Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (91)Книжкові видання та компакт-диски (70)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=МИРОНЕЦ$<.>+<.>A=НІНА$<.>+<.>A=РОСТИСЛАВІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Миронець Н.Р. 
Книжково-рукописне зібрання барона Ф.Р.Штейнгеля: формування, зміст, доля: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.08 / Н.Р. Миронець ; НАН України. Нац. б-ка України ім. В.І.Вернадського. — К., 2004. — 18 с. — укp.

Уперше книжково-рукописне зібрання барона Ф.Р.Штейнгеля розглянуто як комплексне культурологічне явище. Зроблено історико-книгознавчу реконструкцію складу та змісту зібрання у період кінця XIX - початку XX ст. З використанням методів архівної евристики віднайдено місце зберігання його вцілілих частин. На підставі архівних та опублікованих документів, а також досліджень розглянуто життєвий шлях барона Ф.Р.Штейнгеля, висвітлено основні напрямки його діяльності. Визначено основний внесок діяча до розвитку української культури. Детально досліджено архівні матеріали з історії роду, записні книжки, творчі матеріали, епістолярій. Проаналізовано основні принципи комплектування бібліотеки, відповідно яким визначено предметно-тематичну спрямованість її фондів. Виявлено та досліджено шляхи надходження до бібліотеки рукописів і видань, що дало змогу здійснити реконструкцію джерел комплектування зібрання. Книжково-рукописне зібрання барона Ф.Р.Штейнгеля розглянуто як цілісну історико-культурну пам'ятку України кінця XIX - початку XX ст. та науковий об'єкт, який є національним надбанням.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч736.7(4УКР)511.1 +
Шифр НБУВ: РА329761

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Миронець І. В. 
Метод підвищення оперативності доступу до конфіденційних інформаційних ресурсів: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.05 / І. В. Миронець ; Черкас. держ. технол. ун-т. — Черкаси, 2011. — 20 с. — укp.

Запропоновано модель процесу підвищення оперативності доступу до віддаленої захищеної інформації в реальному часі на основі використання логічних функцій для криптографічного перетворення за рахунок використання логічних функцій перекодування. Одержано метод підвищення оперативності доступу до конфіденційних інформаційних ресурсів на основі використання логічних функцій для криптографічного перетворення шляхом введення логічних функцій перекодування, що дозволило зменшити час доступу до інформації за рахунок заміни процесу "декодуванняЦкодування". На основі методики поетапної мінімізації булевих функцій синтезовано модель пристрою перекодування інформації, яка дозволила реалізувати на практиці метод підвищення оперативності доступу до конфіденційних інформаційних ресурсів на основі використання логічних функцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.403
Шифр НБУВ: РА382929 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Миронець С.М. 
Негативні психічні стани та реакції працівників аварійно-рятувальних підрозділів МНС України в умовах надзвичайної ситуації: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.09 / С.М. Миронець ; Ун-т цив. захисту України. — Х., 2007. — 22 с. — укp.

Досліджено динаміку негативних психічних станів та реакцій, що виникають у працівників аварійно-рятувальних підрозділів Міністерства надзвичайних ситуацій (МНС) України під час виконання професійних завдань за реальних умов великомасштабної надзвичайної ситуації. На підставі результатів критичного аналізу відповідних літературних джерел, наявної нормативно-правової бази, що визначає діяльність органів і підрозділів МНС України, розглянуто сучасні підходи до вивчення та розв'язання проблеми негативних наслідків впливу професійної діяльності на психіку представників професій екстремального профілю, зокрема у рятувальників. Виявлено особливості розвитку провідних психічних станів і реакцій, що виникають у рятувальників за умов підготовки до виконання аварійно-рятувальних робіт підвищеної складності та безпосередньої ліквідації наслідків великомасштабної надзвичайної ситуації. Розроблено рекомендації керівному складу аварійно-рятувального підрозділу, практичним психологам МНС України щодо запобігання негативним психічним станам і реакціям, що виникають у рятувальників під впливом стрес-факторів такої ситуації. Результати дослідження використано для розробки ст. 13 Закону України "Про правові засади цивільного захисту" від 24.06.2004 р. та відомчих нормативних актів МНС України з питань психологічного забезпечення службової діяльності рятувальників, зокрема концепції даного забезпечення працівників апаратів і підрозділів МНС України (наказ МНС України від 23.11.2004 р. N 187) та інструкції з її організації для аварійно-рятувальних служб (наказ МНС України від 23.02.2004 N 89, зареєстрований Міністерством юстиції України за N 323/89022 від 15.03.2004).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю942-69 + Ц9-331:Ю9 +
Шифр НБУВ: РА350332

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського