Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Наукова електронна бібліотека (4)Реферативна база даних (65)Книжкові видання та компакт-диски (68)Журнали та продовжувані видання (4)
Пошуковий запит: (<.>A=ВАГАНОВ$<.>+<.>A=ОЛЬГ$<.>+<.>A=ВІКТОРІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Ваганова О. В. 
Державне регулювання підприємницьких структур у національній економіці України: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / О. В. Ваганова ; Ін-т законодавства Верховної Ради України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено світовий та вітчизняний досвід розвитку підприємництва і його вплив на трансформацію національних господарств за умов глобалізації економіки та ринкових перетворень. Обгрунтовано концептуальний підхід до розкриття сутності злиття та поглинання підприємницьких структур і його організаційно-економічного, фінансового та правового забезпечення. Проаналізовано інституційну структуру державного регулювання підприємницької діяльності та її інфраструктурне забезпечення. Розглянуто шляхи підвищення конкурентоздатності економіки України на базі ефективної діяльності підприємницьких структур як визначальної умови розвитку бізнесу за умов кризового стану економіки України та глобалізації світової економіки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)291.9-21,01
Шифр НБУВ: РА374481 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Ваганова І. М. 
Запобіжні заходи у трудовому праві України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.05 / І. М. Ваганова ; Східноукр. нац. ун-т ім. В.Даля. — Луганськ, 2010. — 19 с. — укp.

Комплексно досліджено теоретичні та практичні питання запобіжних заходів (ЗЗ) у трудовому праві України за умов переходу держави до ринкової економіки. ЗЗ розглянуто як передбачені трудовим законодавством оперативні примусові заходи, що застосовуються з метою припинення або запобігання неправомірній поведінці чи іншим шкідливим наслідкам, а також мінімізації впливу правопорушень або інших негативних чинників і забезпечення життя, здоров'я та безпеки працівників. Залежно від способу впливу вирізнено заходи організаційного характеру (відсторонення від роботи, попередження щодо непродуктивного використання працівниками робочого часу, тимчасове зупинення роботи виробництва, підрозділів або окремих працівників) і матеріального характеру (позбавлення працівників заохочувальних виплат, запобігання розкраданню майна роботодавця, недопущення працівників до роботи на підприємство під час страйку). Наведено рекомендації щодо удосконалення чинного вітчизняного трудового законодавства та правозастосовної практики з питань використання ЗЗ у трудовому праві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)251.3
Шифр НБУВ: РА378214 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Ваганов К.Г. 
Підприємництво в інноваційно-інвестиційній моделі розвитку економіки України: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 / К.Г. Ваганов ; Ін-т законодавства ВР України. — К., 2008. — 23 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження підприємництва та створення фінансового й інноваційного механізму його розвитку за умов формування інноваційно-інвестиційної моделі економіки України. Висвітлено світовий і вітчизняний досвід розвитку підприємництва, проаналізовано його вплив на трансформацію суб'єктів господарювання за умов ринкових перетворень. Обгрунтовано концептуальний підхід щодо розробки стратегії інноваційно-інвестиційної діяльності малих і середніх підприємств з урахуванням джерел інвестування й оцінювання ємності ринків споживання інноваційної продукії. Розглянуто підходи щодо проектування сучасних систем управління конкурентоспроможністю малого та середнього бізнесу за стохастичних умов підприємницького ринку. Проведено всебічний системний аналіз і зроблено прогнозування розвитку механізмів фінансування підприємництва за умов світової фінансової кризи та постійного дефіциту фінансових ресурсів. Обгрунтовано шляхи оптимізації фінансових потоків як визначального чинника активізації діяльності підприємництва за умов інноваційно-інвестиційного розвитку економіки України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-131.1-55 + У9(4УКР)0-131.1-56 +
Шифр НБУВ: РА362477

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Ваганова Н.А. 
Розуміння старшими дошкільниками нової інформації у вербальній і візуальній формах: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.07 / Н.А. Ваганова ; Ін-т психології ім. Г.С.Костюка АПН України. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено психологічні особливості розуміння старшими дошкільниками нових для них інформаційних структур в аудіо- та візуальних формах (віршів, понять, байок, оповідань, репродукцій картин, малюнків). Здійснено теоретичний аналіз проблеми розуміння, визначено основні психологічні індикатори та детермінанти його проявів. Виявлено характеристики процесу розуміння старшими дошкільниками нової для них інформації, що відбувається шляхом визначення ними суб'єктивних орієнтирів та конструювання нових образів-понять, які складають основу розуміння. Показано роль аналогізування та комбінування як головних механізмів формування нових смислових конструкцій. Розроблено експериментальну систему для навчання дітей вмінню аналізувати нові інформаційні структури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю983.513.201-232 + Ю944.1-232-734 + Ч411.38 +
Шифр НБУВ: РА344985

Рубрики:

      
5.

Ваганова О.В. 
Роль засобів масової комунікації у процесі глобалізації: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.03 / О.В. Ваганова ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2003. — 14 с. — укp.

Проаналізовано феномени інформаційного суспільства та глобалізації. Наведено хронологію глобалізації мас-медіа. Розглянуто відображення міжнародних подій у новинному дискурсі ЗМІ та визначено причини та наслідки викривлення подій у новинах. Описано функціональні та системні особливості міжнародних ЗМІ. Розроблено рекомендації суб'єктам зовнішньої політики щодо дипломатичної діяльності у контексті глобалізованого інформаційного простору. Проаналізовано сучасний стан і тенденції розвитку системи масової комунікації в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: А6 + Ч62 в05 +
Шифр НБУВ: РА323231

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського