Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (16)Реферативна база даних (589)Книжкові видання та компакт-диски (576)Журнали та продовжувані видання (37)
Пошуковий запит: (<.>A=ЛЕП$<.>+<.>A=ЯВКО$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 29
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Лепський М.А. 
Взаємозв'язок оптимізму та песимізму: проблема соціальної перспективи: Автореф. дис... д-ра філософ. наук: 09.00.03 / М.А. Лепський ; Ін-т вищ. освіти АПН України. — К., 2006. — 37 с. — укp.

Досліджено взаємозв'язки оптимізму та песимізму як закономірності формування соціальної перспективи. Розкрито етапи понятійного розвитку даних дефініцій, рівень соціально-філософських категорій, біологічні передумови та соціальні умови виникнення розвитку взаємозв'язку оптимізму та песимізму у піднесенні міри життя як центру оцінно-вольового зрізу світогляду. Розглянуто типологію дослідженого взаємозв'язку залежно від системи цінностей і волі суб'єкта. Установлено, що взаємозв'язок оптимізму та песимізму є принципом формування соціальної перспективи. Визначено суть, системність змістових і композиційних характеристик соціальної перспективи, діалектичний зв'язок історичного та перспективного, механізми оптимізації та деформації соціальної перспективи, інтеграцію соціального капіталу розвитку життя й опору її руйнації як основні фактори, а підвищення якості життя - як критерії оптимістичної перспективи розвитку України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*622.221 + Ю721.72 +
Шифр НБУВ: РА345689

Рубрики:

      
2.

Лепіхов О.В. 
Відносини державної власності на засоби виробництва у перехідній економіці: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / О.В. Лепіхов ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2002. — 15 с. — укp.

Створено концепцію, яка узагальнює теоретичні обгрунтування раціональних масштабів державної власності на засоби виробництва у багатоукладній економіці. Проведено порівняльні розрахунки ефективності діяльності приватно-колективних та державних підприємств і показано, що неефективність державного сектору носить системний, глобальний характер. Зроблено висновок, що методи трансформації державної власності в Україні неадекватні її раціональному використанню. Розроблено положення про особливі функції державного сектору, який є матеріальною основою створення приватного сектору й одночасно носієм загально-національних інтересів і засобом активізації суспільного виробництва в цілому. Зазначено, що в перехідній економіці України виявляється суперечність між державними інтересами та інтересами службовців органів державного управління. Зроблено висновок, що державний апарат, з одного боку, змушений проводити роздержавлення власності, а з другого - представники державного апарату гальмують трансформаційні процеси та намагаються повернути їх з метою задоволення особистих інтересів. Розроблено теоретичну модель поступового підвищення ефективності підприємств державного сектора та наближення інтересів суб'єктів державного управління до загальнодержавних інтересів у процесі формування громадянського суспільства та, відповідно, нового управлінця державного сектору: творчого, ініціативного, доброчесного, некорупованого працівника та захисника державних інтересів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.253.333.1 + У9(4Укр)0-571
Шифр НБУВ: РА319186 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Лепявко С.А. 
Військово-політична діяльність українського козацтва в контексті міжнародних відносин (1561 - 1595): Автореф. дис... д-ра іст. наук: 07.00.01 / С.А. Лепявко ; НАН України. Ін-т історії України. — К., 2000. — 35 с. — укp.

Досліджено один з найважливіших періодів історії українського козацтва, коли відбулось його становлення як недержавних збройних сил українського народу і воно появилось на міжнародній арені як самостійний віськово-політичний фактор, з чим мусили рахуватися всі сусідні країни. На основі нових джерел розглянуто боротьбу козаків проти Османської імперії і Кримського ханства, походи в Молдавію їх участь у війнах Великого кн. Литовського і Речі Посполитої проти Московського царства, взаємовідносини козацтва і влади. Велику увагу приділено дипломатичним проблемам, які через діяльність козацтва виникали у Польщі в стосунках з Кримом, Туреччиною і Молдавією, першим спробам встановлення контактів козацтва з урядами європейських країн. Події висвітлено в широкому контексті історії Великого Кордону і міжнародних відносин другої половини XVI ст.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)4-294 + Т3(4УКР)442-6
Шифр НБУВ: РА310978 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Лепявко А.А. 
Вікові особливості холінергічної регуляції серця при адреналіновому пошкодженні: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.03.04 / А.А. Лепявко ; Держ. вищ. навч. закл. "Терноп. держ. мед. ун-т ім. І.Я.Горбачевського". — Т., 2009. — 20 с. — укp.

Вивчено особливості автономної регуляції серцевого ритму, чутливість холінорецепторів, вміст та активніть ферментативного гідролізу ацетилхоліну, метаболічні та структурні зміни у міокарді у щурів у разі пошкодження адреналіном залежно від віку та статі тварин. Встановлено, що у період старіння у щурів посилюється вплив адренергічної ланки автономної нервової системи на діяльність серця, а холінергічної - послаблюється, знижується чутливість холінорецепторів, вміст та активність ферментативного гідролізу ацетилхоліну. Виявлено, що інтенсивність таких змін більша у самок. Встановлено, що пошкодження міокарда старих щурів адреналіном тільки у самців обумовлює реакцію автономної нервової системи на розвиток патології, яка характеризується обмеженням адренергічних впливів. Доведено, що реалізація кардіотоксичного ефекту адреналіну у старих щурів відбувається за значно нижчої, ніж у дорослих, чутливості холінорецепторів, збільшення дефіциту ацетилхоліну у міокарді у поєднанні з пригніченням активності його ферментативного гідролізу, особливо у самок. Встановлено, що розвиток некротичного процесу у міокарді старих тварин обумовлює більш інтенсивне, ніж у дорослих щурів, зростання активності процесів ліпопероксидації, поєднаних з депресією ферментів антиокидантного захисту, та збільшує ступінь некротичного пошкодження міокарда адреналіном (даний ефект є більш характерним для старих самок).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.1-9 +
Шифр НБУВ: РА368480

Рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
5.

Лепкий М.І. 
Еколого-географічні проблеми середніх і великих урбосистем Волинської області: Автореф. дис... канд. геогр. наук: 11.00.11 / М.І. Лепкий ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2003. — 22 с.: рис. — укp.

За допомогою еколого-географічного підходу проведено періодизацію ступеня урбанізації міст за останнє століття, виявлено закономірності формування негативних урбопроцесів у межах площі різних міст. За результатами польових і камеральних досліджень розраховано коефіцієнти антропогенного навантаження трьох міст Волині на основі розповсюдження та акумуляції хімічних елементів (Zr, Co, Ni, Ti, Se, La, Y, Yb, Mn, Cr, V, Cu, Ag, Sn, Pb, Be, Ga, Fe, Cd, Zn, Ba, Sr, As, Mo) в парково-вуличних насадженнях, урбоземах, водних об'єктах (1991 - 1992 рр. і 2000 - 2001 рр.). Виявлено формування метал-аномальних урбокомплексів і зон, що негативно впливають на комфортність мешканців. Установлено закономірності та інтенсивності акумулятивних тенденцій важких металів шляхом розрахунків коефіцієнтів акумуляції в межах різних частин міст. Підтверджено закономірності формування металаномальних зон на площі середнього та великого міст шляхом екологічного картографування парково-вуличних насаджень, грунтів і водних об'єктів площинного та точкового поширення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д829(45УКР3-4ВОЛ)08 + С5*424.21*152.4 +
Шифр НБУВ: РА325400

Рубрики:

      
6.

Лепьохін 
Економічний механізм регулювання розвитку промислового виробництва: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.01 / Лепьохін ; НАН України. Ін-т економіки. — К., 2002. — 20 с.: рис. — укp.

Розроблено ефективний економічний механізм регулювання розвитку промислового виробництва. Виявлено особливості його розвитку за умов ринкових перетворень. Визначено гнучкість промислового підприємства. Досліджено економічний потенціал як чинник його ефективного розвитку. Виділено об'єктивні передумови регулювання розвитку промислового виробництва. Проаналізовано вплив інвестиційних процесів та податкової політики держави на розвиток промисловості. Розроблено методики оцінки трудового, інвестиційного та інноваційного потенціалів промислового підприємства, запропоновано модель економічного регулювання його розвитку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-21 + У9(4УКР-4ЗАП)305.551.52-21 +
Шифр НБУВ: РА321352

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Лепіх Я.І. 
Електрофізичні та адсорбційні явища в кристалічних діелектриках та шаруватих структурах при поширенні поверхневих акустичних хвиль: Автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.04.10 / Я.І. Лепіх ; Одес. держ. ун-т ім. І.І.Мечникова. — О., 2000. — 35 с. — укp.

Встановлено закономірності електрофізичних та адсорбційних явищ у кристалічних діелектриках і шаруватих структурах, що виникають у процесі поширення поверхневих акустичних хвиль (ПАХ) і розроблено на їх основі ефективні фізичні методи керування характеристиками акустоелектронних пристроїв (АЕП). Одержано нові дані електрофізичних параметрів і акустичних характеристик для хвиль Релея, їх температурні та частотні залежності ряду перспективних діелектриків, що можуть бути використані в акустоелектроніці. Запропоновано новий аналітичний метод аналізу впливу випадкових відхилень топології зустрічно-штирових перетворювачів (ЗШП) на характеристики АЕП на ПАХ. Виведено і досліджено вагову функцію для аподизації ЗШП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.7,022 + В379.271.325,022
Шифр НБУВ: РА311200 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
8.

Лепіх Я.І. 
Електрофізичні та адсорбційні явища в кристалічних діелектриках та шаруватих структурах при поширенні поверхневих акустичних хвиль: Автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.04.10 / Я.І. Лепіх ; Одес. держ. ун-т ім. І.І.Мечникова. — О., 2001. — 35 с. — укp.

Встановлено закономірності електрофізичних та адсорбційних явищ у кристалічних діелектриках і шаруватих структурах, що виникають у процесі поширення поверхневих акустичних хвиль (ПАХ) і розроблено на їх основі ефективні фізичні методи керування характеристиками акустоелектронних пристроїв (АЕП). Одержано нові дані електрофізичних параметрів і акустичних характеристик для хвиль Релея, їх температурні та частотні залежності ряду перспективних діелектриків, що можуть бути використані в акустоелектроніці. Запропоновано новий аналітичний метод аналізу впливу випадкових відхилень топології зустрічно-штирових перетворювачів (ЗШП) на характеристики АЕП на ПАХ. Виведено і досліджено вагову функцію для аподизації ЗШП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.7,022 + В379.271.325,022
Шифр НБУВ: РА311200 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
9.

Лепісевич П.М. 
Загальна Українська Рада: проблема консолідації національно-демократичних сил (1914 - 1916 рр.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / П.М. Лепісевич ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2005. — 20 с. — укp.

Досліджено діяльність Загальної Української Ради (ЗУР) щодо консолідації національно-демократичних сил у 1914 - 1916 рр. Висвітлено теоретико-ідеологічні й організаційні засади створення та практичної діяльності Головної Української Ради і Загальної Української Ради. Проаналізовано розвиток загальних і особливих чинників конституювання ЗУР, а також основні програмні засади Ради щодо створення незалежної держави на всій українській етнічній території. З'ясовано культурно-освітній вплив ЗУР на населення північно-західних українських земель і військовополонених українців. Розглянуто питання співпраці наддністрянських і наддніпрянських політичних сил, що мала за мету здійснення програми самостійності та єдності українських земель. Розкрито основні причини втрати впливу ЗУР на український національний рух.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)52-4 + Ф513(4УКР)52 + Ф69(4УКР 331)2 +
Шифр НБУВ: РА336542

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
10.

Лепех С.М. 
Кредитний договір: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / С.М. Лепех ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2004. — 19 с. — укp.

З'ясовано генезис поняття "кредит", співвідношення його з позикою та іншими суміжними категоріями, класифіковано опосередкування кредитної діяльності різними договірними конструкціями. Удосконалено дефініцію поняття "кредитний договір", проаналізовано його елементи. Обгрунтовано можливість розширення кола об'єктів, що можуть кредитуватися, завдяки наявності банківських металів. Досліджено особливості правового статусу сторін і сформульовано специфічну ознаку кредитних організацій серед інших фінансових структур, яка дає підстави конкретизувати коло можливих кридитодавців за цим договором. Визначено характерну для кредитних відносин особливість правової природи узаконених відсотків як міри відповідальності. На підставі результатів дослідження розроблено пропозиції щодо вдосконалення правового регулювання відносин, які виникають за умов кредитного договору.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)212.3 +
Шифр НБУВ: РА329692

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Лепеха Т.В. 
Лексико-семантичні та словотвірно-структурні особливості судово-медичної термінології: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.01 / Т.В. Лепеха ; Дніпропетр. держ. ун-т. — Д., 2000. — 19 с. — укp.

Досліджено українську судово-медичну термінологію. Простежено шляхи її формування і розвитку, запропоновано її періодизацію, зважаючи на вплив мовних і позамовних чинників, проаналізовано склад термінологічної лексики судової медицини з погляду походження, а також визначено шляхи поповнення термінофонду. Проаналізовано лексико-семантичні, структурні та словотвірні особливості термінології судової медицини, тематичні та словотвірні гнізда, розглянуто проблеми її практичного застосування, запропоновано конкретні рекомендації щодо подальшого унормування судово-медичної термінології.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.4-34:Р + Х893.9(4Укр)413.1в4 + Р81в4
Шифр НБУВ: РА311006 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
12.

Лепський 
Лікувально-профілактична ефективність зубних паси з про- та пребіотиками: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.22 / Вячеслав Володимирович Лепський ; Державна установа "Інститут стоматології АМН України". — О., 2009. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р661.2-5 + Р120.42
Шифр НБУВ: РА365479

Рубрики:

      
13.

Лепський В.В. 
Лікувально-профілактична ефективність зубних паст з про- та пребіотиками: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.22 / В.В. Лепський ; Держ. установа "Ін-т стоматології АМН України". — О., 2009. — 19 с. — укp.

Розроблено рецептуру лікувально-профілактичної зубної пасти, що містить про- і пребіотики, для корекції мікробіоценозу порожнини рота та вивчено її специфічну дію у разі захворювань тканин порожнини рота. За результатами проведених мікробіологічних і біохімічних досліджень доведено, що чистка зубів протягом чотирьох тижнів з застосуванням розробленої пасти "Бактулін" сприяє збільшенню кількості біфідумбактерій на слизовій оболонці рота майже у 100 разів, лактобацил - в 10 разів та зниженню кількості стрептококів, що свідчить про нормалізацію мікробіоценозу порожнини рота. На підставі результатів досліджень, проведених in vitro зроблено висновок, що аніонактивний детергент додецилсульфат натрію (лаурилсульфат) пригнічує активність лізоциму, а катіонактивний детергент цетавлон сприяє активації цього антимікробного ферменту. За результатами біохімічних досліджень ротової рідини пацієнтів з хронічним рецидивним афтозним стоматитом, у комплексній терапії яких застосовували зубну пасту "Бактулін" показано, що її регулярне використання забезпечує зниження інтенсивності процесів вільнорадикального окиснення ліпідів, підвищення неспецифічної резистентності, нормалізації мікробіоценозу порожнини рота та скорочення термінів лікування. Відзначено, що застосування зубної пасти "Бактулін" на тлі комплексного лікування захворювань тканин пародонта сприяє більш швидкому зменшенню запальних процесів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р661.2-5 + Р120.42 +
Шифр НБУВ: РА365479

Рубрики:

      
14.

Лепа Р.М. 
Методи оцінки і аналізу конкурентоспроможності продукції: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / Р.М. Лепа ; НАН України. Ін-т екон.-прав. дослідж. — Донецьк, 1998. — 18 с. — укp.

Дисертація присвячена дослідженню основних тенденцій та закономірностей розвитку управління підприємством в умовах ринкових відносин на основі маркетингу. З урахуванням особливостей функціонування підприємств визначені основні задачі маркетингових досліджень по випуску продукції, що користується попитом. Розроблені методи оцінки та прогнозування рівня конкурентоспроможності продукції, які забезпечують можливість прийняття рішень по випуску виробів з урахуванням ринкової кон'юнктури. Запропонована методика підготовки і прийняття управлінських рішень в умовах функціонування інформаційної системи маркетингових досліджень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.545

      
15.

Лепа М.М. 
Механізми маркетингово-орієнтованого управління конкурентними перевагами підприємства: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.16 / М.М. Лепа ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2004. — 35 с.: рис. — укp.

Зроблено детальний аналіз сучасного стану економіки України, виявлено тенденції розвитку промислового сектора та проблеми розвитку машинобудівних підприємств. Запропоновано концептуальні засади управління конкурентними перевагами на промислових підприємствах, що передбачає використання принципів маркетингу. Розроблено методологічні основи підготовки стратегічних напрямків досягнення конкурентних переваг і методи вибору оптимальної стратегії розвитку підприємства. Запропоновано методи формування поточної виробничої програми та оперативних планових завдань підприємства за умов нестабільності ринкового середовища з використанням методів багатокритеріальної оптимізації, апарату теорії ігор і стохастичного моделювання. Розроблено механізми оперативного регулювання виробничих процесів з урахуванням запитів споживачів. Створено методологічні засади побудови системи підготовки до прийняття управлінських рішень за умов невизначеності на підставі досліджень і виявленні природного гоморфізму нечітких відносин. Запропоновано та теоретично обгрунтовано механізм розвитку систем управління підприємством на основі перерозподілу функціональних обов'язків відповідно до маркетингової стратегії розвитку та організації продуктових центрів, орієнтованих на підвищення конкурентних переваг.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851-21 +
Шифр НБУВ: РА331550

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Лепа Р.М. 
Моделі ситуаційного механізму прийняття управлінських рішень: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.00.11 / Р.М. Лепа ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2007. — 36 с. — укp.

Досліджено методологічні та методичні підходи до управління та прийняття управлінських рішень на підприємстві, а також особливості їх моделювання. Розроблено концептуальні засади ситуаційного механізму прийняття управлінських рішень на підприємстві, а також механізм діагностики проблемних ситуацій на підприємстві. Запропоновано моделі розпізнавання та ідентифікації ситуацій. Розроблено моделі моніторингу та регулювання процесу реалізації управлінських рішень на підприємстві, моделі їх координації, а також нейромережеву модель підвищення їх об'єктивності. Наведено інформаційну модель ситуаційного механізму прийняття управлінських рішень на підприємстві. Розглянуто особливості реалізації моделей даного механізму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)290-210.11 в611 +
Шифр НБУВ: РА351786

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Лепушинський В.О. 
Науково-методичні основи оцінки результативності грошово-кредитної політики а Україні: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / В.О. Лепушинський ; Укр. акад. банк. справи Нац. банку України. — Суми, 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено комплексний методичний підхід до оцінки результативності грошово-кредитної політики, який враховує специфічні особливості фінансового та реального секторів економіки України. Розроблено економіко-математичні моделі, що описують дію монетарної трансмісії в економіці України. Наведено сценарний прогноз потенціалу грошово-кредитної політики у збалансуванні економіки України у період економічного зростання й у кризовий період.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)260-18
Шифр НБУВ: РА372116 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Лепетан І.М. 
Облік і контроль нематеріальних активів у науково-дослідних господарствах: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.09 / І.М. Лепетан ; Ін-т аграр. економіки УААН. — К., 2010. — 23 с. — укp.

Досліджено теоретичні і практичні проблеми обліку та контролю нематеріальних активів (НА) у науково-дослідних господарствах. Розроблено моделі контролю НА та оцінки вигідності їх використання, які дозволять покращити системні характеристики облікових процесів інтелектуальної власності. Запропоновано форми первинних документів з обліку витрат на створення НА та доходів від їх використання у науково-дослідних господарствах. Удосконалено методику оцінювання НА з урахуванням факторів впливу ринкового середовища з метою забезпечення достовірного відображення їх вартості в системі бухгалтерських рахунків і фінансовій звітності, що дозволить забезпечити інформацію про ефективність господарювання. Розкрито сутність НА як вартісно виражених немонетарних активів, об'єктів права власності, які є частиною інтелектуального капіталу підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)232.1-145.712 + У052.9(4УКР)247.147-145.712
Шифр НБУВ: РА373697 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Лепьохіна О. В. 
Підвищення прибутковості машинобудівного підприємства: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / О. В. Лепьохіна ; Східноукр. нац. ун-т ім. В. Даля. — Луганськ, 2011. — 19 с. — укp.

Визначено роль прибутку на підприємствах машинобудівної галузі й охарактеризовано технології управління прибутком. Досліджено функції прибутку як основного критерію економічної ефективності виробництва машинобудівної галузі. На основі комплексного аналізу визначено чинники зростання суспільного багатства, розроблено багатопараметричну модель аналізу прибутковості машинобудівного підприємства. Виявлено принципові підходи до підвищення прибутковості підприємства. Обгрунтовано вплив прогресивних процесів з управління підприємствами машинобудівної галузі як основного чинника підвищення прибутковості підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-864
Шифр НБУВ: РА383248 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Лепьохіна І.О. 
Реструктуризація системи управління промислових підприємств в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / І.О. Лепьохіна ; Гуманіт. ун-т "Запоріз. ін-т держ. та муніцип. упр.". — Запоріжжя, 2006. — 20 с. — укp.

Визначено економічний зміст реструктуризації, науково обгрунтовано засоби удосконалення даного процесу в системі управління промислових підприємств в Україні, наведено оцінку його ефективності. Запропоновано класифікацію етапів реструктуризації системи управління промислових підприємств. Обгрунтовано необхідність створення центру фінансової відповідальності промислових підприємств. Удосконалено фінансову структуру управління в процесі реструктуризації. Запропоновано стратегію реструктуризації системи управління промислових підприємств. Розроблено етапи реструктуризації системи управління на промислових підприємствах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-961.31 +
Шифр НБУВ: РА348008

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського