Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (15)Реферативна база даних (417)Книжкові видання та компакт-диски (363)Журнали та продовжувані видання (24)
Пошуковий запит: (<.>A=МАЙБОРОД$<.>+<.>A=ВОЛОДИМИР$<.>+<.>A=ПАВЛОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 31
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Павлович-Сенета Я. П. 
Адміністративно-правове регулювання територіального устрою в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Я. П. Павлович-Сенета ; Львів. держ. ун-т внутр. справ. — Л., 2010. — 16 с. — укp.

Проаналізовано основні етапи становлення територіального устрою. Розкрито сучасний стан і перспективи розвитку системи адміністративно-територіальних одиниць. Досліджено особливості нормативного забезпечення й адміністративно-правовий статус населених пунктів. Запропоновано визначальні напрями вдосконалення адміністративно-правового регулювання територіального устрою шляхом наукової розробки його механізму та забезпечення матеріально-фінансової самостійності адміністративно-територіальних одиниць.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)79 + Х819(4УКР)011.2-91
Шифр НБУВ: РА374631 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
2.

Володимирець В.О. 
Антропічна трансформація видового складу флори осушених територій у зв'язку з процесами її синантропізації: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.05 / В.О. Володимирець ; Нац. ботан. сад ім. М.М.Гришка НАН України. — К., 2003. — 20 с.: табл. — укp.

Проведено оцінку трансформації видового складу флори вищих судинних рослин на осушених і прилеглих до них територіях у зв'язку з процесами її синантропізації. Для осушувальних систем на території Волинського Полісся та Західного Лісостепу з'ясовано видовий склад синантропної флори, проведено його аналіз за окремими показниками. Одержано дані про поширення синантропних видів на осушеній та прилеглій територіях, установлено їх фітоцентотичну роль та екологічні особливості. Уперше для оцінки трансформації флори-ізоляту запропоновано кількісний показник - синантропність і методику його обчислення. Проаналізовано вплив на цей показник різних екологічних факторів, на підставі його значень виділено окремі рівні антропічної трансформації флори-ізоляту, розроблено їх характеристику.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е50*852.121.4(4УКР)
Шифр НБУВ: РА326874

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Павлович Л.В. 
Біологічна дія оцтовокислих кальцію, кобальту і цинку та їх гігієнічне нормування в атмосферному повітрі населених місць: Автореф. дис... канд. біол. наук: 14.02.01 / Л.В. Павлович ; Ін-т гігієни та мед. екол. ім. О.М.Марзеєва АМН України. — К., 2000. — 18 с. — укp.

Встановлено параметри гострої токсичності оцтовокислих кальцію, кобальту та цинку, що мають місце після їх одноразового перорального надходження в організм теплокровних. Виявлено біологічну дію ксенобіотиків за умов хронічного цілодобового інгаляційного впливу на організм експериментальних тварин. Досліджено можливість виникнення віддалених наслідків їх впливу (ембріо- та гонадотоксичні ефекти).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р121.42
Шифр НБУВ: РА312833 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Майборода С.В. 
Державне управління вищою освітою в Україні: структура, функції, тенденції розвитку (1917 - 1959 рр.): Автореф. дис... д-ра наук з держ. упр.: 25.00.01 / С.В. Майборода ; Укр. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2002. — 36 с. — укp.

На підставі результатів дослідження широкого кола джерел, значна частина яких була невідома або вперше введена до наукового обігу, проведено системний концептуально-цілісний аналіз еволюції розвитку державного управління вищою освітою в Україні як історико-соціального феномену в 1917 - 1959 рр. Системно подано структуру й функції центральних органів державного управління вищою освітою, охарактеризовано стиль і методи керівництва міністрів освіти. Удосконалено підходи до визначення періодизації та етапів еволюції державного управління вищою освітою в Україні. Охарактеризовано закономірності та суперечності відповідно до кожного з виявлених періодів розвитку державного управління вищою освітою. Розглянуто зміст і форми управління, виявлено основні принципи, тенденції розвитку державного управління вищою освітою України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч484(4УКР)к2 + Ч33(4УКР)61 + Х819(4УКР)132-1 + Х621.151.4(2УК)
Шифр НБУВ: РА318550 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
5.

Майборода Ю.В. 
Дослідження витрат енергії на сколочування вершків у масло з метою інтенсифікації процесу та розрахунку обладнання: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.12 / Ю.В. Майборода ; Нац. ун-т харч. технологій. — К., 2003. — 20 с.: рис., табл. — укp.

З метою одержання об'єктивних даних, необхідних для обгрунтування режимів сколочування вершків, визначено питомі витрати енергії залежно від технологічних чинників та гідромеханічних параметрів. Визначено оптимальні співвідношення енергетичних і технологічних параметрів, що дає змогу одержати відповідну ефективність процесу сколочування та мінімальні відходи жиру у маслянку. Установлено залежність енерговитрат на сколочування вершків та їх дисперсних характеристик. Одержано емпіричні рівняння питомих витрат енергії у взаємозв'зку з часткою кристалічної фази в жирі вершків, а також жирністю вершків. У критеріальному вигляді наведено рівняння, що описує процес сколочування вершків у апаратах з мішалками. Розроблено методику розрахунку потужності приводу циліндра сколочування масловиготовлювача безперервної дії та рекомендації для уточнення технології виробництва масла за даним методом. Визначено, що застосування рекомендованих параметрів даного процесу дає змогу знизити питомі витрати енергії на збивання на 20 - 25 %, інтенсифікувати процес і одержувати готовий продукт гарантованої якості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л957.02 +
Шифр НБУВ: РА328440

Рубрики:

      
6.

Майборода О.О. 
Маркетинговий механізм стимулювання продажу товарів (на прикладі швейної промисловості): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / О.О. Майборода ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2002. — 18 с. — укp.

Досліджено теоретичні та методичні питання аналізу та вдосконалення маркетингового механізму стимулювання продажу продукції підприємств швейної промисловості. Систематизовано фактори, які впливають на стимулювання продажу. Теоретико-методично обгрунтовано систему стимулювання продажу товарів, що охоплює основні взаємопов'язані елементи маркетингового комплексу. Розроблено методику планування витрат на стимулювання продажу товарів швейної промисловості України та планування знижок з використанням методу розрахунку точки беззбитковості, відсоткового збільшення обсягів продажу виробів для досягнення беззбитковості у разі застосування знижок цін. Визначено комплекс факторів, на які зважає споживач під час вибору товарів. Запропоновано способи стимулювання продажу товарів для певних об'єктів стимулювання на окремих етапах продажу товарів. Обгрунтовано критерії вибору стратегій підприємства, маркетингу, комунікацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.5-592
Шифр НБУВ: РА318543 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Майборода Н.Г. 
Мовна особистість Д.І. Яворницького: автореф. дис. ... канд. філол. наук : 10.02.01 / Н.Г. Майборода ; Дніпропетр. нац. ун-т ім. О.Гончара. — Д., 2010. — 20 с. — укp.

Розкрито сутність поняття мовної особистості як об'єкта лінгвістичного дослідження. Обгрунтовано доцільність вивчення мовноособистісних характеристик Д.І. Яворницького у контексті вітчизняного мовно-літературного процесу другої половини XIX - початку XX ст. Визначено екстра- й інтралінгвальні чинники формування Д.І. Яворницького як мовної особистості. Висвітлено його погляди щодо розвитку та функціонування української мови. Мовну особистість Д.І. Яворницького досліджено у єдності світоглядних і мовленнєвих категорій. Розглянуто різнорівневі мовні засоби (лексико-фразеологічні особливості, тропи, визначальні слова-поняття) художніх та епістолярних текстів. Показано своєрідність мовної особистості письменника, проявом якої є наслідування традицій етнографізму. Вперше створено мовний портрет письменника, історика, археолога, фольклориста, лексикографа та виявлено закономірності формування його ідіостилю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4УКР)5-4 Яворницький Д.І. 457
Шифр НБУВ: РА370517 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Майборода В.С. 
Основи створення і використання порошкового магнітно-абразивного інструменту для фінішної обробки фасонних поверхонь: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.03.01 / В.С. Майборода ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2002. — 35 с. — укp.

Розглянуто питання створення та використання порошкового магнітно-абразивного інструменту (МАІ), який формується у великих магнітних щілинах для фінішної обробки деталей зі складними фасонними поверхнями типу лопаток газотурбінних двигунів, осьового різального інструменту. Розроблено новий комплексний підхід для вивчення процесів, що відбуваються у ході формування порошкового інструменту під час магнітно-абразивної обробки (МАО), який базується на континуальному уяленні про порошкове середовище. Запропоновано фізичну модель МАІ, сформованого з моно- та полідисперсних порошкових магнітно-абразивних матеріалів. Визначено оптимальні склади МАІ та його властивості - геометричні, тріботехнічні та реологічні. Досліджено межі застосування МАІ у процесі МАО у вигляді розмірної, полірувальної, підготовчої або зміцнювальної операції для виготовлення та ремонту деталей, в комбінації з нанесенням зносостійких покриттів. Описано нові методи об'ємної МАО та методику розрахунків основних вузлів верстатів для МАО лопаток і різального інструменту, яка враховує їх складну форму, кінематику руху та спеціальні властивості МАІ. Доведено, що використання методу МАО з спеціальним МАІ забезпечує підвищення експлуатаційних властивостей деталей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К637.7
Шифр НБУВ: РА317828 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
9.

Володимиренко 
Особливості росту та прогноз продуктивності штучних модальних ялинових деревостанів Українських Карпат: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.03.02 / Валентина Миколаївна Володимиренко ; Національний аграрний ун-т. — К., 2006. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П342.4(4УКР3)
Шифр НБУВ: РА346695

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Майборода В.П. 
Підвищення продуктивності маточника вегетативно розмножуваних підщеп яблуні в умовах південної частини Правобережного Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.07 / В.П. Майборода ; Уман. держ. аграр. акад. — Умань, 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Встановлено доцільність вирощування підщеп типу М26 у маточнику вертикальних відсадків, а М9 - вертикальними чи горизонтальними відсадками. У зв'язку з високою волого- та повітроємністю, а також мульчуючою дією, підгортання маточних рослин підщеп типу М9 і М26 тирсою листяних і хвойних деревних порід підвищує якість відсадків за рахунок кращого розвитку кореневої системи. З метою забезпечення високої продуктивності маточних насаджень вегетативно розмножуваних підщеп яблуні за умов південної частини Правобереженого Лісостепу України на чорноземі опідзоленому важкосуглинковому запропоновано запроваджувати зрошення та підгортання рослини тирсою. Зроблено чотирифакторний дисперсійний аналіз та порядок сортування клонових підщеп.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П255.1-453(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА325224

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Майборода Т.А. 
Пренатальні діагностичні критерії спадкових захворювань скелета: автореф. дис... канд. мед. наук: 03.00.15 / Т.А. Майборода ; Укр. ін-т клініч. генетики Харк. держ. мед. ун-ту. — Х., 2008. — 17 с. — укp.

Визначено клініко-генетичні особливості сімей зі спадковими захворюваннями скелета (СЗС) у плода. Установлено частоту наявності СЗС серед сімей з обтяженим генетичним анамнезом. Створено діагностичні таблиці для розпізнавання за анамнестичними даними сімей високого ризику СЗС. Визначено фактори ризику щодо цієї патології у плода. Доведено ефективність використання за пренатального ультразвукового дослідження соматогенетичного дослідження з синдромологічним аналізом. Виявлено маркерні ознаки СЗС, які дозволяють розпізнавати патологію скелета до повного її діагностування, що є підставою для проведення диспансеризації. Описано загальні та диференціальні ультразвукові особливості СЗС, множинних природжених вад розвитку та наслідків внутрішньоутробного інфікування плода. Зіставлено характеристики плодів і новонароджених з виявленими СЗС, одержані внаслідок ультразвукових і клініко-морфологічних обстежень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.418-4 + Р716.212.2-4 +
Шифр НБУВ: РА355751

Рубрики:
  

      
12.

Майборода О.Є. 
Розвиток методичного забезпечення антикризового управління на підприємстві: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / О.Є. Майборода ; Харк. нац. екон. ун-т. — Х., 2006. — 19 с. — укp.

Вперше розроблено заходи антикризового управління розвитком підприємства, які подано трьома програмами за різними стадіями розвитку кризи (початковою, кризового стану, загрози банкрутства) з урахуванням рівня впливу кризових макро- та мікроекономічних факторів на діяльність підприємства. Удосконалено класифікацію методичних підходів щодо діагностики кризового стану та загрози банкрутства промислових підприємств з використанням економіко-математичних і статистичних моделей і методів. Запропоновано додаткові класифікаційні ознаки, що враховують використання балансових моделей, факторного та статистичного аналізу, математичного інструментарію, методики формування узагальнювального висновку. Розроблено методичний підхід щодо виявлення найбільш вагомих кризових факторів макро- та мікросередовища, що впливають на діяльність підприємств, з використанням багатовимірного факторного та регресійного аналізу, що дозволяє суб'єктам господарювання спрямувати зусилля на послаблення їх негативної дії за допомогою впровадження антикризових заходів. Розкрито сутність антикризового управління, характерною рисою якого є подання за трьома окремими поняттями щодо стадій розвитку кризи: попереджувальне, за умов кризи та загрози банкрутства, що дозволяє визначити місце та роль антикризового управління як явища та процесу, спрямованого на підвищення ефективності роботи підприємства. Наведено класифікацію кризових явищ з використанням додаткової теоретично обгрунтованої та практично значущої ознаки "ступінь впливу на наслідки діяльності промислових підприємств" (значний, частковий, незначний), що удосконалює методичне забезпечення антикризового управління підприємством і підвищує обгрунтованість прийняття рішень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-97-21 +
Шифр НБУВ: РА348040

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Майборода В. С. 
Розвиток університетської освіти та науки в Польщі (кінець XX - початок XXI століття): автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.01 / В. С. Майборода ; НАПН України, Ін-т вищ. освіти. — К., 2011. — 20 с.: рис. — укp.

Вперше встановлено, що процес інтеграції вищої освіти та науки як соціальний феномен включає два умовно визначених та обгрунтованих взаємопов'язаних періоди розвитку університетської освіти та науки Польщі в кінці XX та на початку XXI ст. Кожен період визначається об'єктивними соціально-економічними умовами, особливостями розвитку вищої школи як важливого соціального інституту, суб'єктами реалізації мети та завдань розвитку вищої університетської освіти та науки. Розширено джерелознавче поле проблематики: у науковий обіг уведено документи, категорії та терміни, історичні факти, що дозволило поглибити та конкретизувати відомості про тенденції та закономірності розвитку вищої освіти та науки Польщі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч483(4ПОЛ)6
Шифр НБУВ: РА385990 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Майборода О.І. 
Синтез та спектральні властивості карбоціанінів з вуглеводневими містковими угрупованнями в хромофорі: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.03 / О.І. Майборода ; НАН України. Ін-т орган. хімії. — К., 2002. — 17 с. — укp.

На основі синтезованих біссолей одержано симетричні карбоціанові барвники з поліметиленовим містковим угрупованням у хромофорі. Синтезовано несиметричні карбоціаніни з гетерозалишками, що значно відрізняються між собою за електронодонорністю. Винайдено шляхи синтезу тіакарбоціанінів з етилоновим містком та замісниками в хромофорі. Показано, що етиленове місткове угруповання може бути дегідрованим до вініленового. Проаналізовано вплив місткових угруповань на спектральні властивості, просторову будову та напрямок протонування карбоціанінів. Досліджено вплив одночасного введення місткових угруповань в alpha ,~ gamma-положеннях, та замісників різної електронної природи в beta-положення хромофора тіакарбоціанів на їх кольоровість.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г251.1 + Л624.5
Шифр НБУВ: РА320365 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
15.

Майборода О.В. 
Становлення і розвиток комп'ютерної освіти студентів педагогічних коледжів України: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / О.В. Майборода ; Центр. ін-т післядиплом. освіти АПН України. — К., 2002. — 20 с.: рис. — укp.

Проаналізовано процес розвитку комп'ютерної освіти в Україні та у світовому просторі, зроблено висновки про загальні проблеми та закономірності цього процесу в країнах з різним рівнем економічного розвитку. Визначено поняття комп'ютерної освіти та її роль і місце в системі педагогічних кадрів для дошкільних установ. Проаналізовано можливості інтенсифікації навчального процесу за умов інформатизації суспільства. Розкрито основні періоди розвитку комп'ютерної освіти в Україні та можливості інформатики щодо вдосконалення професійної підготовки вихователів дошкільних установ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч479.511.253
Шифр НБУВ: РА320922 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
16.

Майборода Т.О. 
Структурно-функціональні порушення тканин пародонту та скелету у дівчаток пубертатного віку за функціональної недостатності гонад та шляхи їх корекції: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.22 / Т.О. Майборода ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2003. — 18 с. — укp.

Визначено клінічні особливості перебігу захворювань пародонту залежно від віку та перебігу статевого розвитку. Встановлено, що зниження вмісту статевих гормонів, яке має місце у дівчаток з порушеннями статевого розвитку, призводить до погіршення структурно-функціонального стану кісткової тканини опорного скелету. Зазначено, що знижується ступінь мінералізації та міцностні характеристики кісткової тканини, мають місце явища системного остеопорозу. Проведено зіставлення структурно-функціонального стану альвеолярного паростку та кісткової тканини опорного скелету у дівчаток з затримкою та порушенням статевого розвитку, встановлено прямий кореляційний зв'язок між ступенем мінералізації опорного скелету та даного паростка. Розроблено патогенетично обгрунтований комплекс лікувально-профілактичних заходів, спрямованих на запобігання появі та подальшому прогресуванню хвороб пародонту у дівчаток пубертатного віку з вадами статевого розвитку та структурно-функціональними порушеннями кісткової системи, який включає заходи остеотропної терапії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.661.210.12-5 + Р733.418-5 +
Шифр НБУВ: РА323920

Рубрики:

      
17.

Майборода Н.В. 
Традиції романтизму у парадигмі українського модернізму: автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.06 / Н.В. Майборода ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2008. — 19 с. — укp.

Визначено основні етапи формування та розвитку романтичних традицій (неоромантизму) в українській літературі кінця XIX - початку XX ст. Оскільки загальом існування самого неоромантизму як напрямку в українській літературі є проблемою дискусійною у даній науковій роботі досліджено не стільки неоромантизм, що існував у літературі наприкінці XIX - на початку XX ст., скільки особливості використання традицій романтизму в літературному процесі доби модернізму. Визначено роль романтичних традицій у розвитку української літератури. Розкрито сутність понять "тенденція", "літературна епоха", "період", "напрям", "течія", "стиль", "метод", "група", "школа", розроблено орієнтовну схему періодизації українського літературного процесу. Розкрито специфіку українського модернізму та романтизму, встановлено типологічні зв'язки між даними літературними напрямками. Показано своєрідність модерністських експлікацій в українській літературі. Проаналізовано художні твори, написані у традиціях неоромантизму ("Осіння казка" Л.Українки, "Казка старого млина" С.Черкасенка та "По дорозі в Казку" О.Олеся). Встановлено, що у даних творах тісно переплелися традиції "класичного" романтизму та модернізму. Доведено пріоритетну роль романтичних тенденцій (про що свідчить романтичний характер головних героїв, протиставлення двох світів, символізація), збагачених досвідом модернізму, відображеного у жанрово-стилістичних пошуках та загальній ідеології інтерпретованих творів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4УКР)53-324 + Ш5(4УКР)53-324
Шифр НБУВ: РА357084

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Майборода О.А. 
Українська фразеологія як джерело народознавства: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.01 / О.А. Майборода ; Харк. держ. пед. ун-т ім. Г.С.Сковороди. — Х., 2002. — 18 с. — укp.

Запропоновано визначення фразеології як джерела лінгвокраїнознавчої інформації, одного з мовних засобів бачення світу. Досліджено проблему внутрішньої форми фразеологічної одиниці як засобу відображення навколишньої дійсності. З врахуванням напрацювань вчених (О.О.Потебні, В.В.Виноградова, В.М.Русанівського) про внутрішню форму слова, зроблено спробу визначити поняття внутрішньої форми фразеологізму та показати, як фразеологія репрезентує картину світу (українську дійсність). Вивчено та прокоментовано багатий фразеологічний матеріал. З метою правильного визначення внутрішньої форми фразеологізмів їх компоненти проаналізовано з використанням етимологічного методу, проведено пошуки генетичних коренів окремих складників фразеологічних одиниць. Зазначено, що стан внутрішньої форми фразеологічної одиниці змінюється під впливом явищ лінгвального та позалінгвального характеру.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.4-33
Шифр НБУВ: РА320872 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
19.

Майборода О.В. 
Управління фінансовими потоками підприємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / О.В. Майборода ; Укр. акад. банк. справи Нац. банку України. — Суми, 2006. — 19 с.: рис. — укp.

Досліджено суть, економічний зміст і основні характеристики фінансових потоків. Концептуально обгрунтовано основні елементи системи управління фінансовими потоками. Розроблено модель реалізації функцій системи управління цими потоками підприємства. Наведено методичні й організаційні рекомендації щодо проведення фінансово-економічного аналізу результативноті фінансових потоків, передбачити та запланувати їх обсяг на певний період. Здійснено економіко-математичні дослідження, результати яких дозволяють приймати оперативні управлінські рішення під час реалізації фінансових планів. Запоропоновано технологію управління фінансовими потоками з метою оптимізації руху та збалансування розподілу фінансових ресурсів для одержання максимального результату та збереження прийнятного рівня платоспроможності у процесі фінансово-господарської діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-93 +
Шифр НБУВ: РА343515

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Майбородіна Н. В. 
Хвильові процеси в дискретно підкріплених еліпсоїдальних оболонках при нестаціонарному навантаженні: автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.02.04 / Н. В. Майбородіна ; Ін-т механіки ім. С.П.Тимошенка НАН України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

На базі вихідної розрахункової моделі та розроблених числових алгоритмів одержано розв'язки нових динамічних задач для дискретно підкріплених еліпсоїдальних оболонок. Проведено аналіз напружено-деформованого стану в широкому діапазоні зміни геометричних і фізико-механічних параметрів оболонок і ребер для різних граничних умов. Досліджено вплив дискретно розміщених поздовжніх і поперечних ребер та їх способу кріплення на невісесиметричні коливання дискретно підкріплених еліпсоїдальних оболонок за нестаціонарного навантаження. Проаналізовано результати закономірностей і механічних ефектів, які характерні для хвильових процесів у дискретно підкріплених еліпсоїдальних оболонках за нестаціонарного навантаження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В251.640.36,022
Шифр НБУВ: РА374777 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського