Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (30)Книжкові видання та компакт-диски (70)
Пошуковий запит: (<.>A=ГУЛИК$<.>+<.>A=ЗОРЯН$<.>+<.>A=ПЕТРІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Гулик М.Т. 
Особливості перебігу вагітності та прогноз пологів у жінок після перенесеного кесарева розтину: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / М.Т. Гулик ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2001. — 21 с. — укp.

Розроблено інформативні прогностичні методи діагностики внутрішньоутробного стану плода та функціональної повноцінності оперованої матки для визначення оптимальної тактики та термінів розродження. Вивчено діагностичну та прогностичну значущість ультразвукових і морфологічних критеріїв оцінки стану нижнього маткового сегмента після попереднього абдомінального розродження. Висвітлено вплив розташування плаценти стосовно рубця на матці на внутрішньоутробний стан плода та функціональну повноцінність матки. Встановлено особливості перебігу вагітності, пологів і післяпологового періоду після абдомінального розродження, залежно від спроможності рубця на матці. Вперше обгрунтовано методику поетапного ведення вагітності та пологів у вагітних і породіль, які мають рубець на матці після кесарева розтину.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.254.3-82
Шифр НБУВ: РА312796 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
2.

Гулик С. В. 
Ретроспективний аналіз лучно-степових ландшафтів Західного Поділля, їх сучасний стан та напрям розвитку: автореф. дис. ... канд. геогр. наук : 11.00.01 / С. В. Гулик. — Л., 2011. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Вперше визначено передумови формування лучно-степових ландшафтів Західного Поділля. Досліджено історію розвитку цих ландшафтів у контексті розвитку лісостепової зони загалом упродовж доантропогенного й антропогенного періодів, проілюстровано їх зміни в історичний час під впливом діяльності людини. Розраховано зміну площ цих ландшафтів протягом останніх століть і складено відповідні картосхеми. Висвітлено сучасний стан цих ландшафтів та напрями їх розвитку. Набули подальшого розвитку методи історико-ландшафтознавчих досліджень (розрахунок динаміки площ лучно-степових ландшафтів, мікротопонімічний аналіз).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д829(45УКР3)081
Шифр НБУВ: РА381056 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Гулик Т.В. 
Удосконалення механізму реструктуризації підприємств вугільної промисловості: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Т.В. Гулик ; Нац. гірн. ун-т. — Д., 2006. — 19 с. — укp.

Розроблено напрямки вдосконалення механізму реструктуризації вугільних шахт з урахуванням їх економічної надійності та раціональності використання природних ресурсів, тенденцій зміни природних і технологічних чинників, а також використання економіко-математичного моделювання. Визначено суть реструктуризації. Удосконалено класифікацію чинників, що впливають на виникнення кризового стану шахти, та методів реструктуризації. Обгрунтовано доцільність використання багатокритеріальної оптимізації під час формування програми реструктуризації. Розроблено економіко-математичну модель, яка базується на використанні запропонованого оригінального комплексного критерію вибору напрямків реструктуризації. Модель апробовано за умов ДП "Добропіллявугілля". Запропоновано комплексний критерій, який дозволяє оцінювати інвестиційну привабливість шахти та визначати її рейтинг не тільки в аспекті її економічної надійності, але й з урахуванням екологічного фактора. Розроблено динамічну модель визначення адресного обсягу інвестицій для забезпечення приросту потужності шахт регіону залежно від рівня економічної надійності та техніко-технологічних параметрів. За цього оптимізаційну задачу розглянуто як багатоетапну, що зумовлено поступовим нарощуванням потужності шахт і оцінки ефективності вкладення коштів для кожного підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.651-31-21 +
Шифр НБУВ: РА345833

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського