Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (155)Книжкові видання та компакт-диски (180)Журнали та продовжувані видання (16)
Пошуковий запит: (<.>A=Ляшенко О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 12
Представлено документи з 1 до 12

      
1.

Ляшенко О. А. 
Адміністративно-правове регулювання діяльності ОВС в сфері захисту права інтелектуальної власності: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / О. А. Ляшенко ; Міжнар. ун-т бізнесу та права. — Херсон, 2011. — 19 с. — укp.

Розглянуто тенденції та проблеми захисту права інтелектуальної власності, які існують у діяльності ОВС з урахуванням міжнародного та національного досвіду, висвітлено мету та завдання ОВС щодо захисту права інтелектуальної власності, особливості провадження у справах про адміністративні проступки у сфері інтелектуальної власності. Розкрито юридичний склад адміністративних правопорушень у зазначеній сфері та відповідальність за їх вчинення. На основі позитивного досвіду інших країн розкрито особливості захисту права інтелектуальної власності у підрозділах поліції та виділено шляхи його впровадження у діяльність. Внесено науково обгрунтовані пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства та наведено шляхи вирішення проблем, пов'язаних з захистом прав інтелектуальної власності в ОВС України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072.89 + Х819(4УКР)112.01-9
Шифр НБУВ: РА383221 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Ляшенко О.М. 
Методи та моделі комерціалізації трасферу технологій: автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.00.11 / О.М. Ляшенко ; Ін-т економіки та прогнозування НАН України. — К., 2009. — 36 с. — укp.

Обгрунтовано теоретико-методологічні засади комерціалізації трансферу технологій (ТТ) у сучасних національних інноваційних системах і розвинуто методологію математичного моделювання цього процесу. Сформовано концептуальну модель комерціалізації ТТ для формалізації процесу комерціалізації ТТ і розроблено на її базі систему економіко-математичних моделей прийняття рішень для визначення оптимальних характеристик та умов виконання ліцензійних контрактів та інноваційно-інвестиційних проектів для посилення економічної мотивації до трансферу нових технологій. Запропоновано напрями формування національної системи ТТ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-55 в611 +
Шифр НБУВ: РА366668

Рубрики:

      
3.

Ляшенко О.М. 
Моделі та методи інформаційної підтримки прийняття рішень з попередження виникнення лісових пожеж: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.06 / О.М. Ляшенко ; Херсон. нац. техн. ун-т. — Херсон, 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено комплекс взаємозв'язаних моделей для розв'язання задачі підтримки прийняття рішень з попередженням виникнення лісових пожеж. Удосконалено модель організації просторових даних, що поєднує в собі геореляційний, пошаровий і векторно-топологічний підходи, яка дозволяє подати інформацію, необхідну для прийняття рішень у вигляді сукупності об'єктів, які мають певні властивості, зв'язані певними відносинами та згруповані в окремі шари. Впроваджено програмне забезпечення для організації інформаційної підтримки прийняття рішень з попередження виникнення лісових пожеж.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П348.5
Шифр НБУВ: РА374270 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Ляшенко О.В. 
Наукове обгрунтування та реалізація моделі приватної стоматологічної клініки з завершеним циклом допомоги: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.02.03 / О.В. Ляшенко ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2008. — 23 с. — укp.

Обгрунтовано та впроваджено на базі єдиного та нового для України типу приватного стоматологічного закладу європейського взірця - Інституту прогресивних стоматологічних технологій (ІПСТ) - модель клініки з повним наданням відомих у сучасній стоматології послуг за завершеним циклом. Наведено концептуальні підходи до наукового обгрунтування даної моделі, які базуються на традиційних елементах надання якісно нових стоматологічних послуг, відсутніх у приватних стоматологічних установах України, що надало клініці як системі нових інтегративних можливостей. Показано, що управління якістю стоматологічних послуг забезпечується впровадженням власної моделі ведення пацієнтів, міжнародних стандартів ISO серії 9001:2000, запатентованої комп'ютерної програми "1С: Стоматологія", політикою ціноутворення, діяльністю навчального центру, оснащенням сучасним обладнанням та використанням сучасних технологій, формує позитивний імідж клініки. Наведено основні якісні показники діяльності клініки у порівнянні з іншими закладами, що підтверджує медичну, соціальну й економічну ефективність її запропонованої моделі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)286.6 +
Шифр НБУВ: РА357811

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Ляшенко О.Ф. 
Науково-методичні основи державного управління процесом реструктуризації вугільної промисловості України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / О.Ф. Ляшенко ; Наук.-дослід. екон. ін-т М-ва економіки та з питань Європ. інтеграції України. — К., 2002. — 17 с. — укp.

Прогнозовано показники паливно-енергетичного балансу України, розроблено методи опрацювання та оцінки результатів організаційно-управлінських рішень з реструктуризації вугільної промисловості. Узагальнено теоретичні положення та досвід вирішення проблеми енергетичної безпеки, визначено роль наявності власного вугілля в її забезпеченні. Проаналізовано сучасний стан вугільної промисловості, причини збитковості шахт, існуючих підходів до реструктуризації галузі. Розроблено метод розрахунку порогових значень показників рівня самозабезпечення енергоносіями й обсягу видобутку вугілля, а також методичні положення з визначення економічної доцільності подальшої роботи збиткових вугільних шахт. Визначено напрями коригування ходу реструктуризації галузі. Надано методичні рекомендації щодо оцінки суспільних економічних втрат від передчасного закриття збиткових шахт.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)305.651-31-21
Шифр НБУВ: РА318452 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Ляшенко О.М. 
Нелінійні статичні та динамічні моделі управління запасами підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / О.М. Ляшенко ; НАН України. Ін-т екон. прогнозування. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та практичні питання управління запасами підприємств. Проаналізовано суть управління запасами підприємств, їх місце та значення в управлінні підприємством, як одним інтегрованим об'єктом. На базі даного аналізу запропоновано інтегрований підхід до побудови економіко-математичних моделей управління запасами, суть якого полягає у використанні наступних критеріїв оптимізації управління: мінімізації загальних витрат на запаси; максимізації прибутку; оптимізації інвестицій. Розроблено статичні та динамічні економіко-математичні моделі управління запасами підприємств. Доведено, що використання розроблених моделей підвищує ефективність прийняття управлінських рішень щодо запасів підприємства та ефективність діяльності підприємства в цілому.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-553-210.301
Шифр НБУВ: РА314316 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Ляшенко О. О. 
Правове виховання учнів з вадами інтелектуального розвитку в навчально-виховному процесі: автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.03 / О. О. Ляшенко ; Нац. пед. ун-т ім. М. П. Драгоманова. — К., 2010. — 24 с. — укp.

Проаналізовано шляхи становлення правового виховання, конкретизовано й уточнено понятійний апарат правового виховання. Модернізовано зміст правової освіти розумово відсталих дев'ятикласників з урахуванням перспектив їх післяшкільної соціалізації. Встановлено критерії та рівні сформованості правової свідомості школярів IX класів з вадами інтелектуального розвитку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч435.352.26
Шифр НБУВ: РА373765 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Ляшенко О.А. 
Проблема цілісності ліричного твору і творчості поета-лірика: системно-типологічний аспект (на матеріалі української поезії XIX - початку ХХ ст.): автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.06 / О.А. Ляшенко ; НАН України. Ін-т л-ри ім. Т.Г.Шевченка. — К., 2007. — 18 с. — укp.

Досліджено проблему цілісності окремого художнього твору, а також творчості митця загалом в аспекті типології. Установлено історико-літературне підгрунтя такої типології за доби античності. На підставі специфіки типології цілісності у загальнонауковому та історико-літературному контексті виявлено співвідношення понять "цілісність" і "система". Зазначено, що цілісність є систематизуючим фактором, який у межах одного твору зберігає всю його архітектоніку в гармонії, залишаючи кожному з елементів твору самостійність у функціонуванні. Зауважено, що у межах цілої творчості цілісність та її типи мають історично зумовлений, перехідний характер. Запропонована Ю.Тиняновим, Л.Тимофеєвим, Ю.Лотманом методологія літературознавства дозволяє визначити категорію цілісності як диференційовану у аспекті типології. Дихотомія типів цілісності (гомогенного та гетерогенного) є важливим поняттям системно-типологічного аналізу. Наведено підхід до такого цілісного аналізу ліричної поезії XIX - початку XX ст. за трирівневою структурою, яка працює в гомогенних і гетерогенних системах, а саме: концепції особистості; природи конфлікту, структури поетичного вислову. Такий системно-цілісний аналіз дозволяє типологічно визначати проблематичні аспекти літературознавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш401.453 + Ш5(4УКР)5-335 +
Шифр НБУВ: РА355730

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
9.

Ляшенко О. А. 
Розвиток соціальної інфраструктури та підвищення якості життя на сільських територіях: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / О. А. Ляшенко ; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. — Д., 2010. — 20 с. — укp.

Вдосконалено оціночні показники розвитку соціальної інфраструктури, які включають поряд з наявними - формування їх блоків: факторних показників, кількісну й якісну оцінку, витрати ресурсів, оцінку формування та функціонування соціальної інфраструктури та добробуту населення. Обгрунтовано, що однією з важливих сфер зайнятості сільських жителів, найбільш масовою та гнучкою формою господарювання та достатку в сільській місцевості є особисті селянські господарства. Встановлено, що на якість життя населення в сільській місцевості впливає територіальна доступність об'єктів соціальної інфраструктури. Розроблено програму соціального розвитку селищної ради з урахуванням соціальних нормативів і стандартів щодо умов проживання людей у сільській місцевості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-961-312.1 + У9(4УКР)320-94
Шифр НБУВ: РА371793 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Ляшенко О.С. 
Синтез систем нейрокерування дифузійною установкою цукрового виробництва на основі радіально-базисних мереж: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.07 / О.С. Ляшенко ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено нейромережевий підхід для розв'язання задач автоматизованого керування технологічними процесами дифузійного відділення виробництва цукру. Проаналізовано існуючі системи керування дифузійною установкою, зроблено висновок щодо доцільності розробки адаптивного керування з використанням методів теорії штучних нейронних мереж (ШНМ). Вивчено властивості статичних і динамічних штучних нейронних мереж, що обумовило використання для розв'язання даної задачі радіально-базисних мереж (РБМ) нульового та першого порядків. Запропоновано кусково-лінійну апроксимоцію базисних функцій, що дозволило суттєво скоротити процедуру навчання та тривалість процесу навчання ШНМ. Одержано співвідношення, які дозволяють реалізувати нейромережеві та нейромережеві предикторні ПІД-регулятори. Запропоновано процедури непрямого нейромережного керування на основі РБМ нульового та першого порядків з апроксимацією базисних функцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л840.31-5
Шифр НБУВ: РА375313 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
11.

Ляшенко О.М. 
Формування механізму фінансового забезпечення діяльності підприємств в умовах впливу ринкових чинників: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / О.М. Ляшенко ; Східноукр. держ. ун-т. — Луганськ, 1998. — 20 с. — укp.

У дисертаційній роботі розглянуто питання формування механізму фінансового забезпечення діяльності підприємств за умов впливу ринкових чинників: досліджено особливості процесу фінансового забезпечення діяльності підприємств, визначено кількісну та якісну оцінку впливу ринкових і виробничих чинників на формування обсягів фінансових ресурсів підприємства. Сформовано механізм фінансового забезпечення діяльності підприємств та обгрунтовано особливості його функціонування. Удосконалено методику визначення рівня беззбитковості діяльності підприємства з урахуванням інтенсивності впливу інфляції та запропоновано застосування розробленої двохрівневої системи показників для оцінки та усунення протиріч, що виникають в дії сформованого механізму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Ляшенко О.Д. 
Художньо-педагогічна інтерпретація музичного твору в професійній підготовці майбутніх учителів музики: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / О.Д. Ляшенко ; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Розглянуто проблему професійної підготовки майбутніх учителів музики у вищих навчальних закладах освіти. Запропоновано новий методологічний підхід у системі освіти, який сприяє переосмисленню змісту, завдання, методів і форм навчання, змінює концептуальні підходи до професійної підготовки майбутніх учителів музики. Створено й експериментально перевірено організаційно-методичну систему, компонентами якої є спецкурс "Основи художньо-педагогічної інтерпретації музичного твору", експериментальна методика викладання дисципліни "Основний інструмент", виконавська практика та нові форми естетико-педагогічної практики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ310.712р(4УКР)31 + Щ31р(4УКР)31-3
Шифр НБУВ: РА315499 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського