Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (52)Книжкові видання та компакт-диски (30)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Дорошенко Ю$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Дорошенко Ю.І. 
Апаратні та програмні засоби нелінійної цифрової фільтрації на основі деревоподібних структур: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.05 / Ю.І. Дорошенко ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено й удосконалено методи нелінійної фільтрації сигналів і зображень на основі порядкових статистик. Для підвищення показника продуктивність/апаратна складність запропоновано новий клас цифрових фільтрів на основі деревоподібних структур і порядкових статистик - деревоподібні медіанні фільтри (ДМФ). З'ясовано, що ДМФ мають вищу швидкодію у порівнянні з медіанними фільтрами (МФ) за однакової апертури фільтра та більш високого ступеня придушення шуму (СПШ). Наведено рекомендації щодо використання ДМФ за однакових апаратних витрат для ефективного видалення різного виду шумів, зокрема, імпульсного шуму під час обробки сигналів і зображень у реальному масштабі часу. Проведено теоретичні дослідження СПШ для різних моделей вхідного шуму та коефіцієнта придушення імпульсної перешкоди ДМФ у порівнянні з МФ і псевдо-МФ за різних апертур фільтра. Визначено структури ДМФ, що мають максимальний СПШ і коефіцієнт придушення імпульсної перешкоди для фіксованої апертури фільтра. Оцінено апаратну складність і швидкодію запропонованих ДМФ для різних розмірів апертури та розрядності вхідних даних у порівнянні з МФ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.60-017.3 + З970.632 +
Шифр НБУВ: РА368789

Рубрики:

      
2.

Дорошенко Ю.О. 
Комп'ютерні методи деформативного конструювання геометричних об'єктів на основі політканинних перетворень: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.01.01 / Ю.О. Дорошенко ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архітектури. — К., 2002. — 38 с. — укp.

Розроблено новий напрямок прикладної геометрії щодо керованого синтезу та варіації форми геометричних об'єктів (ГО) певного функціонального призначення, який грунтується на методі деформативного конструювання (моделювання) ГО та геометричних політканинних перетвореннях простору. Розроблено теоретичні засади деформативного конструювання геометричних об'єктів як керованої цілеспрямованої варіації форми обраного ГО-прототипу або системи формоутворювальних геометричних елементів внаслідок деформації простору, що охоплює ГО або його складові. Розроблено математичний апарат політканинних перетворень у дво- та тривимірному просторах як функціональних відповідностей двох точкових полів (хмар). Досліджено властивості політканинних перетворень. Експериментально обгрунтовано деформативне конструювання геометричних об'єктів на базі політканинних перетворень. Запропоновано спосіб інтерактивного комп'ютерного синтезу каркасно-кінематичних поверхонь з політканинно-подібними плоскими твірними. Досліджено можливість застосування математичного апарату політканинних перетворень у прогностичних моделях розвитку природних екологічно небезпечних динамічних процесів і стильової деформації статистичних і динамічних зображень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж11с116
Шифр НБУВ: РА317666 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Біологічні науки   
3.

Дорошенко Ю.В. 
Мікрофлора систем гідробіологічного очищення морських вод: автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.17 / Ю.В. Дорошенко ; Ін-т біології півден. морів ім. О.О.Ковалевського. — Севастополь, 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено мікроорганізми (бактерії, дріжджі) перифітону систем гідробіологічної очистки морських вод, розташованих у нафтогавані Севастопольської бухти (Чорне море). Чисельність гетеротрофних бактерій в акваторії, де розміщались гідробіологічні системи, нижча, ніж у перифітоні на 4 - 5 порядків, що відображає закономірності поширення бактерій у морі. З перифітону і змивів і перифітону виділено 155 культур бактерій. За цього виявлено переважання бактерій роду Vibrio - 36 %, 22 % культур віднесено до роду Marinococcus, а 19 % - до роду Pseudomonas, 16 % - Microbacterium. Уперше виділено дріжджі (66 культур) з перифітону систем гідробіологічної очистки, які віднесено до трьох родів і 10-ти видів. Найбільшу наявність відзначено у представників видів Candida lambica - 26 %, Candida krusei - 24 % і Rhodotorula mucilaginosa - 22 %. Досліджено біохімічну активність всіх виділених бактеріальних і дріжджових культур стосовно певних забруднювальних речовин, а саме: сирої нафти, дизельного палива, флотського мазуту, а також фенолу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е40*827.5(922.8) + Е40*820*801.637(922.8) +
Шифр НБУВ: РА366906

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського