Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (59)Книжкові видання та компакт-диски (41)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Заяць В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Заяць В.А. 
Біологічні і господарські властивості та перспективи вирощування персика в зоні українських Карпат: Автореф. дис... д-ра с.-г. наук: 06.01.07 / В.А. Заяць ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2001. — 40 с. — укp.

Розроблено наукові засади та селекційні програми з виведення нових сортів персика з темночервоним листям і нових сортів з червоною м'якоттю. Удосконалено та доповнено внутрішньовидову класифікацію персика звичайного. Розкрито концепцію біологічного ефекту червоних пігментів у листках червонолистих форм персика й участі антоціанів у фотосинтезі та нагромадженні органічних сполук. Введено в культуру якісно нові червонолисті та червоном'ясі форми персика. Висвітлено основні технологічні заходи щодо вирощування персика та нектарина в зоні Українських Карпат.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П256.3-4(4Укр)
Шифр НБУВ: РА316065 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Заяць В.М. 
Дискретні моделі коливних систем та методи аналізу їх динаміки: автореф. дис... д-ра техн. наук: 01.05.02 / В.М. Заяць ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2007. — 35 с. — укp.

Розроблено підхід до побудови дискретних моделей коливних систем, за яким здійснюється введення в матрицю переходу станів нелінійних функцій, які мають ділянки швидких і повільних рухів, а також ділянку з від'ємним значенням похідної за великих амплітуд коливань, вірогідність якого математично обгрунтовано на підставі теорії системного аналізу та теорії стійкості. Створено новий клас дискретних моделей коливних систем, які мають значно ширший діапазон динамічних режимів у порівнянні з відомими моделями. Розроблено методи та реалізовано алгоритм знаходження амплітуди та частоти гармонічних і квазігармонічних коливань довільної кратності, апробовані на створених моделях. Вірогідність одержаних результатів доведено шляхом здійснення комп'ютерного моделювання, а також їх збігом з певними частковими результатами, наведеними в літературі. Установлено необхідні та достатні умови стійкості основних режимів роботи дискретних моделей коливних систем, на базі яких побудовано області стійкості основних режимів та досліджено області синхронізації цих режимів за дії зовнішнього збурення. Розроблено методи визначення симетричних, несиметричних режимів і хаотичних рухів у коливних електричних контурах з феромагнітними осердями за умови їх роботи у режимі дискретного часу. Сформульовано критерії виявлення можливих динамічних режимів у коливних системах дискретної природи, які не потребують повного аналізу системи та не зумовлені особливостями самої системи, а мають універсальний характер. Розроблено метод пошуку рухів, близьких до хаотичних на підставі вивчення динаміки дискретних нелінійних послідовних і паралельних контурів з введенням феромагнітного осердя в котушку індуктивності, які можна розглядати як компоненти складних систем, що суттєво спрощує аналіз динаміки систем такої природи. Установлено умови конвергентності цих моделей, що спрощує процедуру проектування реальних пристроїв з даними режимами функціонування. Запропоновано метод формування дискретних ознак за умов реалізації комп'ютерної системи ідентифікації користувача комп'ютера за його рухомоторними реакціями. Застосування дискретної моделі у розробленій системі забезпечує вірогідність ідентифікації користувача на 90 %. Ефективність системи підтверджено результатами комп'ютерного моделювання та проведених статистичних випробувань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З813.11 +
Шифр НБУВ: РА353452

Рубрики:

      
3.

Заяць В. С. 
Економічний механізм формування доходів населення в регіонах та напрями його вдосконалення: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.05 / В. С. Заяць ; НАН України ; Рада по вивч. продукт. сил України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено формування сукупних доходів населення як регіонально обумовлений процес, визначено домінантні чинники впливу та напрями їх дії. Проведено класифікацію основних функцій доходів населення в регіональному економічному просторі з виділенням таких, як функція капіталізації, інвестиційна, мотиваційна, стимулювальна, соціалізації, захисна. Визначено соціально-економічну сутність і структуру даного механізму, його основні інструменти. Розроблено методологічні та методичні засади комплексної оцінки даного механізму з визначенням алгоритму та системи оцінних індикаторів. Виявлено новітні тенденції трансформаційних змін щодо формування сукупних доходів населення регіонів України й економічного механізму їх забезпечення. Проведено комплексну оцінку міжрегіональної диференціації сукупних доходів населення та їх асиметрії. Досліджено специфіку сучасного механізму трансформації доходів населення в інвестиційний ресурс регіону. Розроблено концептуальні засади вдосконалення даного економічного механізму з визначенням його пріоритетних завдань та цілей. Обгрунтовано науково-методичні засади регіональної політики доходів населення, а також стратегічні напрями її активізації. Запропоновано економічно доцільні типи механізму формування доходів населення на перспективу, диференційовані по регіонах України. Розроблено моделі стратегії диверсифікації джерел надходження доходів населення регіонів з урахуванням можливих траєкторій їх соціально-економічного розвитку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР)685 + У9(4УКР)0-942
Шифр НБУВ: РА377549 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Заяць В. С. 
Правове регулювання участі представника у судовому адміністративному процесі: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / В. С. Заяць ; Нац. ун-т держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2011. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано доцільність звернення до витоків цивільного процесу - римському праву - і здійснення наукового аналізу з позиції рецепції інституту судового представництва під час розгляду спорів публічно-правового характеру у римському праві, що базується на спільних принципово важливих засадах обох форм судових процесів - цивільного та адміністративного. Процесуальне представництво у судовому адміністративному процесі розглянуто як: сукупність відносин, процесуальна діяльність певних категорій осіб щодо представництва, інститут адміністративного судочинства. Представництво у судовому адміністративному процесі визначено як сукупність адміністративних процесуальних правовідносин, в яких одна сторона зобов'язана або має право вчиняти юридично значимі процесуальні дії від імені іншої особи, охоронювані законом інтереси якої вона представляє, або на захист прав, свобод та інтересів якої діє у адміністративних судах. Суб'єктом представництва названо індивідуалізовану фізичну особу, яка породжує адміністративні процесуальні правовідносини з приводу представництва у судовому адміністративному процесі й у межах яких вона виступає як їх реальний їх учасник. Специфіка судового адміністративного процесу впливає на міру та ступінь використання у процесі суб'єктів, що здійснюють добровільне чи законне представництво.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072.117
Шифр НБУВ: РА381976 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського