Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (23)Книжкові видання та компакт-диски (13)Журнали та продовжувані видання (4)
Пошуковий запит: (<.>A=КОЛЯКОВ$<.>+<.>A=ВІРА$<.>+<.>A=МАРКУСІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія: Будівництво   
1.

Колякова В.М. 
Напружено-деформований стан бетону при короткочасному та тривалому повторному одновісному та двовісному стиску: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / В.М. Колякова ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Проаналізовано зміни навантажень у ємнісних спорудах, призначених для зберігання сипучих тіл та рідин, які найбільш часто зустрічаються. За результатами літературних джерел та натурних обстежень розглянуто найбільш характерні типи змінних дій та запропоновано їх аналітичне представлення. Досліджено вплив тривалих повторних квазістатичних наватажень на міцність та деформації бетону. Наведено та проаналізовано результати експериментальних досліджень повзучості бетону у разі двовісного напруженого стану. Запропоновано теоретичні залежності, які дозволяють визначити зміни напружено-деформованого стану від початку навантаження до руйнування. Розроблено практичний метод розрахунку пружних деформацій повзучості бетону у разі повторного статичного навантаження. Наведено залежності, які визначають міцність бетону в двовісно обтиснутих плитах після посторного тривалого навантаження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н53-028.012
Шифр НБУВ: РА320419 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Віраг М.В. 
Прогнозування, діагностика, профілактика і терапія недоношування у жінок з йододефіцитними захворюваннями: автореф. дис. ... канд. мед. наук: 14.01.01 / М.В. Віраг ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Визначено показник середньостатистичної частоти недоношування у вагітних з йододефіцитними захворюваннями. Виділено основні перинатальні чинники ризику недоношування за умов йододефіциту. Встановлено пряму залежність між йододефіцитним станом у матері, функціональним станом щитовидної залози та фетоплацентарним комплексом у випадку недоношування вагітності на тлі дифузного еутиреоїдного зоба. Підтверджено, що нормалізація спонтанної активності матки з одночасною ліквідацією йодної нестачі найкраще досягається призначенням вагітним препаратів з вмістом калію йодиду та поліненасичених омега-3 жирних кислот у комплексі з препаратами, які впливають на скоротливу здатність матки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.415.12 + Р716.219 +
Шифр НБУВ: РА370160 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського