Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (67)Книжкові видання та компакт-диски (10)Журнали та продовжувані видання (6)
Пошуковий запит: (<.>A=Охотнікова О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Охотнікова О.М. 
Адміністративна відповідальність керівника державного підприємства, установи, організації в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.М. Охотнікова ; Нац. акад. держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2004. — 20 с. — укp.

Розроблено модель правового статусу керівника державного підприємства, установи, організації відповідно до основних положень Концепції адміністративної реформи в Україні. Запропоновано шляхи удосконалення законодавчої бази стосовно керівників державних підприємств, установ, організацій. Теоретично обгрунтовано необхідність впровадження та визначено основні засади інституту керівника. Досліджено питання щодо підвищення ефективності боротьби із корупційними правопорушеннями керівника. Розглянуто проблему підбору керівних управлінських кадрів з урахуванням системи оцінки його професійних і ділових якостей. Виявлено циклічність розвитку проблеми відповідальності керівника відповідно до економічних та виробничих циклів: економічний підйом сприяє невизначеності, а зниження економічного стану зумовлює посилення даної проблеми.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)012.8 +
Шифр НБУВ: РА329605

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Охотнікова О.М. 
Профілактика і рання діагностика бронхіальної астми у дітей: Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.10 / О.М. Охотнікова ; АМН України. Ін-т педіатрії, акушерства та гінекології. — К., 2005. — 36 с. — укp.

Уперше вивчено фактори ризику, а також питання щодо підвищення ефективності вчасної діагностики та лікування бронхіальної астми (БА) у дітей раннього віку. Визначено показання до антибіотикотерапії та специфічної протигрипозної й неспецифічної імунопрофілактики загострень хвороби, асоційованих з частими респіраторними інфекціями. Здійснено дослідження еволюції рецидивних варіантів обструктивного бронхіту та синдрому крупу у 216-ти дітей раннього віку. Установлено у 59,4 % хворих з рецидивами бронхообструкції та у 33,3 % з повторними епізодами крупу впродовж 6-ти років наявність БА. З'ясовано суттєві фактори ризику розвитку та 5-ти клінічних варіантів БА у 109-ти дітей раннього віку: рецидивного бронхообструктивного синдрому (63,3 %), wheezing (19,3 %), рецидивного синдрому крупу (7,3 %), синдрому сухого нападоподібого кашлю (5,5 %), типового нападу ядухи (4,6 %). Виявлено високу інфікованість дітей з БА хламідіями та мікоплазмами, що є показанням до призначення препарату групи макролідів "Азитроміцин", який був ефективним у 91,3 % з 76-ти хворих. Показано, що у дітей раннього віку призначення інгаляційних глюкокортикостероїдів з перших днів загострення астми призводить до більш швидкої ліквідації симптомів хвороби та скорочення терміну стаціонарного лікування. Відзначено, що використання їх за середньотяжкої астми впродовж 2-х тижнів, а за тяжкої - 3-х місяців забезпечує ефективний контроль за перебігом хвороби у 100 % і 83 % хворих відповідно. Визначено високу ефективність (95 %) 2-місячного курсу монтелукасту у разі середньотяжкої астми у дітей 6 - 11-ти років. Доведено клініко-епідеміологічну і серологічну ефективність застосування субодиничної вакцини у профілактиці грипу в дітей з тяжкою і середньотяжкою астмою. Зауважено, що використання рибомунілу для профілактики гострих респіраторних захворювань носоглотки, а також зумовлених ними загострень БА дає змогу суттєво підвищити ефективність базисної терапії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.412.202-52 +
Шифр НБУВ: РА335996

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського