Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (11)Реферативна база даних (82)Книжкові видання та компакт-диски (77)Журнали та продовжувані видання (6)
Пошуковий запит: (<.>A=ЛИДДЕЛ$<.>+<.>A=ГАРТ$<.>+<.>A=БЭЗИЛ$<.>+<.>A=ГЕНР$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Гартовська І.Р. 
Клініко-імунологічні особливості дії різних режимів хіміотерапії, рекомбінантних інтерферону та інтерлейкіну-2 у хворих на хронічну мієлоїдну лейкемію в стадії акселерації: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.31 / І.Р. Гартовська ; Держ. установа "Ін-т гематології та трансфузіології АМН України". — К., 2008. — 24 с. — укp.

Виявлено комплекс клінічних і гематологічних порушень, що характеризують перебіг фази акселерації хронічної мієлоїдної лейкемії (ХМЛ). Встановлено, що проявом імунологічних порушень у пацієнтів із ХМЛ стадії акселерації є розвиток глибокого імунодефіциту до початку хіміотерапії (ХТ), доведено їх зв'язок з імуносупресивною дією цитостатичних препаратів. Вперше охарактеризовано клініко-імунологічні показники пацієнтів, сформовані під впливом різних видів терапії - від режимів з помірною токсичністю до інтенсивних режимів ХТ. Детально досліджено зміни клінічних та імунологічних параметрів під впливом імунохіміотерапії (ІХТ) із включенням різних доз рекомбінантного інтерферону-альфа. Вперше виявлено відсутність достовірних змін клініко-імунологічних параметрів за використання малих і середніх доз рекомбінантного інтерферону (рІФН). Зроблено висновок про більшу ефективність малих доз препарату. Виявлено особливості дії рекомбінантного інтерлейкіну-2 (pІЛ-2) на склад периферичної крові та кісткового мозку під час проведення індукійних і консолідувальних курсів ІХТ. Доведено, що за ХМЛ у стадії акселерації включення pІЛ-2 у комплексну терапію сприяє нормалізації дисбалансу Т-хелперів, Т-супресорів і збільшенню кількості природних кілерних лімфоцитів. Вперше встановлено, що частота досягнення гематологічної ремісії та її тривалість залежить від інтенсивності ХТ і включення в протоколи терапії рекомбінантних цитокінів (інтерферону й ІЛ-2).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р411.022.2-5 + Р569.41-5 +
Шифр НБУВ: РА357660

Рубрики:

      
2.

Гарт Е.Л. 
Проекційно-ітераційні методи та їх застосування до розв'язування крайових задач теорії пружності: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.02.04 / Е.Л. Гарт ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2007. — 20 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано проекційно-ітераційні методи розв'язання операторних рівнянь з необмеженими операторами та задачі умовної мінімізації функціоналів у гільбертових просторах. Показано можливість застосування нових методів для розв'язання крайових задач теорії пружності. Запропоновано проекційно-ітераційну модифікацію узагальненого методу моментів, що базується на методі мінімальних похибок. Доведено теореми про збіжність, наведено оцінки похибок наближених розв'язків. Побудовано загальну схему проекційно-ітераційних методів розв'язання задач умовної мінімізації функціоналів, у межах якої обгрунтовано проекційно-ітераційні варіанти методів релаксації, проекції градієнта, умовного градієнта та спряжених градієнтів. Показано високу обчислювальну ефективність запропонованих модифікацій проекційно-ітераційних методів для розв'язання плоских, просторових і некласичних контактних задач теорії пружності з ідеальними односторонніми в'язями. Проведено комп'ютерне (проекційно-ітераційним варіантом методу скінченних елементів) та експериментальне (методом фотопружності) дослідження для визначення напружень у стиснутій ізотропній пластинці з прямокутним отвором, які свідчать про достовірність одержаних результатів. Розроблено алгоритми та комплекси програм для ЕОМ, наведено рекомендації щодо застосування проекційно-ітераційних методів для розв'язання задач механіки деформівного твердого тіла.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В251.1-01,022 + В251.1-01,022
Шифр НБУВ: РА351332

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського