Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (54)Книжкові видання та компакт-диски (63)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Мироненко О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія: Будівництво   
1.

Мироненко О.В. 
Ерго-дизайнерські засоби удосконалення архітектурного середовища міста (на прикладі малоповерхневої житлової забудови): автореф. дис... канд. архіт.: 18.00.01 / О.В. Мироненко ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Розглянуто особливості архітектурно-дизайнерської організації архітектурного середовища малоповерхового житла. Розроблено теоретико-методологічну систему комплексної архітектурно-дизайнерської організації середовища житлових комплексів з малоповерховою забудовою у структурі великих міст. Виявлено основні напрямки та тенденції формування середовища житла такої забудови у контексті соціального та культурного розвитку. Розглянуто соціально-просторові аспекти середовищної організації, а також проаналізовано характер середовищної діяльності та сприйняття предметно-просторового оточення. Досліджено структуру відкритих просторів житлового утворення з малоповерхневою будівлею на основі соціально-просторових закономірностей їх формування. Вивчено планувальні особливості організації житлових утворень з різними типами малоповерхової будівлі. З'ясовано закономірності розвитку предметно-просторового середовища житлових утворень. Узагальнено структурно-типологічну систему елементів міського дизайну. Розроблено теоретичні положення з формування архітектурного середовища малоповерхового житла в структурі великого міста.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н822.083.1 + Щ110.83 +
Шифр НБУВ: РА364462

Рубрики:

      
2.

Мироненко О.В. 
Нові оцінно-конотативні значення прислівників: автореф. дис. ... канд. філол. наук : 10.02.01 / О.В. Мироненко ; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2010. — 24 с. — укp.

Висвітлено концепції конотації лексичних одиниць, охарактеризовано оказіональну й узуальну конотації. Досліджено базові складові конотації: оцінність, емотивність, експресію й образність. Проаналізовано типові моделі значення розрядів прислівників і скласифіковано за наявністю конотативних ознак лексично та семантично оказіональні прислівники з конотативним увиразненням у площині вторинних найменувань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.14-212.6
Шифр НБУВ: РА372345 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Мироненко О.І. 
Оптимізація хірургічної тактики лікування гострої непрохідності тонкої кишки: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.03 / О.І. Мироненко ; АМН України. Ін-т хірургії та трансплантології. — К., 2001. — 16 с. — укp.

Оптимізовано вибір тактики лікування пацієнтів з гострою непрохідністю тонкої кишки злукового походження, у яких відзначено труднощі своєчасного вибору тактики лікування за допомогою традиційних методів оцінки кишкового стазу. Вивчено секреторно-резорбтивну та бар'єрну функції тонкої кишки, ендогенну інтоксикацію у разі кишкового стазу в 144 пацієнтів з використанням оригінальних методик, що грунтуються на динамічному дослідженні транслокації та абсорбції метиленового синього з просвіту кишки. Визначено критерії об'єктивізації ранніх ознак кишкового стазу, за якими визначено алгоритм вибору тактики лікування у категорії пацієнтів з гострою непрохідністю тонкої кишки злукового походження, що потребують додаткового дослідження кишкового стазу. Завдяки застосуванню запропонованого алгоритму термін вибору тактики скоротився до 3 годин, зменшилася частота післяопераційних ускладнень з 30,8 % до 25 %, а летальність - з 13,6 % до 11,1 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.305.6
Шифр НБУВ: РА315708 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Мироненко О.Л. 
Удосконалювання 3D моделей формоутворення різанням спеціальних конічних зубчастих колес для двопараметричних передач: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.01 / О.Л. Мироненко ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2004. — 20 с.: рис. — укp.

Визначено області існування конічних зубчастих коліс з еквідистантними зуб'ями. Одержано межові зв'язки між параметрами початкової поверхні, лінії зуба та ширини вінця, що обмежують цю область. Одержано описи кінематики формоутворення, базуючись на методиці відображень. Доведено необхідність додаткового довороту інструменту навколо осі, перпендикулярної до початкового конусу. З використанням теорії обгинаючих одержано конкретні математичні описи умов лінійного та точкового торкання інструментальної та формотвірної поверхонь. Розроблено нові 3D моделі попереднього формоутворення за методами копіювання фасонними різцями та однопараметричного обгинання фасонними фрезами та шліфувальними кругами. Наведені моделі представлено у структурному, математичному та параметричному записах. На підставі відомої узагальненої структури верстатних зачеплень одержано локальне узагальнення геометричних моделей формутворення щодо конічних коліс з еквідистантними зуб'ями, що враховує їх специфіку. Показано, що найзагальнішою є модель з двопараметричним обгинанням і точковим миттєвим торканням поверхонь. Ця модель відповідає обкачувальному остаточному формоутворенню. Запропоновано теоретично обгрунтовану класифікацію схем формоутворення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К445.54-02 + К500.145.554 +
Шифр НБУВ: РА334377

Рубрики:

      
5.

Мироненко О.І. 
Фізіологічні особливості травлення у поросят під впливом окремих нетрадиційних кормових добавок: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 03.00.13 / О.І. Мироненко ; Ін-т свинарства ім. О.В.Квасницького УААН. — Полтава, 2009. — 20 с. — укp.

Наведено результати досліджень щодо розробки способу приготування сухого мінерального концентрату (СМК) й ефективності його використання у раціонах поросят після відлучення, а також комплексного біологічно активного препарату (КБАП) - СМК, ліпрот і ехінацея пурпурова відповідно 2:5:1 в пропорції за масою. Викладено експериментальний матеріал зі встановленого впливу оптимальних співвідношень компонентів одно-, двокомпонентної та комплексної домішок до раціонів поросят на їх фізіологічний стан на дорощуванні. Досліджено рівень перетравності поживних речовин раціону, обмін азоту та мінеральних елементів. Визначено динаміку вмісту кальцію, фосфору, калію, натрію та заліза у хімусі шлунково-кишкового тракту поросят. Показано, що кількість сухої речовини та концентрація водневих іонів у хімусі шлунка, порожній і клубовій кишках змінюється в залежності від складу кормової домішки, співвідношення між компонентами його та тривалості часу від початку годівлі. Зазначено, що КПАБ сприяє покращанню гематологічних показників. З урахуванням одержаних даних і розрахунків економічної ефективності застосування комплексного біологічно активного препарату у раціонах молодняку свиней встановлено його використання як кормової домішки в свинарстві. Доведено, що ефективною кількістю КБАП є 2 % за масою комбікорму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П65-44 + П65-451.23 +
Шифр НБУВ: РА367661

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського