Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (11)Реферативна база даних (456)Книжкові видання та компакт-диски (544)Журнали та продовжувані видання (22)
Пошуковий запит: (<.>A=ВОЗНЮК$<.>+<.>A=ОКСАН$<.>+<.>A=ІВАНІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 26
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Вознюк О.М. 
Візія України в польській еміграційній літературі (на прикладі творчості Єжи Стемповського та Юзефа Лободовського): автореф. дис. ... канд. філол. наук : 10.01.05 / О.М. Вознюк ; Ін-т л-ри ім. Т.Г.Шевченка НАН України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Розглянуто проблеми імагології як в українському, так і в зарубіжному літературознавстві. Проаналізовано питання творення літературного етнообразу Іншого за умов еміграції та запропоновано нові можливості аналізу цієї проблематики. Розглянуто проблему візії Іншого з позиції еміграції в контексті імагологічних досліджень і запропоновано власні способи вирішення цього завдання, впроваджуючи наукові поняття, такі як момент, імагологічний текст та ін. Проведено порівняння літературних етнообразів українця як Іншого у творчості Є. Стемповського й Ю. Лободовського, простежено еволюцію візії України на прикладі польського культурного дискурсу, а також розглянуто зміну концепту Свій-Інший за умов близькоспоріднених культур.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4ІСП=415.3)6-4 Лободовський Ю. 54 + Ш5(4ЧЕХ=415.3)6-4 Стемповський Є. 54
Шифр НБУВ: РА375384 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Вознюк Л.В. 
Гуманістичні засади інноваційної діяльності загальноосвітніх навчальних закладів: управлінський аспект: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.01 / Л.В. Вознюк ; Житомир. держ. ун-т ім. І.Франка. — Житомир, 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено проблему гуманістичної орієнтації змісту управління інноваційною діяльністю у закладах загальної середньої освіти. Визначено основні підходи до оновлення шкільного менеджменту, уточнено основні детермінанти та введено до наукового обігу поняття "гуманістичні засади управління інноваціями". Теоретично обгрунтовано й експериментально перевірено модель гуманістично орієнтованого управління інноваційними процесами у загальноосвітніх навчальних закладах. Розроблено методику діагностування рівня гуманізації у системах внутрішньошкільного управління. Виявлено взаємозалежність рівня гуманізації шкільного менеджменту й ефективності інноваційних процесів сучасної школи. Висвітлено гуманістичні засади управління інноваційною діяльністю, а саме: пріоритет гуманістичних цінностей у прогнозуванні та проектуванні змін; адаптивність, гнучкість організаційних структур; демократизація внутрішньошкільного управління (стилю, характеру управління); орієнтація на співуправління, самоуправління, партнерство, взаємоузгодженість спільних дій і цілей; особистісно орієнтований підхід до управління педагогічним колективом; гуманістичне спрямування нових методів внутрішньошкільного управління (програмування, проектування, експертизи, стимулювання, методів структурування та розвитку шкільного співтовариства); людинознавчу компетентність менеджера освіти. На підставі результатів дослідження установлено наявність стійких тенденцій підвищення рівня ефективності управління інноваційною діяльністю у контексті посилення гуманістичних засад менеджменту освіти,інноваційний простір школи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч311,01 + Ч421.41 +
Шифр НБУВ: РА354759

Рубрики:

      
3.

Вознюк В.П. 
Діагностика та ортопедичні методи лікування дефектів коронкової частини зубів у дітей: Автореф. дис. ... канд. мед. наук: 14.01.22 / В.П. Вознюк ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2006. — 17 с. — укp.

На підставі проведених досліджень встановлено головні причини та розповсюдженість дефектів коронок зубів у дітей. Розроблено їх нову класифікацію, яка враховує ступінь розвитку зубів, локалізацію дефектів, їх етіології, стан пульпи та ступінь руйнування коронкової частини зуба залежно від віку дитини. З'ясовано, що використання тензогнатодинамометрії дозволило одержати значення максимальної, середньої та мінімальної сили провокування болю та встановити межу її дисперсного розпорошення, що важливо під час діагностики стану тканин періодонту зубів у дітей, ступеня руйнування та причин, що їх створюють. Вперше запропоновано конструкцію коронки-вкладки щодо заміщення дефектів тимчасових зубів, у випадку повного руйнування їх коронкової частини. Систематизовано та запропоновано основні критерії, що слугують показаннями до виготовлення штампованих індивідуальних тонкостінних металевих коронок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.668.62с03 +
Шифр НБУВ: РА343571

      
4.

Вознюк Л.А. 
Імунозапальні реакції, напруженість антихламідійного імунітету та їх взаємозв'язок з показниками ліпідного спектру крові при ішемічній хворобі серця: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.11 / Л.А. Вознюк ; Крим. держ. мед. ун-т ім. С.І.Георгієвського. — Сімф., 2010. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.11-3
Шифр НБУВ: РА371895 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Вознюк П.Ф. 
Консенсус як принцип сучасної демократії: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.01 / П.Ф. Вознюк ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2004. — 14 с. — укp.

Досліджено формування ідеї консенсусу та її практичну реалізацію в демократичних державах світу. Установлено спорідненість філософських і політологічних концепцій суспільно-політичної згоди з сучасним політико-правовим принципом консенсусу. Проаналізовано форми та специфіку застосування принципу консенсусу в країнах з різними системами врядування та у сфері міжнародних відносин. Розглянуто консенсусні та антиконсенсусні тенденції в українській політиці. Виявлено перешкоди для впровадження консенсусних механізмів в Україні. Запропоновано шляхи подальшого реформування вітчизняної політичної системи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф054.1 + Ф023 +
Шифр НБУВ: РА330275

Рубрики:

      
6.

Оксанич І. М. 
Методи і моделі оцінки та підвищення ефективності проблемно-орієнтованого інтерфейсу користувача інформаційно-пошукової системи: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.06 / І. М. Оксанич ; НАН України, Ін-т пробл. мат. машин і систем. — К., 2011. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Досліджено шляхи та методи вирішення завдання підвищення ефективності інтерфейсу користувача (ІК) інформаційно-пошукових систем (зниження трудомісткості формування користувачем запитів до інформаційних ресурсів) на основі методів теорії ймовірностей, математичної статистики, алгебри логіки, методів математичного й імітаційного моделювання. Запропоновано модель декомпозиції ментальних операторів технології GOMS-KLM для задач вводу та візуальної ідентифікації даних. Побудовано математичні логіко-ймовірнісні моделі "покрокової" та "прицільної" підказки в ІК, залежності між його варіантами та характеристиками з урахуванням функції розподілу ймовірностей звертання до слів базового словника. Побудовано й експериметрально перевірено імітаційні моделі ІК. Зпропоновано технологію та розроблено інформаційну модель системи квазідовільних запитів користувача до баз даних у природно-мовному середовищі за допомогою стандартних CASE-засобів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.43-01
Шифр НБУВ: РА382486 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Оксанич А.П. 
Методи та апаратура контролю структурно-геометричної досконалості напівпровідникових матеріалів та структур в умовах їх серійного виробництва: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.27.06 / А.П. Оксанич ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2002. — 34 с. — укp.

Розроблено науково-обгрунтовані методи для контролю деформацій, механічних напруг структурної досконалості і створення на їх підставі принципів конструювання вимірювального і ростового обладнання, за допомогою якого безруйнівним методом експресно контролюються на всіх стадіях напівпровідникового виробництва геометричні параметри і внутрішня напруга напівпровідникових пластин і структур, а також створено апаратуру для контролю структурної досконалості напівпровідникових кристалів у процесі вирощування. Запропоновано методики і конструкції плоских інфрачервоних полярископів "Міраж-1" та "Міраж-2". Досліджено технологічні процеси високотемпературної обробки. Висвітлено методику контролю щільності дислокацій під час дослідження жорсткості кремнієвих структур виявлено нове явище: зміну форми (згибу) кремнієвих структур після прикладення імпульса навантаження з високою швидкістю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.22,022 + З843.312-06
Шифр НБУВ: РА319978 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Вознюк В.С. 
Міжнародний тероризм в сучасних глобалізаційних стратегіях: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.04 / В.С. Вознюк ; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. — К., 2005. — 16 с. — укp.

Проведено комплексний аналіз тенденцій "антитерористичного світу", політики провідних країн за умов глобалізації та ескалації міжнародного тероризму. На концептуальному рівні досліджено явище антитероризму з погляду оцінки його не лише як лиховісного чинника загрози мирові та стабільним міжнародним відносинам, а й намагання використати його як привід для поглибленої інвазії західних цивілізаційних цінностей. Розглянуто особливості зовнішньополітичної доктрини США в аспекті традиційного сприйняття Білим домом поняття "національні інтереси" та застосованих механізмів їх "узгодження" з довкіллям. Визначено національні інтереси України в контексті формування нового європейського та світового порядку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф015.24 + Ф061 + Ф087 +
Шифр НБУВ: РА337250

Рубрики:

      
9.

Вознюк А.М. 
Мотиваційна система управління промисловим підприємством: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / А.М. Вознюк ; Приазов. держ. техн. ун-т. — Маріуполь, 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено когнітивну модель мотиваційної системи управління (МСУ), яка синтезує алгоритм визначення прийнятого сценарію розвитку мотиваційної системи на підставі аналізу й оцінки основних факторів, що характеризують соціально-економічну ситуацію на підприємстві. Удосконалено суб'єктно-процесний підхід до формування ефективної МСУ промисловим підприємством (ПП), який відрізняється синергетичним об'єднанням суб'єктного та процесного підходів на основних етапах процесу мотивації з метою врахування когнітивно-компетентісної складової суб'єкта управління та забезпечення необхідного рівня продуктивності, задоволеності персоналу. Розроблено метод оцінювання якості МСУ, що передбачає системне врахування основних факторів, які формують якість мотиваційної системи шляхом адитивної згортки відповідних показників. Запропоновано метод формування ефективної МСУ ПП, що комплексно синтезує методи та підходи у сфері управління персоналом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-21
Шифр НБУВ: РА374906 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Вознюк Т.В. 
Оптимізація тренувального процесу кваліфікованих баскетболісток засобами швидкісно-силової спрямованості на передзмагальному етапі підготовки: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / Т.В. Вознюк ; Львів. держ. ін-т фіз. культури. — Л., 2006. — 20 с. — укp.

Уперше одержано дані щодо особливостей змагальної діяльності баскетболісток команд різної кваліфікації. Доповнено нові дані щодо взаємозв'язку показників різних видів підготовки та змагальної діяльності кваліфікованих баскетболісток. Розроблено структуру, спрямованість та зміст їх тренувального процесу на передзмагальному етапі підготовки. Доведено ефективність впливу акцентованого використання засобів швидкісно-силової спрямованості на рівень підготовки кваліфікованих баскетболісток на даному етапі підготовки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.66.151 +
Шифр НБУВ: РА343720

      
Категорія: Науки про Землю   
11.

Вознюк Н.М. 
Оцінка екологічного стану української частини басейну ріки Західний Буг: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 03.00.16 / Н.М. Вознюк ; Держ. агроекол. ун-т. — Житомир, 2006. — 19 с. — укp.

Наведено оцінку екологічного стану басейнів ріки Західний Буг та її притоків, який є визначальним фактором формування якості поверхневих вод. Визначено рівень антропогенного навантаження на українську частину транскордонного басейну Західного Бугу. Виокремлено підсистеми в екосистемах басейнів малих річок, які зазнали суттєвого антропогенного впливу з метою встановлення першочерговості проведення природоохоронних заходів, спрямованих на їх оздоровлення. Вперше здійснено районування території басейну Західного Бугу за одержаними кількісними та якісними показниками рівня антропогенного навантаження та якістю води, розроблено картосхеми басейну. Згідно з методикою "Комплексної експертної оцінки екосистем басейнів річок" проведено дослідження якості поверхневих вод ріки Західний Буг та її приток. На підставі одержаних результатів встановлено відповідність якості води для різних видів водокористування. Уточнено положення про динаміку формування якості поверхневих вод Західного Бугу та його притоків у порівнянні з віддаленою ретроспективою. Запропоновано заходи щодо оптимізації системи екологічного моніторингу якості поверхневих вод.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д225,8 + Д229.5 Західний Буг +
Шифр НБУВ: РА344560

Рубрики:

      
12.

Вознюк Є. В. 
Порівняльний вимір гендерної політики перехідних держав (на прикладі України та Росії): автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.04 / Є. В. Вознюк ; НАН України ; Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. — К., 2011. — 21 с. — укp.

Здійснено комплексний аналіз гендерної політики України і РФ. З'ясовано принципову відмінність гендерного аналізу від біодетерміністського, а також досліджено його методологію. Здійснено теоретичний аналіз досвіду ЄС з впровадження гендерної політики, зокрема досліджено такі його інструментальні частини послідовної реалізації програм гендерної політики, як стратегія "гендерного мейнстриму". Визначено основні передумови розвитку гендерної політики в Україні та доведено необхідність у подальшому розвитку теоретично-методологічних напрацювань, покликаних вдосконалити існуючу наукову базу та адаптувати українське законодавство до вимог міжнародного у сфері гендерних взаємовідносин. Доведено, що гендерна нерівність в РФ посилюється, причому є серйозні проблеми не тільки у жінок, а й у чоловіків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф3(4УКР) + Ф3(4РОС) + С5*423.2*344
Шифр НБУВ: РА379962 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
13.

Вознюк О.Б. 
Розвиток економіки регіону в умовах реформування податкового механізму: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.10.01 / О.Б. Вознюк ; НАН України. Ін-т регіон. дослідж. — Л., 2004. — 20 с. — укp.

Досліджено вплив формування податкової системи на економічинй розвиток держави та регіону. Обгрунтовано ефективні шляхи активізації податкового механізму з метою підвищення ефективності функціонування всіх складових економічного потенціалу регіону. З'ясовано завдання державного регулювання економічного розвитку та місце податкової системи у даному процесі, наведено оцінку результативності її діяльності. Удосконалено теоретичну концепцію реформування системи міжбюджетних відносин в Україні на базі використання економічних принципів і критеріїв розподілу повноважень між органами державної влади та місцевого самоврядування. Висвітлено основні проблеми формування місцевих бюджетів України. Обгрунтовано необхідність тривалого застосування гнучкої системи розподілу податків між бюджетами різних рівнів, що дозволить гармонізувати їх доходи та видатки. Встановлено доцільність проведення реформування вітчизняної податкової служби з метою узгодження діяльності держави та підприємницького сектору економіки для поліпшення їх взаємовідносин і забезпечення ефективного наповнення бюджету регіону. Визначено пріоритетні та перспективні напрямки реформування податкової служби України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР)6 + У9(4УКР)261.413 +
Шифр НБУВ: РА334198

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Вознюк О.В. 
Синергетичний підхід як метод аналізу розвитку вітчизняної педагогічної думки (друга половина ХХ століття): автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.01 / О.В. Вознюк ; Житомир. держ. ун-т ім. І.Франка. — Житомир, 2009. — 20 с. — укp.

Проаналізовано теоретичні засади синергетичної парадигми пізнання світу та її теоретико-методологічні проекції у сфері педагогіки. Наведено результати проведеного компаративного аналізу традиційної класичної та синергетичної парадигм освіти та педагогічної думки другої половини XX ст., які дозволяють стверджувати, що у зазначений період розпочалося впровадження методології синергетики у сферу педагогіки, що позначилося на розробці синергетики підходу до аналізу освітніх реалій, становленні педагогічної синергетики. Обгрунтовано критеріальні ознаки виявлення синергетичних ресурсів педагогічних систем, зміст яких розкриває принципи синергізації, які є теоретико-методологічним ресурсом їх оптимізації та вдосконалення. Розроблено синергетичну модель актуалізації глобальних і локальних тенденцій розвитку освіти та педагогічних теорій. Виявлено синергетичні аспекти у вітчизняній педагогічній думці другої половини XX ст., що зумовили становлення новітніх освітніх концепцій синергетичного спрямування у сфері педагогіки. Доведено, що синергетичний підхід імпліцитно притаманний будь-якій педагогічній теорії та практиці. На підставі аналізу синергетичних рис у вітчизняній педагогічній думці дослідженого періоду, а також вивчення динаміки її розвитку з використанням синергетичного підходу виокремлено провідні тенденції розвитку сучасної освіти. За результатами проведеного дослідження встановлено високий системно-організуючий, узагальнювально-класифікаційний, інноваційний ресурс синергетичного підходу до аналізу освітніх реалій та розвитку вітчизняної педагогічної думки другої половини XX ст.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч33(4УКР)63/64 + Ч30 в6 +
Шифр НБУВ: РА362347

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
15.

Вознюк 
Спеціальні види звільнення від кримінальної відповідальності учасників організованих груп та злочинних організацій: автореф. дис. канд. юрид. наук: 12.00.08 / Андрій Андрійович Вознюк ; Київський національний ун-т внутрішніх справ. — К., 2009. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)017 + Х881.9(4УКР)03
Шифр НБУВ: РА366190

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Вознюк В.В. 
Стан нервової системи при гострих отруєннях гербіцидом 2,4-Д: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.15 / В.В. Вознюк ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Проведено комплексний аналіз теоретичних і практичних аспектів стосовно впливу гострого отруєння гербіцидами на стан нервової системи. Вивчено особливості клінічних проявів токсичної енцефалопатії, астено-вегетативного синдрому та токсичної полінейропатії за гострих отруєнь гербіцидами на основі 2,4-Д. Установлено значущість підвищення реактивності alpha-адренорецепторів периферичних судин у розвитку вегетативно-сенсорної полінейропатії у випадку гострих отруєнь. Обгрунтовано методи об'єктивного раннього діагностування вегетативно-сенсорних полінейропатій, які передбачають використання функціональних проб. Для лікування наявних неврологічних порушень запропоновано та впроваджено у практику роботи медичних установ комплексну методику лікування з застосуванням ентеросорбентів і ноотропних лікарських засобів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р419.46 +
Шифр НБУВ: РА356771

Рубрики:

      
17.

Вознюк А.В. 
Формування психологічної готовності керівників освітніх організацій до управління атестацією педагогічних працівників: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.10 / А.В. Вознюк ; Ін-т психології ім. Г.С.Костюка АПН України. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Проаналізовано особливості формування психологічної готовності керівників освітніх організацій до управління атестацією педагогічних працівників, розкрито її зміст і структуру, визначено рівні сформованості за окремими компонентами (мотиваційним, когнітивним, операційним, особистісним) і загалом. Розкрито сутність атестації педагогічних працівників і показано її роль у діяльності освітньої організації. Досліджено взаємозв'язок між рівнями сформованості психологічної готовності керівників освітніх організацій до управління атестацією педагогічних працівників і організаційно-професійними та соціально-демографічними характеристиками. Визначено педагогічні умови формування психологічної готовності керівників освітніх організацій до управління атестацією педагогічних працівників, наведено результати її експериментального впровадження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю959.189:Ч30 + Ч34(4УКР) п2 +
Шифр НБУВ: РА351612

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
18.

Вознюк О.М. 
Формування системи гуманітарних інтегрованих знань студентів технічних університетів: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / О.М. Вознюк ; Вінниц. держ. пед. ун-т ім. М.Коцюбинського. — Вінниця, 2004. — 21 с. — укp.

Вперше обгрунтовано модель формування системи гуманітарних інтегрованих знань студентів технічних університетів, елементами якої є логічно завершені блоки інтегрованих знань. Відображено особливості інтеграції гуманітарних знань, встановлено критерії їх відбору, обгрунтовано зміст і методи вивчення гуманітарного метапредмета. Сформовано концептуальні засади інтеграції знань з гуманітарних дисциплін в технічних університетах, серед яких принципово важливими є стійка тенденція до інтеграції та укрупнення блоків гуманітарних знань, необхідність урахування специфіки професійної діяльності майбутнього інженера. Обгрунтовано зміст і методи вивчення гуманітарного інтегрованого метапредмета "Культурологічна підготовка інженера", який містить монокурс "Культурологія", інтегрований курс "Основи психології та педагогіки" та тематичний модуль "Мовленнєва культура інженера". Удосконалено теоретичні засади інтеграції та систематизації знань у вищих навчальних закладах та основні методичні принципи викладання гуманітарних дисциплін в технічних університетах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С р(4УКР)3 + Ж р(4УКР)3-3 +
Шифр НБУВ: РА333942

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Вознюк В.П. 
Цитотоксична активність лейкоцитів крові в динаміці лімфопроліферативних захворювань на фоні цитостатичної терапії: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.31 / В.П. Вознюк ; Київ. НДІ гематології та переливання крові МОЗ України. — К., 1998. — 19 с. — укp.

Дисертацію присвячено дослідженню кілерної активності лейкоцитів периферичної крові хворих на мієломну хворобу (МХ) та хронічний лімфолейкоз (ХЛЛ) в динаміці пухлинного прогресу, а також в умовах сучасної цистатичної терапії. Знайдено закономірності динаміки цитотоксичної активності лімфоцитів та нейтрофілів в залежності від стадії лейкозного процесу, виявлено несприятливе прогностичне значення низьких показників кілерної активності лімфоїдної популяції лейкоцитів крові хворих на МХ та ХЛЛ. Знайдено особливості змін функціонування природних та антитілозалежних кілерних клітин на фоні інфекційних і геморагічних ускладнень захворювань. Дослідженнями in vivo та in vitro показано різнонаправлений характер дії цитостатичних препаратів на кілерну активність лейкоцитів периферичної крові хворих на МХ та ХЛЛ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.402-533

Рубрики:

      
20.

Садовяк М. С. 
Фінансування житлового будівництва в Україні / М. С. Садовяк. — Б.м., 2020 — укp.

У дисертаційній роботі вирішено важливе наукове завдання щодо поглиблення теоретичних засад, удосконалення методичних підходів і розробка практичних рекомендацій щодо удосконалення механізмів фінансування житлового будівництва в Україні. Уточнено сутність житлового будівництва та визначено напрями його фінансування, розкрито особливості житлової нерухомості як об'єкта фінансування. Представлено класифікацію джерела залучення інвестиційних ресурсів на окремих етапах реалізації інвестиційного проекту будівництва житла. Розкрито зміст системи фінансування житлового будівництва, обґрунтовано структуру та взаємодію між її складовими. Наведено характеристику та здійснено аналіз механізмів фінансування житлового будівництва. Проведено оцінку стану і тенденцій зміни обсягів житлового будівництва та джерел його фінансування. Визначено проблеми, які стримують розвиток процесів фінансування житлового будівництва в Україні. Розроблено та обґрунтовано авторський підхід до оцінювання доцільності фінансування інвестиційних проектів з будівництва житла. Розроблено науково-практичні підходи до фінансування будівництва житла на засадах державно-приватного партнерства та базі створення Агенції зі сприяння інвестицій у сферу житлового будівництва, а також визначення її ключових функцій, напрямів діяльності. Наведено пропозиції з удосконалення фінансово-кредитного стимулювання житлового будівництва в Україні. Запропоновано та обґрунтовано модель функціонування кластеру з житлового будівництва, у якій будуть представлені всі суб'єкти, діяльність яких пов'язана з процесом будівництва будинків, надання житлово-комунальних послуг населенню та юридичним особам. Визначено та обґрунтовано напрями підвищення фінансової безпеки громадян в процесі фінансування житлового будівництва.^UThe dissertation deals with the important scientific task of deepening theoretical foundations, improving methodological approaches and developing practical recommendations for improving the mechanisms of housing construction financing in Ukraine. The essence of housing construction has been clarified and the directions of its financing have been determined.The author interprets housing construction as the process of creating new ones, as well as the extension, reconstruction, technical re-equipment of housing objects for profit and providing citizens with adequate housing and living conditions, which requires the involvement of significant financial, labor, scientific, technical, administrative and legal resources.It is determined that the objective condition for the development of housing construction is the availability of investment financing sources, which represent the entire amount of temporarily free funds that are directed (or potentially can be) to finance investments in housing construction by various economic entities that function both within and outside the national economy.The classification of financing sources by usage frequency and accessibility for developers was worked out on the base of the peculiarities analysis of financial resources drawing at specific stages of the housing construction investment project, considering the investment potential of different creditors and investors.The content of the housing finance system as a complex of objects, subjects, forms, sources and financing mechanisms used in the housing investment process is revealed.The state and changes trends in the housing construction scope and its financing sources are evaluated.It is proved that the current state of housing financing is predetermined by the economic and political situation in the country.It is established that the list of financing sources of housing construction has significantly narrowed, the use of external sources has become economically profitless under the influence of the hryvnia devaluation.The main obstacles to the development of housing financing mechanisms are the following: the low level of commonweal of the households vast majority and their purchasing power decline; financial agents shortage in long-term credit resources; house prices rising; exchange rate fluctuations; budget deficit; poor quality of state programs for housing finance of implementation; inefficient segmentation of the housing market.The scientific and methodological approach to the investment attractiveness assessment of a housing project, which includes four stages: goals setting, collecting information, analysis and evaluation of the housing investment attractiveness, and selection of investment projects based on their ranking is reasoned. In contrast to the existing approaches, the peculiarities of investing in real estate objects under the influence of the time factor, risk, structure of incomes and expenses that are generated in the process of housing construction and exploitation were considered.Scientific and practical approaches to state stimulation of economy-class housing construction have been developed due to reasoning of advantages, formulation of key conditions and financial and credit mechanism for implementation of complex territory development projects with the purpose of housing construction on the basis of public-private partnership and on the basis of creation of Agency for promotion of investments in housing construction area, as well as defining its key functions and activity directions. The feasibility is substantiated and recommendations on the formation of financial mechanisms and investment institutions for the rental housing construction are given.Suggestions on improvement of financial and credit stimulation of housing construction in Ukraine are presented. The model of housing construction cluster (which provides the integration of residential, social objects and business, where conditions for innovative development of society are created, a balanced system of social, economic, cultural, environmental and political is formed) with the state financial support is suggested. Directions for improving the financial security of citizens in the process of financing housing construction have been identified and substantiated.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського