Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (2)Реферативна база даних (7)Книжкові видання та компакт-диски (5)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=ПАЦАЛЮК$<.>+<.>A=ІРИНА$<.>+<.>A=ІВАНІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
1.

Пацалюк І.І. 
Формування естетичних смаків молодших школярів у процесі вивчення образотворчого мистецтва: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.07 / І.І. Пацалюк ; Терноп. нац. пед. ун-т ім. В.Гнатюка. — Тернопіль, 2008. — 20 с. — укp.

Здійснено теоретичне узагальнення та практичне вирішення наукової проблеми формування естетичних смаків молодших школярів у процесі вивчення образотворчого мистецтва. З'ясовано, що естетичний смак особистості - духовно-функціональна властивість, яка забезпечує плідний діалог з прекрасним у дійсності та мистецтві та за своєю структурою має складові: емоційну, інтелектуальну та діяльнісну, що відкриває перед учнями можливості для глибокого сприймання, оцінювання, творчого осмислення та примноження естетичних цінностей у повсякденному житті та мистецтві. Конкретизовано критерїї та показники для визначення рівнів сформованості естетичних смаків учнів початкової школи. Обгрунтовано й експериментально перевірено педагогічні умови, які забезпечують ефективність цього процесу (системний підхід до формування естетичних смаків, ознайомлення учнів з ціннісним змістом образотворчого мистецтва як одного з об'єктів естетичних смаків, оволодіння учнями способами естетичної активності, необхідними для самоорганізації естетичних смаків, набуття учнями досвіду їх використання засобами образотворчого мистецтва).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.355 + Ч421.331.1 + Щ10р(4УКР)2-3 +
Шифр НБУВ: РА361464

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського