Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (28)Книжкові видання та компакт-диски (11)Журнали та продовжувані видання (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Заславський О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Заславський О.Ю. 
Вакуум топологічно-масивних полів Янга-Міллса при нульовій та скінченній температурі: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.02 / О.Ю. Заславський ; Дніпропетр. держ. ун-т. — Д., 1999. — 19 с. — укp.

Розглядаються властивості вакууму калібрувальних полів у 2+1 вимірах при нульовій та скінченній температурі з урахуванням впливу топологічної маси. Обчислення однопетлевого ефективного глюонного потенціалу в магнітному полі довело можливість стабілізації поляризованого вакууму. Знайдено, що вакуум масивних калібрувальних полів є періодичною електромагнітною структурою, що утворюється завдяки відкритому механізму, який діє у присутності маси Черна-Саймонса. Вакуумний гратковий конденсат може генеруватися спонтанно у відсутності зовнішнього магнітного поля та при скінченній температурі. Побудовано ефективний лагранжіан, що враховує внесок температурної дебаївської маси. Знайдено точний вихровий розв'язок нелінійних рівнянь руху із скінченною енергією. Вихор описує частинко-подібне збудження над гратковим вакуумом або, при високій температурі, основний стан моделі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В315.6,022

Рубрики:

      
2.

Заславський О.М. 
Закономірності структуроутворення в вакуумних конденсатах оксидів металів III та IV груп і їх бінарних композицій: Автореф. дис... д-ра хім. наук: 02.00.04 / О.М. Заславський ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 36 с.: рис. — укp.

З використанням методів рентгеноспектрального мікроаналізу, растрової та трансмісійної електронної мікроскопії, електронографії, рентгенографічного аналізу та математичного моделювання встановлено закономірності структуроутворення в одержаних за методами лазерного й електронно-променевого випаровування вакуумних конденсатах оксидів металів III та IV груп та їх бінарних композицій. Досліджено вплив температури осадження на поліморфізм індивідуальних оксидів у вакуумних конденсатах і встановлено температурні межі існування їх поліморфних модифікацій. Визначено вплив температури осадження та величини радіусу тризарядного катіону на стабілізацію флюоритних структур у вакуумних конденсатах. Визначено температурно-концентраційні межі утворення твердих розчинів структурних типів та їх термічну стабільність. Визначено вплив параметрів осадження на утворення метастабільних фаз і твердих розчинів. Оптимізовано умови синтезу у вакуумних оксидних конденсатах складних сполук високотемпературної структури за випаровування механічної суміші вихідних компонентів. Зіставлено закономірності структуроутворення в конденсатах, одержаних електропроменевим і лазерним випаровуванням. Висвітлено вплив швидкості осадження на зміну механізму конденсації. Показано переваги лазерного методу випаровування щодо створення покриттів з заданими властивостями. Запропоновано модель структуроутворення у вакуумних оксидних конденсатах та суттєво розвинуто уявлення про структурні зони в них.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К663.030.022 +
Шифр НБУВ: РА346141

Рубрики:

      
3.

Заславський О. М. 
Комп'ютеризована система комерційного обліку електричної енергії та її метрологічне забезпечення: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.05 / О. М. Заславський ; Вінниц. нац. техн. ун-т. — Вінниця, 2010. — 20 с. — укp.

Розглянуто вдосконалення цифрових методів вимірювань електричних величин в комп'ютеризованій системі комерційного обліку електроенергії та розробці на даній основі комплексу технічних і програмних засобів автоматизації обліку та засобів для метрологічних досліджень вимірювальних каналів системи обліку. Розв'язано актуальну задачу теоретичного узагальнення фізичної природи та математичного змісту похибок суто цифрових вимірювань електричних величин, розроблено нові методи цифрової корекції похибок. Встановлено, що вирішення даної проблеми має важливе значення для національної енергетики, оскільки сприяє зниженню наднормативних технологічних втрат електроенергії та забезпечує практичне створення ефективних, точних і надійних систем автоматизованого обліку електричної енергії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З221.4-5 + З280.712 в641.8
Шифр НБУВ: РА376011 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського