Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (67)Книжкові видання та компакт-диски (59)Журнали та продовжувані видання (5)
Пошуковий запит: (<.>A=КОЛОСОК$<.>+<.>A=ІГОР$<.>+<.>A=ОЛЕКСАНДРОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
1.

Колосок С.В. 
Зв'язки з громадськістю у формуванні іміджу органів державного управління: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.01 / С.В. Колосок ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Розвинуто концептуальні підходи і визначено категорії та поняття, які стосуються формування позитивного іміджу органів державного керування у сучасному українському суспільстві. Удосконалено підхід щодо застосування новітніх інформаційних технологій у діяльності органів державного керування та доведено доцільність впровадження до практики даних органів форм і методів паблік рилейшнз як ефективного механізму формування іміджу органів державної влади, який уможливлює реалізацію принципу відкритості та прозорості державного керування, зростання рівня підтримки дій державної влади з боку населення. Визначено напрями формування позитивного іміджу зазначених органів за допомогою створення моделі комунікативного простору, яка грунтується на ефективному прямому і зворотньому зв'язку з населенням та системному дослідженні громадської думки. На підставі наукового аналізу існуючої практики зв'язків органів державного керування з громадськістю внесено пропозиції та рекомендації щодо створення спеціальних підрозділів у системі державного управління та технологій конструювання позитивного корпоративного іміджу державної влади в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011 + Ч62 в05 + С5*676 + С5*46*332.1-723.58
Шифр НБУВ: РА326983

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  
  

      
2.

Колосок І.О. 
Методика практичної підготовки майбутніх агрономів з механізації сільськогосподарського виробництва в умовах вищого навчального закладу: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.02 / І.О. Колосок ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2004. — 21 с. — укp.

Вперше визначено та обгрунтовано дидактичні умови практичної підготовки, що сприяють активізації пізнавальної діяльності майбутніх агрономів під час вивчення об'єктів сільськогосподарської техніки у натуральному вигляді. На підставі аналізу освітньо-класифікаційної характеристики та програми з дисципліни "Механізація, електрифікація та автоматизація сільськогосподарського виробництва" розроблено структурну модель формуванння у майбутніх агрономів професійних умінь з механізації сільськогосподарського виробництва. З урахуванням сутності структури навчання як тристороннього процесу запропоновано методику практичної підготовки майбутніх агрономів з механізації сільськогосподарського виробництва, яка передбачає науково обгрунтовану послідовність засвоєння й удосконалення знань студентів для формування професійних умінь. Досліджено ефективність розробленої системи практичної підготовки щодо якості засвоєння майбутніми агрономами спеціальних знань та розвитку їх професійних умінь з механізації сільськогосподарського виробництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П.р(4УКР)3-3 +
Шифр НБУВ: РА333318

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Колосок О.М. 
Продуктивність і структура фітомаси штучних лісостанів ялини звичайної в Українських Карпатах: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.03.02 / О.М. Колосок ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Висвітлено показники продуктивності лісів: фітомаси насадження, загального та середнього приростів фітомаси, маси депонованого вуглецю на основі штучних лісостанів ялини звичайної на території Українських Карпат. Установлено нормативи динаміки таксаційних показників модальних штучних лісостанів ялини звичайної та нормативи динаміки фітомаси (за окремими фракціями) й загального обсягу депонованого вуглецю. Запропоновано запровадити систему додаткових показників для здійснення обліку лісів України, які розширять характеристику продуктивності лісів та їх здатності впливати на кругообіг вуглецю. Дана система включає загальний запас фітомаси, в тому числі диференційований за фракціями в розрізі вікових груп; щільність фітомаси на 1 га вкритої лісовою рослинністю площі; нетто-первинну та нетто-екосистемну продукцію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П381.3-4(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА319916 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Колосок Т.С. 
Соціокультурна ідентичність в умовах европейської інтеграції (на прикладі україно-чеських культурних зв'язків): автореф. дис... канд. культурології: 26.00.01 / Т.С. Колосок ; Нац. музич. акад. України ім. П.І.Чайковського. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Вперше розроблено культурологічну типологію україно-чеської міжкультурної взаємодії у XX - початок XXI ст. Проведено аналіз джерельної бази дослідження, уточнено ряд понять ("комунікація", "взаємодія", "спілкування"," діалог", "Інший", "Чужий"). Розкрито особливості конституювання міжкультурної взаємодії в контексті сучасних соціокультурних процесів. Розроблено культурно-історичну типологію становлення україно-чеської культурної взаємодії у XX ст.- початок XXI ст. на прикладі діяльності української діаспори в Чеській Республіці як чинника збереження соціокультурної ідентичності українців. З'ясовано особливості сучасного стану взаємодії української і чеської культур. Спрогнозовано перспективи діалогу української та чеської культур в контексті європейських інтеграційних процесів і запропоновано шляхи його оптимізації. Вперше до вітчизняного наукового обігу впроваджено нові джерела та праці чеських дослідників української діаспори в міжвоєнний період Л. Бєлошевської, М. Бубенікової, В. Вебера, Л. Гарбулової, Б. Зілинського, З. Сладека, С. Тейхманової та інших._

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч111.16 +
Шифр НБУВ: РА364642

Рубрики:

      
5.

Колосок А.М. 
Становлення системи соціального партнерства на ринку праці регіону: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.07 / А.М. Колосок ; НАН України; Ін-т регіон. дослідж. — Л., 2009. — 20 с. — укp.

Розглянуто сутність і значення соціального партнерства (СП) на ринку праці. Проаналізовано зарубіжний досвід СП та охарактеризовано особливості та проблеми його впровадження в національній економіці. Розкрито інституційне забезпечення СП в Україні, досліджено соціально-трудові відносини на ринку праці регіону та проведено рейтингову оцінку розвитку СП. Систематизовано принципи та функції СП залежно від рівня їх поширення та сфери застосування. Сформовано дві групи принципів: загальні (необхідної та достатньої різноманітності, інституціоналізації, зворотного зв'язку, контролю) та специфічні (активної ролі держави в розвитку системи СП, балансу інтересів учасників, досягнення мінімального соціального стандарту, комплектності). Виділено функції: регулятивна, інноваційна, інтеграційна, компенсаційна й антиентропійна. Розроблено методику оцінювання колективного договору на підприємстві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ВОЛ)240 + Ф72(4УКР-4ВОЛ)3 + С4(4УКР-4ВОЛ) +
Шифр НБУВ: РА367954

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Колосок С. І. 
Управління експортоорієнтованим портфелем продуктових інновацій підприємства машинобудування: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / С. І. Колосок ; Сум. держ. ун-т. — Суми, 2011. — 20 с. — укp.

Визначено зміст поняття "експортний потенціал продуктової інновації". Удосконалено науково-методичні підходи до оцінювання експортного потенціалу продуктової інновації та формування експортоорієнтованих портфелів продуктових інновацій. Наведено механізм управління експортоорієнтованим портфелем продуктових інновацій, що дозволило підсилити адаптивність та конкурентоздатність підприємств машинобудування. Розглянуто науково-методичний підхід до формування експортоорієнтованих портфелів продуктових інновацій, що на відміну існуючих підходів, поряд з використанням показників ризику, дохідності та ліквідності, враховує експортний потенціал продуктової інновації, що дозволяє оптимізувати експортну стратегію підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-82-55 + У9(4УКР)830.585.11
Шифр НБУВ: РА382686 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського