Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (7)Реферативна база даних (104)Книжкові видання та компакт-диски (122)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=ОКУН$<.>+<.>A=АРТУР$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Окунєв І.С. 
Загально-теоретичні засади правового статусу суб'єкта права: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.01 / І.С. Окунєв ; Ін-т законодавства ВР України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження правового статусу суб'єкта права. Узагальнено основні концептуальні підходи щодо визначення сутності суб'єкта права, запропоновано визначення та розкрито юридичну природу його правового статусу. Встановлено критерії класифікації правового статусу суб'єкта права, охарактеризовано складові елементи його юридичної конструкції. Досліджено взаємозв'язок правосуб'єктності та правового статусу суб'єкта права. Розглянуто об'єктивні права й обов'язки, що становлять основний структурний елемент правового статусу суб'єкта права. Визначено гарантії забезпечення правового статусу суб'єкта права.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.71
Шифр НБУВ: РА369926 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Окуневич Т.Г. 
Культура мовлення майбутнього вчителя-словесника в умовах українсько-російської двомовності: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.02 / Т.Г. Окуневич ; Херсон. держ. ун-т. — Херсон, 2003. — 20 с.: табл. — укp.

Розроблено нові підходи до вдосконалення культури усного та писемного мовлення та подолання інтерферентних виявів у мовленні студентів-білігнвів. Установлено, що рівень правильності зазначеного мовлення залежить не тільки від упливу екстралінгвістичних чинників, а й індивідуально-мовленнєвих здібностей студентів, що дає змогу для визначення рівнів сформованості їх культури мовлення. Запропоновано лінгводидактичну модель її удосконалення. Виявлено послідовні етапи та тенденції формування правильності усного та писемного мовлення студентів шляхом нейтралізації інтерферентних впливів. Доведено, що потребу в удосконаленні мовленнєвої культури вчителя-словесника за білінгвальних умов має задовольнити цілеспрямована та систематична робота викладачів усіх дисциплін філологічних факультетів, спрямована на формування нормативного й комунікативного доцільного мовлення майбутніх фахівців.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.4-913.37 + Ш100.735 +
Шифр НБУВ: РА327193

Рубрики:

      
3.

Окунєва О.Є. 
Оптимізація забезпечення респіраторної підтримки у новонароджених з малою масою тіла: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.30 / О.Є. Окунєва ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2010. — 18 с. — укp.

З метою покращення результатів лікування новонароджених з малою масою тіла, які потребують проведення респіраторної підтримки, обгрунтовано оптимальні режими вентиляції легень і послідовність їх застосування. Проаналізовано результати обстеження та лікування 157-ми новонароджених, яким проводили респіраторну терапію. Розроблено стратегію респіраторної підтримки новонародженим з малою масою тіла, запропоновано схему зміни режимів вентиляції для більш швидкого переведення дитини на самостійне дихання. Показано, що запропонована схема дозволяє зменшити тривалість і ризик ускладнень респіраторної терапії. Вивчено особливості проведення вентиляції легень у новонароджених з малою масою тіла з використанням замісної сурфактантної терапії з різними строками введення. Обгрунтовано більшу ефективність раннього застосування препарату сурфактанту (у перші 2 год життя) у порівнянні з відстроченим, що дозволяє зменшити кисневу залежність, проводити респіраторну терапію з "м'якими" параметрами вентиляції, знизити міру вентиляційної інвазії та скоротити тривалість респіраторної підтримки. Визначено предиктори, за якими можна прогнозувати тривалу вентиляцію легень у новонароджених з малою масою тіла.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.3
Шифр НБУВ: РА372452 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського