран і клітинного метаболізму, зовнішнього дихання та вегетативної регуляції доведено, що у разі наявності СНСДСТ бронхіальна астма характеризується більш тяжким перебігом, ніж у випадку відсутності даного синдрому. Проаналізовано клініко-імунологічні характеристики хворих на бронхіальну астму дітей з СНСДСТ. Визначено особливості зміни показників фагоцитарної системи, клітинної та гуморальної ланок імунітету залежно від періоду захворювання. Показано, що бронхіальна астма у дітей з СНСДСТ характеризується високою частотою розвитку вегетативних розладів з порушенням нейрогуморальної регуляції серцевої діяльності. Науково обгрунтовано доцільність призначення інстенону та синглетно-кисневої терапії в комплексному лікуванні бронхіальної астми у дітей з СНСДСТ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.412.202-3 +
Шифр НБУВ: РА334693

Рубрики:

      
12.

Пашко Л.А. 
Людські ресурси у сфері державного управління: теоретико-методологічні засади оцінювання: автореф. дис... д-ра наук з держ. упр.: 25.00.03 / Л.А. Пашко ; Ін-т законодавства Верхов. Ради України. — К., 2007. — 36 с. — укp.

Здійснено аналіз теоретико-методологічних засад оцінювання людських ресурсів у аспекті управління даними ресурсами у сфері державного управління. Запропоновано ввести до понятійного обігу цієї сфери певні поняття. Обгрунтовано доцільність визнання оцінювання людських ресурсів у сфері державного управління шляхом визначення рівня професіоналізму як процесу професійно-особистісного "розгортання" оцінюваного службовця у звітний період діяльності. Доведено полівалентний і багатогранний характер оцінювання як управлінської функції, взаємодії соціальних технологій, реалізації міжособистісної взаємодії керівника-оцінювача з оцінюваним чиновником, процедури ділового підтримувального спілкування, форми зворотного зв'язку. Визначено загальну модель щорічного оцінювання службовців та виділено її основні етапи. Співбесіду-зустріч керівника-оцінювача з оцінюваним службовцем проаналізовано як основну оцінювальну процедуру. Доведено необхідність використання критеріїв оцінювання людських ресурсів, а саме: ділову результативність, професійну продуктивність, персональну ефективність як підстави інтегрального оцінювання рівня професіоналізму оцінюваного службовця. З метою максимальної індивідуалізації оцінювального процесу запропоновано сучасні інтегральні загальні оцінки-характеристики для оцінювання чиновників. Удосконалено сучасні підходи до оцінювання людських ресурсів як до визначального елемента управління людськими ресурсами, доведено його органічний взаємозв'язок з мотивацією, стимулюванням, зацікавленням, "розгортанням" кар'єрної "траєкторії" оцінюваного. Оцінювання людських ресурсів проаналізовано як складну динамічну мережу людських відносин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)012 в +
Шифр НБУВ: РА354680

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Пашков Д.П. 
Метод підвищення пропускної спроможності радіоканалу управління космічними апаратами систем супутникового зв'язку: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / Д.П. Пашков ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2002. — 18 с.: рис. — укp.

Розроблено метод підвищення пропускної спроможності радіоканалу управління космічними апаратами (КА) для низькоорбітальних угрупувань з метою побудови понадвисокочастотних (ПВЧ) і крайньовисокочастотних (КВЧ) радіотехнічних систем (РТС) наземного комплексу управління (НКУ) у процесі реалізації однопунктної технології побудови. Наведено спосіб підвищення пропускної спроможності ПВЧ і КВЧ РТС на основі алгоритму адаптивного прийому сантиметрового та міліметрового діапазонів довжин хвиль. Запропоновано пристрій наведення антен наземних РТС НКУ, що забезпечує підвищення точності наведення та супроводу без істотного збільшення енергетичних витрат у радіоканалі. Враховуючи особливості побудови наземного сегмента управління, розроблено методику оцінки пропускної спроможності НКУ однопунктної технології.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.17-01 +
Шифр НБУВ: РА324938

Рубрики:

      
14.

Пашко Є.О. 
Механізм інтеграції України до світового валютного ринку: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Є.О. Пашко ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2004. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Виявлено складові елементи механізму інтеграції національного валютного ринку до світового економічного простору. Удосконалено поняття "фінансова безпека держави" та визначено головні пріоритети її забезпечення з урахуванням досвіду регулювання фінансових відносин країн ЄС, серед яких - захист грошової одиниці від зовнішніх коливань, дотримання стабільності відсоткових ставок і фіскальне регулювання економіки. Розроблено механізм інтеграції України до світового валютного ринку, який включає систематизацію елементів взаємодії суб'єктів національного валютного ринку з суб'єктами регіонального та світового валютних ринків шляхом конвергенції національної валютної політики різних країн, взаємодії з міжнародними валютно-фінансовими та кредитними організаціями, організації діяльності комерційних банків на міжнародному валютному ринку на засадах співробітництва з міжнародними валютними центрами. Запропоновано економіко-математичну модель розрахунку ступеня залежності збалансованості реального, грошового та зовнішнього секторів в економіці України від державної валютної, бюджетної та грошової політики, яка надає можливість прогнозування стану платіжного балансу держави та розвитку національного валютного ринку. Розроблено та практично обгрунтовано методику комплексної оцінки ступеня захищеності національної економіки. Удосконалено модель взаємозалежності організаційно-економічних механізмів розвитку національної економіки. Запропоновано механізм управління процесом інтеграції України до світового валютного ринку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)826.6 +
Шифр НБУВ: РА329787

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Пашков 
Напівпровідникові лазери з електронним накачуванням на основі сполук груп А2В6, А3В5 з покращеними експлуатаційними характеристиками: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.27.01 / Олександр Сергійович Пашков ; Одеський національний політехнічний ун-т. — О., 2007. — 23 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З86-531.8
Шифр НБУВ: РА352797

Рубрики:

      
16.

Пашкова О.Б. 
Національна ідея як чинник консолідації українського суспільства: автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.05 / О.Б. Пашкова ; Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького НАН України . — К., 2008. — 20 с. — укp.

Проведено дослідження національної ідеї у суспільно-політичному аспекті як сукупності уявлень щодо консолідації суспільно-політичних сил навколо спільної мети - здобуття державності та розвитку українського суспільства на основі спільних принципів взаємовідносин між особистістю, суспільством і державою. Проаналізовано об'єктивні й суб'єктивні фактори, які ускладнюють процес формулювання національної ідеї на сучасному етапі. Розроблено базові критерії щодо визначення змісту національної ідеї, обгрунтовано шляхи формування її практично значущої складової. Розкрито роль консолідуючої функції національної ідеї, яка полягає в об'єднанні наявних соціальних і політичних груп суспільства (які є носіями різних, іноді протилежних, інтересів) навколо спільних ідеалів, цінностей і забезпечення консолідації спільноти, її організації та самоорганізації. Доведено, що консолідуюча функція є системотвірною щодо інших функцій національної ідеї, серед яких виділено та проаналізовано ціннісно-ідентифікаційну, націєтвірну, світоглядно-виховну, прогностичну та державотворну. Досліджено особливості ідейно-політичної консолідації українського суспільства у контексті національної ідеї. Доведено, що практичні розробки у межах запропонованої дворівневої теоретичної моделі консолідаційного процесу, яка на системній основі має об'єднати різні напрями політики держави й активності громадськості, забезпечать сприятливі умови для реалізації національної ідеї в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф055.256(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА360220

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Гірнича справа   
17.

Пашко А.М. 
Обгрунтування способу забезпечення стійкості капітальних виробок в умовах вивалоутворення порід покрівлі: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.15.04 / А.М. Пашко ; Нац. гірнич. ун-т. — Д., 2006. — 18 с. — укp.

Обгрунтовано спосіб забезпечення стійкості капітальних гірничих виробок вугільних шахт з тривалим терміном служби за умов вивалоутворення порід покрівлі з метою зниження матеріалоємності та витрат на підтримку виробок у експлуатаційному стані. Доведено необхідність застосування комплексного підходу до оцінки стану, розробки способу та рекомендацій щодо підвищення тривалої стійкості капітальних гірничих виробок у гірському масиві, який містить системи вертикальних тріщин для розв'язання зазначеної задачі. З використанням натурних, геофізичних і реометричних методів, експертної оцінки, моделювання на еквівалентних матеріалах і числового методу встановлено закономірності зміни напружено-деформованого стану складноструктурного породного масиву навколо капітальних виробок. Обгрунтовано спосіб і розроблено рекомендації щодо підвищення стійкості дренажного квершлагу гор. 708 м шахти "Красноармійська - Західна N 1".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И14-11,1 + И141.33 +
Шифр НБУВ: РА345206

Рубрики:

      
18.

Пашко П.В. 
Організаційно-економічний механізм забезпечення митної безпеки України: автореф. дис. ... д-ра екон. наук: 08.00.03 / П.В. Пашко ; Ін-т регіон. дослідж НАН України. — Л., 2009. — 39 с. — укp.

Досліджено теоретичні засади, особливості, умови, чинники та принципи забезпечення митної безпеки держави. Визначено вплив міжнародної митної політики на стан її забезпечення. Розглянуто ретроспективу та сучасний стан реалізації митної політики, проаналізовано діяльність митної служби України із забезпеченням митної безпеки. Висвітлено підхід до формування організаційно-економічного механізму забезпечення митної безпеки, визначено принципи державної політики в процесі її забезпечення. Розкрито методологію моніторингу й аналізу забезпечення митної безпеки, проаналізовано стан її забезпечення під час організації боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил. Досліджено проблеми та перспективи модернізації діяльності Державної митної служби України. Визначено пріоритетні напрями забезпечення митної безпеки, обгрунтовано передумови та принципи побудови системи управління її забезпеченням. Визначено стратегічні підходи до управління митною безпекою та сформовано концепцію базової стратегії її забезпечення. Обгрунтовано напрями вдосконалення інституційного механізму, шляхи реалізації стратегії й управління змінами в системі забезпечення митної безпеки. Сформовано мотиваційний інструментарій організаційно-економічного забезпечення митної безпеки. Розроблено заходи, спрямовані на вдосконалення митних процедур шляхом запровадження новітніх інформаційно-комунікаційних систем.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843-803 + Х819(4УКР)112.038 +
Шифр НБУВ: РА369417 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Пашков С.М. 
Організаційно-правові засади діяльності судової міліції по забезпеченню безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / С.М. Пашков ; Нац. ун-т держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2008. — 18 с. — укp.

Комплексно досліджено організаційно-правові засади діяльності судової міліції із забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві. Проаналізовано основні тенденції розвитку злочинності у сучасний період. Конкретизовано сутність поняття та характеристики протиправного впливу на осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві, систематизовано основні міжнародно-правові акти з питань їх захисту. Досліджено організаційно-правові засади функціонування підрозділів судової міліції. Виявлено недоліки в її структурі, організації несення служби, провадженні з забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві. Обгрунтовано рекомендації щодо удосконалення системи організації та діяльності судової міліції та визначено її статус у системі МВС України. Розроблено конституційно-правові засади забезпечення безпеки учасників кримінального судочинства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР) + Х893.9(4УКР) + Х893.9(4УКР)
Шифр НБУВ: РА357206

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Пашков В.М. 
Особливості правового регулювання обігу лікарських засобів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / В.М. Пашков ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2004. — 20 с. — укp.

Розкрито сутність та правову природу лікарських засобів як об'єкта майнових прав і проаналізовано правовий режим їх обігу залежно від фармакологічних властивостей. Охарактеризовано основні етапи та особливості правового регулювання ринкових відносин у сфері обігу лікарських засобів. Проведено комплексний аналіз теоретичних і практичних питань правового забезпечення реалізації публічних інтересів у сфері обігу лікарських засобів, наведено класифікацію загальних і конкретизованих публічних інтересів і механізмів їх реалізації. Здійснено розмежування понять "торгівля" та "реалізація" лікарських засобів. Досліджено специфіку укладання й обгрунтовано істотні умови для договорів оптової реалізації лікарських засобів. На підставі аналізу норм чинного та перспективного законодавства України у сфері регулювання обігу лікарських засобів розроблено проект Положення про зміст і порядок укладання договорів на оптову реалізацію лікарських засобів, що підлягає затвердженню постановою Кабінету Міністрів України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.3 +
Шифр НБУВ: РА335828

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського