Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (11)Книжкові видання та компакт-диски (14)
Пошуковий запит: (<.>A=Довбуш А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Довбуш А.В. 
Морфологічний стан і життєздатність аутодермотрансплантатів при різних методах консервування: Автореф. дис... канд. біол. наук: 14.03.09 / А.В. Довбуш ; Київ. нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Розглянуто морфологічний стан і життєздатність аутодермотрансплантатів за різних методів консервування. Гістологічні та морфометричні дослідження дозволили встановити три типи епідермоцитів у базальному шарі епідермісу шкіри в нормі, які відрізняються розмірами, ядерно-цитоплазматичним індексом, морфофункціональною організацією. Нетривале гіпотермічне зберігання шкіри (1 - 3 доби) зумовлює незначні структурні зміни епідермісу та дерми, велику кількість життєздатних епідермоцитів. Доведено, що з сьомої доби зберігання починається погіршання морфофункціонального стану структурних компонентів шкіри та зниження рівня її життєздатності. Визначено, що консервування аутошкіри в гліцерин-формаліновий та гліцерин-жовтковій сумішах дозволяє зберегти її відносно життєздатною протягом тижня.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р454.994
Шифр НБУВ: РА317576 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Довбуш А.В. 
Організація обліку і контролю у фермерських господарствах (на прикладі господарств Тернопільської області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / А.В. Довбуш ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Досліджено розвиток фермерства у порівнянні з іншими організаційно-правовими формами господарювання в аграрному секторі Тернопільщини. У контексті диференціації зазначених господарств запропоновано види фермерських господарств, а також визначено особливості організації в них бухгалтерського обліку. Наведено спрощену систему обліку, яка не передбачає застосування документів з метою списання виробничих ресурсів, зокрема, порядок обліку майна, запасів і розрахунків. Розвинуто трактування порядку визначення та відображення в обліку фінансових результатів фермерських господарств. Уточнено теоретичне направлення контролю та можливість його застосування за сучасних умов господарювання, надано рекомендації щодо забезпечення контролю за використанням виробничих ресурсів. Надано практичні рекомендації щодо комп'ютерної технології бухгалтерського обліку витрат і виходу продукції за умов її реалізації у фермерських господарствах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР-4ТЕР)232.1-21 +
Шифр НБУВ: РА341962

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського