Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (41)Книжкові видання та компакт-диски (40)
Пошуковий запит: (<.>A=КАНІЩЕВ$<.>+<.>A=ГРИГОРІЙ$<.>+<.>A=ЮРІЙОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
1.

Каніщева О. П. 
Диференційований підхід до фізичного виховання студентів із низькими адаптаційними можливостями організму: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання та спорту : 24.00.02 / О. П. Каніщева ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Визначено показники функціонального стану, що відповідають низькому соматичному здоров'ю, та рівні адаптаційного потенціалу студентів 1-го курсу технічних (юнаки) і економічних (дівчата) спеціальностей ВНЗ за морфо-функціональними показниками. Визначено найбільш важливі морфо-функціональні показники, які впливають на адаптаційний потенціал і модельні характеристики показників, що відповідають донозологічному стану організму з напруженням механізмів адаптації студентів. Встановлено вплив різних видів академічних фізкультурно-оздоровчих занять на розвиток рухових якостей студентів. Експериментально перевірено ефективність використання диференційованих програм оздоровчих занять з фізичного виховання, що передбачають підвищення адаптаційних можливостей студентів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.143
Шифр НБУВ: РА381142 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Каніщев Г.Ю. 
Документи робітничо-селянської інспекції Харківщини 1920 - 1934 рр., як історичне джерело: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.06 / Г.Ю. Каніщев ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2003. — 17 с. — укp.

Вперше комплексно досліджено літературу й архівні джерела з історії установ Державного контролю Харківщини у 1920 - 1930 рр. Висвітлено рівень розробки проблеми в історичній науці. Встановлено, що найкраще вивчено питання історичних джерел та їх особливостей, класифікації, внутрішньої та зовнішньої критики у XX ст. Виділено наступні групи джерел з історії установ Державного контролю Харківщини у даний період: Конституції УСРР, "Положення..." про організації, інструкції, ревізійні акти, протоколи засідань, звіти. Доведено, що кожна з вищезгаданих груп документів змінювалася за зовнішнім оформленням і за змістом протягом існування контрольних установ. На зміст документів великий вплив мала поточна політика Радянської влади, а також зміни у державному устрої республіки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т211(4УКР)61 + Т3(4УКР)61-2,01 +
Шифр НБУВ: РА326056

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Каніщева О. В. 
Інформаційно-логічні моделі і методи ідентифікації знань в автоматизованих інформаційних бібліотечних системах : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.06 / О. В. Каніщева ; "Харківський політехнічний інститут", національний технічний університет. — Х., 2010. — 20 : a-рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч734(4УКР)84 + Ч231.69
Шифр НБУВ: РА370832 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
4.

Каніщева О. В. 
Інформаційно-логічні моделі та методи ідентифікації знань в автоматизованих інформаційних бібліотечних системах : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.06 / О. В. Каніщева ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Проаналізовано наукові досягнення в області автоматизації бібліотечних процесів і сформульовано основні вимоги щодо розробки лінгвістичного забезпечення бібліотечних систем. Обгрунтовано використання алгебри предикатів і предикатних операцій. Проведено аналіз їх властивостей для подання та ідентифікації знань. Наведено інтегровану модель подання знань. Розроблено модель знання орієнтованого синтаксичного аналізу у задачах анотування та реферування повнотекстових документів. Наведено логічну мережу для синтаксичного аналізу на базі моделей сполучуваності слів. Вдосконалено модель процесу систематизації та рубрикації повнотекстових документів у бібліотечних системах з використанням словника-тезауруса та методу компараторної ідентифікації, що дозволяє точніше сформувати пошуковий образ документа й якісніше за змістом здійснити рубрикацію документів і пошук у бібліотечній пошуковій системі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч734(4УКР)84 + Ч231.69
Шифр НБУВ: РА370832 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
5.

Григорійчук В. І. 
Розриви аневризм аорти як причина раптової смерті (судово-медичний і патологоанатомічний аналіз): автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.03.02 / В. І. Григорійчук ; Львів. нац. мед. ун-т ім. Д.Галицького. — Л., 2010. — 20 с. — укp.

Сформовано концепцію причин розвитку аневризм висхідної частини аорти. Проведено пошук етіології аневризм і встановлено вирішальну роль ксенобіотиків у їх розвитку. На підставі судово-медичного аналізу випадків аневризм встановлено обставини та місце смерті, особливості танатогенезу у разі розриву аорти. Визначено основні механізми розвитку травматичних аневризм аорти. Встановлено особливості їх патоморфологічної картини. Розроблено протокол дослідження аневризм аорти в судово-медичній та патологоанатомічній практиці. Запропоновано робочу класифікацію розривів аорти травматичного характеру.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.212.036 + Р811.241 + Х893.9(4УКР)413.1
Шифр НБУВ: РА373242 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
6.

Каніщев О.С. 
Фторовмісні NH-, N-хлоро-піразоли і 1,2,3-триазоли. Синтез та властивості: автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.03 / О.С. Каніщев ; Ін-т орган. хімії НАН України. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Здійснено синтез та досліджено хімічні властивості фторовмісних NH- та N-хлоропіразолів та 1,2,3-триазолів з сульфонільною групою у молекулах гетероциклів. Розроблено нові методи синтезу фторовмісних похідних піразолів і 1,2,3-триазолів, що містять біля атома азоту водень, хлор або алькільні групи, а також 4-поліфторалкілзаміщених піримідинів, на базі 1,1-дигідрополіфторалкілсульфонів. Установлено, що хлорування 4-поліфторалкіл-5-арил(бензил)сульфоніл-1,2,3-триазолів призводить до утворення стабільних N-2-хлорозаміщених 1,2,3-триазолів у вигляді виключно одного регіоізомеру. Вивчено вплив поліфторалкільного й арил(бензил)сульфонільного замісників у молекулах піразолів і 1,2,3-триазолів на регіоселективність реакцій N-алкілування. Розроблено принципово новий шлях одержання синтетичних аналогів нуклеозидів з 4-(n-толілсульфоніл)-5-трифторометил-2H-1,2,3-триазолом у ролі нуклеїнової основи на прикладі реакції приєднання 2-хлоро-4-(n-толілсульфоніл)-5-трифторометил-2H-1,2,3-триазолу до подвійного зв'язку 3,4,6-три-O-ацетил-D-глікалю. Виявлено достатньо високий рівень противірусної активності синтезованих аналогів нуклеозидів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г262.1 + Г262.6 +
Шифр НБУВ: РА364766

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського