Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (12)Реферативна база даних (318)Книжкові видання та компакт-диски (363)Журнали та продовжувані видання (41)
Пошуковий запит: (<.>A=БЕХ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 16
Представлено документи з 1 до 16

      
1.

Бехта Т.О. 
Лінгвокогнітивне моделювання англомовного детективного дискурсу: автореф. дис... канд. філол. наук : 10.02.04 / Т.О. Бехта ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича. — Чернівці, 2009. — 19 с. — укp.

Розглянуто систему когнітивних моделей (схем, сценаріїв, скриптів, планів, ментальних моделей, фреймів), виокремлено їх загальні та своєрідні властивості та принципи реалізації в англомовному детективному дискурсі. Проаналізовано, що дослідження зосереджено на побудові інваріантної моделі (фрейму-сценарію), яка включає концептуальний, наративний фрейм, фрейми репрезентації й інтерпретації та пояснює взаємозв'язок цих когнітивних структур під час подання та сприйняття англомовного класичного детективу. Охарактеризовано, що взаємодія фрейму інтерпретації детективу відображає синергетичну природу його тексту та дискурсу - поверхневої та глибинної структур.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-70 + Ш5(0)943.21-357 +
Шифр НБУВ: РА367136

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Бехта І.А. 
Оповідний дискурс в англомовній художній прозі: типологія та динаміка мовленнєвих форм: автореф. дис. ... д-ра філол. наук : 10.02.04 / І.А. Бехта ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 36 с. — укp.

Доведено, що ідентифікація мовленнєвих форм зумовлена композиційно-тематичною структурою художніх творів. Побудовно мережу типологічних форм ендо- й екзофазного мовлення, підпорядкована дискурсній організації художнього твору. Наведено художньо-естетичні концепти англомовного літературного модернізму та постмодернізму, фреймові моделі текстових комунікантів, досліджено наративну організацію творів даних напрямків. Встановлено взаємозалежність функціонування дискурсних зон наратора та персонажа в англомовному художньому творі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(0)943.21-32 + Ш143.21-70
Шифр НБУВ: РА372044 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Бех В.В. 
Оцінка помісних коропів від схрещування української рамчастої та рамчастої румунської породи фресинет і перспективи їх використання: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.03 / В.В. Бех ; УААН. Ін-т риб. госп-ва. — К., 1999. — 17 с. — укp.

Вперше в практиці рибництва одержані помісні коропи від реципрокних схрещувань української рамчастої та румунської рамчастої породи фресинет. Проведено комплекс рибоводно-біологічних та фізіолого-біохімічних досліджень, що виявили значний гетерозис у помісних форм за переважною більшістю показників продуктивності та фізіологічного стану. Встановлено, що екстер'єрні та інтер'єрні ознаки помісних коропів спадкуються проміжно відносно вихідних батьківських форм. Виробництву запропоновані нові помісні форми малолускатого коропа з покращеними продуктивними та товарними якостями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П729.11-338.2,022

Рубрики:

      
4.

Бехтір О.В. 
Підвищення візуальної інформативності термограм у оптоелектронних системах тепловізійної медичної діагностики: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.20 / О.В. Бехтір ; НАН України. Ін-т фізики напівпровідників ім. В.Є.Лашкарьова. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано можливість підвищення візуальної інформативності результату роботи інфрачервоної оптоелектронної системи (тепловізійного пристрою) медичного призначення за допомогою використання традиційних методів іконіки та фрактальних і вейвлет-перетворень. Запропоновано шляхи відновлення дефокусованих та змазаних медичних термограм. З урахуванням особливостей зорового сприйняття розроблено алгоритм поліпшення візуальної інформативності медичних термограм. Визначено параметри вейвлет-обробки для компресії та фільтрації напівтонових теплових зображень, а також параметри фрактального кодування, що забезпечують найкращу якість оброблених медичних термограм. Виявлено характерні структури теплових зображень для ряду клінічних випадків за різних нозологічних форм захворювань. Розроблено схеми обробки та дослідження теплових знімків онкологічних хворих, що дозволяють підвищити ефективність тепловізійної діагностики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р34 с05 +
Шифр НБУВ: РА342369

Рубрики:

      
5.

Бех Г.В. 
Правове регулювання непрямих податків в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Г.В. Бех ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2002. — 20 с. — укp.

Проаналізовано зміст податкової системи України та особливості функціонування в ній непрямих податків, досліджено окремі їх види: податок на додану вартість та акцизний збір. Наведено пропозиції щодо внесення конкретних змін до Законів України "Про систему оподаткування", "Про податок на додану вартість", до Декрету Кабінету Міністрів України "Про акцизний збір". Обгрунтовано необхідність прийняття нових законодавчих актів і розроблено їх проекти.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4Укр)22
Шифр НБУВ: РА317067 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Бех С.В. 
Радіохвильові методи та засоби контролю складу речовин в технологічних процесах з використанням енергії НВЧ: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.11.09. / С.В. Бех ; Держ. акад. легкої пром-сті України. — К., 1999. — 18 с. — укp.

Дисертація присвячена розробці радіохвильових методів та засобів контролю складу речовин в технологічних процесах з використанням надвисокочастотних (НВЧ) енергії, які мають підвищену точність, спроможність до роботи в автоматизованій технологнічній системі та використовують НВЧ енергетичний сигнал як зондуючий та вимірювальний. Розроблені методи обробки енергетичного та допоміжних малопотужних сигналів, які дозволяють зменшити частотні похибки та вплив нестабільності потужності енергетичного сигналу, а також методи компенсації цілеспрямованих дій на параметри та сигнали в замкненій енерговимірювальній структурі. Виконані апаратні реалізації запропонованих методів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж3-1с3-5

Рубрики:
  

      
Категорія: Транспорт   
7.

Бех П.В. 
Удосконалення системи контейнерних перевезень на залізницях України: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.22.20 / П.В. Бех ; Дніпропетр. нац. ун-т залізн. трансп. ім. В.Лазаряна. — Д., 2006. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано шляхи оптимізації розподілу контейнеропотоків на мережі залізниць з метою підвищення ефективності контейнерних перевезень. Обгрунтовано необхідність впровадження найбільш економічних і прогресивних технологій формування та пропуску прискорених контейнерних поїздів на станціях, дільницях і напрямках, які відповідають вимогам ринку. Вперше запропоновано математичну модель для формалізації процесу контейнерних перевезень, яка дозволяє враховувати інтереси вантажовідправників під час організації контейнеропотоків, що сприяє підвищенню конкурентоспроможності залізниць на ринку контейнерних перевезень. Удосконалено методику визначення собівартості контейнерних перевезень та розрахунку доцільності призначення контейнерних поїздів. Удосконалено методику прогнозування контейнерних потоків, яка дозволяє враховувати нерівномірність надходження контейнерів на вантажні термінали за сезоном, днями тижня та протягом доби. Розроблено методики, програмне забезпечення для вирішення задач вибору раціональної організації контейнеропотоків. Наведено рекомендації щодо розрахунку собівартості контейнерних перевезень, які впроваджено у перевізний процес Придніпровської залізниці та в роботу Українського державного центру транспортного сервісу "Ліски". Результати наукового дослідження впроваджено в учбовий процес ВНЗ, зокрема під час вивчення дисципліни "Організація вантажної та комерційної роботи на залізничному транспорті".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О284.6 +
Шифр НБУВ: РА346086

Рубрики:

      
8.

Бех І.І. 
Фізико-хімічні та емісійні властивості гетерогенних систем на основі скандію: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.04 / І.І. Бех ; НАН України. Ін-т фізики. — К., 2007. — 19 с. — укp.

Експериментально визначено механізм емісії металевопористих емітерів (МПЕ) з додаванням скандію. Визначено роль скандію у даному процесі. Досліджено взаємодію компонентів активної речовини МПЕ з використанням систем, що моделюють їх робочу поверхню. Визначено фізико-хімічні та емісійні властивості МПЕ з додаванням скандію та побудовано фізичну модель їх робочої поверхні, за допомогою якої встановлено особливості поведінки вольт-амперних характеристик МПЕ. Виявлено, що взаємодія компонентів активної речовини МПЕ за кімнатної та високої температури сприяє утворенню їх тривимірних острівців. На підставі комплексного аналізу вольт-амперних властивостей МПЕ з додаванням скандію виявлено термоавтоелектронний характер їх емісії. Визначено роль скандієвого компонента у збільшенні емісійної здатності МПЕ, яка полягає в утворенні умов для суттєвого зростання автоемісійної складової загального анодного струму, що сприяє збільшенню кількості та обумовлює зміну хімічного складу та форми емітуючих центрів - кристалів окисів лужноземельних металів. Показано, що скандій активно впливає на емісійну здатність кремнієвих автоемітерів. Встановлено, що залежність їх активності від кількості скандію на поверхні має оптимум, який характеризується високим струмом емісії та стабільністю струму в часі за постійної анодної напруги. Підвищення емісійної здатності кремнієвих автоемітерів за присутності скандію на їх поверхні пояснено утворенням комплексу на основі окисів скандію та кремнію, що сприяє зниженню загальної роботи виходу зразка.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В378.71,022 + К235.306 +
Шифр НБУВ: РА353086

Рубрики:

      
9.

Бех Ю.В. 
Філософська модель саморозгортання соціального світу: гносеологічний аналіз: Автореф. дис... канд. філософ. наук: 09.00.03 / Ю.В. Бех ; АПН України. Ін-т вищ. освіти. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Проведено гносеологічний аналіз процесів саморозгортання соціального світу. Подано філософську характеристику явища за рівнями саморуху універсуму завдяки розкриттю генезису, природи, суті, змісту, форми його існування на макро- та мегарівнях. Проаналізовано суб'єкт і елементи процесу породження соціального продукту або складових соціального процесу на відповідному рівні саморуху універсуму. Процес подано через призму суб'єктів соціального процесу, виду свідомості й енергії, органу породження та підтримки функціонування соціального світу, модифікації семантичної складової та джерела і механізму її трансфомації. Запропоновано характеристику продукту відповідної фази саморозгортання соціального світу, розкрито процес формоутворення та відтворення соціального світу, його продукт, онтологічну характеристику елемента та структуру, що зберігає їх атрибутивні властивості. Наведено характеристику елементів і змісту відповідного етапу саморозгортання соціального світу. На підставі зазначених параметричних характеристик формується безпосередньо модель саморозгортання соціального світу, подану як тристадійний процес з вказівкою на детермінацію, вид панувальної причинності, зміст онтологічних перетворень, специфіку самовідтворення, посередників, що забезпечують перехід з рівня на рівень, а також способи саморегуляції відповідного рівня. Розглянуто саморозгортання соціального світу у вимірі українського сегмента загальноеволюційного поля.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*1 +
Шифр НБУВ: РА345801

Рубрики:

      
10.

Бех М. І. 
Формування образу "Я - майбутній професіонал" у старшокласників у процесі професійної орієнтації: автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.07 / М. І. Бех ; Миколаїв. держ. ун-т ім. В.О. Сухомлинського. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Розкрито зміст поняття "образ Я - майбутній професіонал старшокласника" та визначено його як особистісне новоутворення, яке гармонізує суб'єктивно-оцінне ставлення учня до себе як майбутнього професіонала та його індивідуально-вибіркове ставлення до професії як середовища майбутнього особистісного становлення та професійного зростання. Розроблено структуру, критерії, показники й експериментально виявлено рівні сформованості образу "Я - майбутній професіонал" в учнів старшого шкільного віку. Обгрунтовано зміст і педагогічні засоби цілеспрямованої профільної професійної орієнтації в сучасній старшій школі, складові якої (впровадження курсу профорієнтаційного спрямування "Я - майбутній професіонал", організація професіографічних досліджень, індивідуальної та групової профконсультації) через рефлексивні механізми свідомості та самосвідомості особистості забезпечують набуття старшокласниками суб'єктивного смислу вибору майбутньої професії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.351.6 + Ч421.331.3 + Ю952.2-734
Шифр НБУВ: РА375802 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
11.

Бех М.С. 
Формування ринкових відносин в аграрному секторі економіки на основі кооперації: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / М.С. Бех ; Терноп. держ. екон. ун-т. — Т., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено соціально-економічну суть і зміст кооперації, її значення у функціонуванні агробізнесу, тоеретичні аспекти та правові засади, зарубіжний досвід, особливості її розвитку в Україні. Наведено визначення суті формування ринкових відносин на основі кооперації. Вивчено стан, динаміку розвитку й ефективність діяльності виробничих і обслуговувальних кооперативів у сфері сільського господарства у рамках вибраної емпіричної бази. Обгрунтовано, що кооперативи як суб'єкти ринку підпорядковані меті одержання прибутку. Запропоновано підходи до вдосконалення законодавчо-правової бази, а також модель сільськогосподарського виробничого кооперативу власників особистих селянських господарств і його структуру. Розроблено механізм внутрішніх економічних відносин і розраховано економічні показники його діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321.88 +
Шифр НБУВ: РА345962

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Марчук О. В. 
Структура і лексико-семантичні параметри текстів англійськомовного жанру фентезі (на матеріалі семилогії Дж. К. Роулінг „Гаррі Поттер”) / О. В. Марчук. — Б.м., 2019 — укp.

Дисертацію присвячено вивченню лекcичної структури художнього тексту фентезі на матеріалі семилогії Дж. К. Роулінг „Гаррі Поттер”, устрій якого становлять елементи міфу і чарівної авторської казки. У праці визначено жанрове новаторство тексту англійськомовного фентезі Дж. К. Роулінг і його вплив на структуру лексико-семантичного простору в архітектоніко-композиційній організації чарівного світу „Гаррі Поттер”; наведено різнобічний і багатоаспектний опис вербалізації й актуалізації лексичних структур у тексті англійськомовного фентезі Дж. К. Роулінг з опертям на методологічні засади неофілологічних наук; напрацьовано методику вивчення різнорівневих текстотвірних одиниць лексичної структури тексту англійськомовного фентезі Дж. К. Роулінг задля творення чарівного світу; окреслено парадигму лексичних репрезентацій текстотвірних одиниць тексту англійськомовного фентезі Дж. К. Роулінг й описано динаміку їх використання.Ключові слова: лексична структура художнього тексту, семантика художнього тексту, текст фентезі, гібридний жанр, художній простір, лексико-тематична група, індивідуально-авторський стиль.^UThis thesis focuses on the study of lexical structure of the fantasy literary text based on J.K. Rowling's books “Harry Potter”. The topicality of the thesis is determined by its study of the lexical structure and text-creating units dynamics in the English literary fantasy text by the British writer J.K. Rowling. The dynamics of the magical world in J.K. Rowling's books are fixed at all levels of the narrative: architectonic-compositional, lexical-semantic, and pragma-oriented. It is characterized by a change in the descriptions of key motifs due to the contrast of lexical structures (which reflects the confrontation between Good and Evil), fixed in the actants → anthropomorphs, floromorphs, zoomorphs (typical narratives functions). J.K. Rowling's works fantasies written for children and are characterized by wide use of the spoken, educative oriented vocabulary, the subject is relevant to young audience, a small number of descriptions, which is typical for the children's literature.Key words: lexical structure of literary text, semantics of literary text, fantasy text, hybrid genre, literary space, lexical-thematic group, author's individual style.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
13.

Бондарчук Н. І. 
Семантичний простір онлайн-наративу про погодні новини (на матеріалі британських електронних газет 2014−2017 рр.) / Н. І. Бондарчук. — Б.м., 2019 — укp.

Дисертацію присвячено представленню лексичної структури в тексті онлайн-наративу про погодні новини та встановленню відмітних особливостей її синтагматичної й парадигматичної організації у формуванні семантичної, структурної й оповідної незвичності нового жанрового текстотипу. Семантичний простір онлайн-наративу про погодні новини окреслений з огляду на його бінарну сутність, що полягає в лексичній структурі оповідей про погодні новини та реалізується на рівні змісту, і смисловій єдності тексту загалом. Досліджено лексичну структуру оналайн-наративу про погодні новини з огляду на семантичну належність до сфери погоди відповідно до ієрархії синтагматичних і парадигматичних лексичних об'єднань. Представлено модель номінативної сфери „ПОГОДА”, що виявляється в ядерно-периферійній організації її конституентів, компоненти якої демонструють зв'язки домінантності та/або диференціації: гіперо-гіпонімії, синонімії, антонімії.Ключові слова: семантичний простір, онлайн-наратив про погодні новини, лексична структура, сполучуваність, парадигмат^UThe thesis focuses on a presentation of the lexical structure of the weather news stories and the analysis of its syntagmatic and paradigmatic organization in the formation of the semantic, structural and narrative peculiarity of the new genre in British quality and mass press. The genre and structural features of weather news stories correlate with nominative content and determine the selection of relevant lexical resources in online narrative. The stratification of lexical units, representing the semantics of weather, is carried out according to the semantic, thematic and associative direction (lexical-semantic, lexical-thematic, and lexical-associative groups respectively). Using the method of field modeling, the thesis presents a model of the nominative sphere „WEATHER”, the systemic organization of lexical units of which is traced in its hierarchical structure. Key words: semantic space, online narrative, weather news story, lexical structure, combinability, paradigmatic relations, syntagmatic relations, nominative sphere „WEATHER”.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
14.

Петрова С. М. 
Організаційно-педагогічні умови становлення особистості дитини-підлітка в умовах дитячого будинку / С. М. Петрова. — Б.м., 2020 — укp.

У дисертації здійснено цілісне дослідження проблеми становлення особистості дитини-підлітка в умовах дитячого будинку.На засадах теоретичного аналізу досліджуваної проблеми уточнено сутність понять «становлення особистості», «становлення особистості дитини-підлітка в умовах дитячого будинку». З'ясовано особливості становлення особистості дитини-підлітка в умовах дитячого будинку «Перлинка».Визначено критерії, показники та схарактеризовано рівні становлення особистості дитини-підлітка в умовах інтернатних закладів.Теоретично обґрунтовано й експериментально перевірено ефективність моделі та організаційно-педагогічних умов становлення особистості дитини-підлітка, що перебуває в умовах дитячого будинку (розроблення й упровадження семінару для вихователів «Становлення особистості підлітка в умовах дитячого будинку»; змістове і методичне забезпечення процесу становлення особистості дитини-підлітка в умовах дитячого будинку створення здоров'язбережувального середовища в дитячому будинку «Перлинка»).^UThe dissertation is devoted to the integral research of a problem of formation of the teenager's personality in the condition of the orphanage.Based on theoretical analysis of scientific sources on the problem of research, the essence of the concepts of «formation of personality», «formation of the teenager's personality in the condition of the orphanage» is defined. The peculiarities of the formation of the teenager's personality in the condition of the the Perlynka orphanage are clarified.The criteria, indicators and levels of formation of the teenager's personality in the condition of the orphanage are determined.The effectiveness of the model and organizational and pedagogical conditions for the formation of the teenager's personality in the condition of the orphanage (development and implementation of the seminar for educators «Formation of the teenager's personality in the condition of the orphanage»; content and methodological support of the process for the formation of the teenager's personality in the condition of the orphanage; health-saving environment in the orphanage «Perlynka»).


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
15.

Бехмард Г. Д. 
Теплопередаючі характеристики мініатюрних двофазних термосифонів стосовно охолодження елементів радіоелектронної апаратури / Г. Д. Бехмард. — Б.м., 2021 — укp.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
16.

Бех А. А. 
Трансформація світового ринку продуктів цифрових медіа: автореферат дис. ... д.філософ : 292 / А. А. Бех. — Б.м., 2023 — укp.

Дисертаційна робота присвячена розв’язанню актуального теоретикоприкладного завдання – дослідженню процесів трансформації та розвитку світового ринку цифрових медіа і класифікації та аналізу успішних практик міжнародних компаній, які забезпечують їхню конкурентоспроможність на світовому ринку цифрових медіа.За останні 20 років технології у галузі медіа та розваг розвивалися експоненціально, спричинивши зрушення у ряді галузей: кіно, телебачення, видавничої справи, музики та відеоігор. Поглибилася конкуренція, змінилися бізнес-моделі і бізнес-процеси, були створені нові продукти, ускладнилося конкурентне середовище, асортимент продуктів та послуг і способи їхвикористання. Ефективний обмін, співпраця, віртуалізація та інновації стали вирішальними компонентами ефективної діяльності різнорівневих суб’єктів міжнародної економічної діяльності і бізнесу.У сучасних умовах ринок цифрових медіа за масштабами, структурою та низкою інших критеріїв переважає ринок традиційних медіа. Цифрові компанії працюють над розвитком нових форм медіа, які є інтерактивними, мережевими, соціальними, а також здатні поєднувати та комбінувати наявні медіаформати і технології. Домінування на ринку відомих цифрових медіакомпаній, таких як “Google”, “Meta” та “Netflix”, є результатом дії ряду економічних і технологічних чинників. Аналіз цих чинників дає змогу виявити джерела зростання потужності таких компаній та сформулювати ефективні рекомендації щодо подальшого розвитку українських медіакомпаній. Зазначена проблематика є особливо актуальною для підвищення конкурентоспроможності українських компаній на світовому ринку цифрових медіа. Зважаючи на потенційні можливості цього ринку, тепер, як ніколи,розуміння складності трансформації світового ринку цифрових медіа є критично важливим.^UThe dissertation is dedicated to addressing a relevant theoretical and practical task: the examination of the processes of transformation and development in the global digital media market. It involves the classification and analysis of successfulpractices deployed by international companies to ensure their competitiveness in the market.Over the past two decades, technological advancements in media and entertainment have brought about exponential changes, impacting industries such as film, television, publishing, music and video games. The resulting intensified competition has led to changes in business models, processes and the creation of new products. The competitive environment has become more complex, and effective collaboration, virtualization and innovation have become crucial for entities involved in international business and economic activity.In the current landscape, the digital media market surpasses the traditional media market in terms of scale, structure and various other criteria. Digital companies are actively engaged in developing interactive, networked and social forms of media that combine and merge existing media formats and technologies. The dominance of well-known digital media corporations like “Google”, “Meta” and “Netflix” is the outcome of economic and technological factors. Analyzing these factors allows for the identification of the sources of these companies’ growth andthe formulation of effective recommendations for the further development of Ukrainian media companies. This issue is especially relevant to enhancing the competitiveness of Ukrainian firms in the global digital media market. Given the potential of this market, understanding the complexities of its transformation is now more critical than ever.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського