Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (41)Реферативна база даних (849)Книжкові видання та компакт-диски (833)Журнали та продовжувані видання (39)
Пошуковий запит: (<.>A=БАРАБ$<.>+<.>A=ВИЛЕН$<.>+<.>A=АБРАМОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 45
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Барабанов О.В. 
Квантово-механічна теорія спін-залежної рекомбінації в напівпровідниках: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.10 / О.В. Барабанов ; Київ. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 1999. — 13 с. — укp.

Дисертація присвячена розробці квантово-механічної теорії спін-залежної рекомбінації в напівпровідниках за участю локалізованих електронних пар. Запропонована теорія побудована на основі рівняння руху для оператора густини електронної пари і застосована для опису спін-залежної рекомбінації за механізмом Каплана-Соломона-Мотта та через збуджені триплетні стани точкових дефектів. Для обох механізмів досліджені положення та форма резонансних піків нерівноважної провідності. В рамках цього підходу в теорію спін-залежної рекомбінації включено надтонку взаємодію спінів локалізованих електронів та ядер, які оточують електрон. Це дозволяєвикористати її для аналізу реальних спектрів магнітного резонансу, які зареєстровані шляхом вимірювання провідності зразка (електрично-детектований магнітний резонанс, ЕДМР). В дисертації сформульовані характерні риси існуючих механізмів спін-залежної рекомбінації через локалізовані електронні пари, які дозволяють по експериментальним даним віддати перевагу одному механізму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.13,022

Рубрики:

      
2.

Барабаш О.В. 
Квазізамкнуті світи та теоретико-польові методи в космології: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.02 / О.В. Барабаш ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2001. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В69,022
Шифр НБУВ: РА315605 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Барабаш О.І. 
Прийоми прискореного вирощування кронованих садженців яблуні в умовах Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.07 / О.І. Барабаш ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2001. — 18 с. — укp.

Наведено результати досліджень, спрямованих на вирощування кронованих однорічних саджанців яблуні у зоні Лісостепу України. Підібрано сорто-підщепні комбінування для скороплідних садів. Вивчено вплив механічних і хімічних прийомів стимулювання кроноутворення в однорічних саджанців. Встановлено оптимальні параметри різних типів підщеп для вирощування садивного матеріалу з застосуванням високого окулірування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П255.1-36-468(4УКР)
Шифр НБУВ: РА313886 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
4.

Барабаш О.В. 
Екологія земноводних та плазунів Опілля: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.16 / О.В. Барабаш ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича. — Чернівці, 2002. — 19 с. — укp.

Проведено порівняльний аналіз біотипів Опілля за даними видового багатства, таксономічного різноманіття та складністю угруповань земноводних і плазунів. Виявлено динаміку їх чисельності, місце в трофічній структурі угруповань. Описано унікальну екоморфу гадюки звичайної (меланіста). Встановлено факт гібридизації двох видів земноводних, зазначений як важливий щабель в еволюційній екології цих тварин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е623.341*80(4УКР) + Е623.342*80(4УКР)
Шифр НБУВ: РА320978

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Барабаш Т.М. 
Предмет доказування у кримінальних справах про ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Т.М. Барабаш ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 23 с. — укp.

Висвітлено актуальні проблеми процесуальної діяльності з визначення предмета доказування в кримінальних справах про ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів, а також з встановлення його структурних елементів. Досліджено юридичні питання щодо сутності, змісту, структури та значення предмета доказування для розслідування справ про ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів. Розглянуто механізм взаємодії матеріального та процесуального права в регламентації всіх структурних елементів предмета доказування у справах про ухилення від сплати податків, а також особливості предмета доказування в стадії порушення кримінальної справи про ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів. Наведено пропозиції щодо вдосконалення правозастосовної діяльності та кримінально-процесуального законодавства України з приводу введення в КПК поняття "предмет доказування" і застосування його структурних елементів у ході розслідування кримінальних справ, зокрема, справ про ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х893.9(4УКР)4 +
Шифр НБУВ: РА321620

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
6.

Барабаш М.С. 
Методи та засоби експертної системи вибору раціональних проектних рішень просторових конструкцій: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.12 / М.С. Барабаш ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2003. — 17 с.: рис., табл. — укp.

Запропоновано структуру експертної системи вибору раціональних проектних рішень просторових конструкцій та засоби формування інформаційно-логічної моделі об'єкта. Розроблено математичну модель системи автоматизації проектувальних робіт стосовно генерації проектних рішень, яка визначає особливості об'єкта проектування, вибір стратегії та обмежень, необхідних для знаходження рішень. Реалізовано важко формалізовані процедурні знання експертної системи щодо розробки прийнятних варіантів проектних рішень з застосуванням засобів штучного інтелекту. Створено концепцію автоматизованого проектування просторових конструкцій на базі цифрової моделі об'єкта - "віртуальний об'єкт".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н2-5-05 +
Шифр НБУВ: РА326571

Рубрики:

      
7.

Барабась Д.О. 
Управління конкурентними перевагами підприємства (на прикладі підприємств швейної галузі): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Д.О. Барабась ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2003. — 18 с.: рис., табл. — укp.

Досліджено генезис теорії конкурентних переваг і визначено досягнення нею етапу інтеграції ринкового та ресурсного підходів. На підставі аналізу співвідношення та взаємозв'язку основних понять теорії конкурентних переваг уточнено та впорядковано її понятійно-категоріальний апарат. Визначено концептуальні засади та розроблено технологію керування конкурентними перевагами, основними складовими якої є зовнішній та внутрішній аналіз, бенчмаркінг, аналіз стейхолдерів, оцінка конкурентного потенціалу та конкурентоспроможності підприємства, розробка та реалізація системи конкурентних стратегій, оцінка ефективності даного керування та його ресурсне забезпечення (інформаційне, кадрове, фінансове, матеріально-технічне). Здійснено аналіз конкурентного середовища та стану керування конкурентними перевагами на вітчизняних швейних підприємствах. Опрацьовано загальну мету, специфічні завдання та основні етапи процесу інтеграції розробленої технології до системи загального управління підприємством. Запропоновано набір організаційно-економічних інструментів забезпечення успішного функціонування підприємства на засадах конкурентоорієнтованого управління.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.51-13-07 +
Шифр НБУВ: РА327510

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Барабаш В.О. 
Ефективність господарської діяльності аграрних підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / В.О. Барабаш ; Ін-т аграр. економіки УААН. — К., 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Досліджено теоретичні, методологічні та практичні засади розвитку аграрних підприємств (АП), шляхи підвищення економічної ефективності їх господарської діяльності, особливості формування та удосконалення організаційно-економічного механізму в постреформаційний період. Вивчено вплив сукупності економічних, виробничих, соціальних і природних чинників на формування господарського механізму АП. Виявлено, що високий рівень ефективності господарської діяльності досягається в тих АП, де забезпечується раціональне використання всіх складових господарського механізму, що грунтується на всебічному врахуванні різних аспектів технологічного процесу, економіко-фінансових компонентів, організаційно-управлінських рішеннях та вимогах ринку. Дієвість господарського механізму АП значною мірою визначається досконалістю цінової та фінансово-кредитної політики та оподаткування, розвитку ринкової інфраструктури. Установлено, що на ефективність функціонування господарського механізму АП негативно впливає згортання планово-економічної роботи та недосконалість методів керування підприємством за умов ринку. Відзначено, що важливим напрямом підвищення ефективності господарської діяльності АП є спеціалізація та концентрація сільськогосподарського виробництва, зокрема, запобігання подрібненню землеволодіння. Концентрація виробничого та трудового потенціалу дає змогу забезпечувати виробництво рослинницької та тваринницької продукції на інноваційній основі, а також підвищити конкурентоспроможність АП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321.0-07 +
Шифр НБУВ: РА325365

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Барабаш Ю.Г. 
Парламентський контроль в Україні: проблеми теорії та практики: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.02 / Ю.Г. Барабаш ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2004. — 20 с. — укp.

Досліджено правову природу та інституціональний механізм парламентського контролю, висвітлено його принципи та функції, розглянуто види, форми і стадії, а також правовідносини в даній сфері. Визначено місце контрольної функції в системі основних напрямків діяльності Верховної Ради України. Проаналізовано такі форми парламентського контролю, як парламентські слухання, імпічмент Президента України, оголошення недовіри Кабінету Міністрів України, парламентське розслідування та запропоновано напрямки їх удосконалення. Розглянуто форми контрольної діяльності народного депутата України та внутрішнього парламентського контролю. Охарактеризовано діяльність Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Рахункової палати.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)62-93 +
Шифр НБУВ: РА329080

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Барабаш А.Г. 
Правове регулювання лізингових відносин в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / А.Г. Барабаш ; НАН України. Ін-т екон.-правов. дослідж. — Донецьк, 2004. — 18 с. — укp.

Доведено необхідність системного підходу у визначенні лізингових правовідносин, які опосередковуються гнучкою системою взаємопов'язаних договорів, за цього основним є договір лізингу. Обгрунтовано визначення лізингових правовідносин як системи забезпечених державним стимулюванням господарсько-правових відносин інвестиційного характеру, що здійснюються у формі майнового найму, доповненого іншими відносинами (купівлі-продажу, поставки, кредитування, страхування) за довільних комбінацій. Аргументовано доцільність загальноекономічного державного стимулювання розвитку лізингу та визнання лізингових компаній професійними (спеціалізованими) суб'єктами лізингу. Запропоновано ліцензійні умови їх діяльності. Доведено необхідність спеціального визначення в законодавстві компенсаційної та бартерної форм лізингу. Наведено пропозиції щодо удосконалення чинного законодавства України з питань регулювання лізингових відносин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)211.3 +
Шифр НБУВ: РА328713

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Барабаш С.Г. 
Творчість Ліни Костенко в ідейно-художньому контексті літературної доби: Автореф. дис... д-ра філол. наук: 10.01.01 / С.Г. Барабаш ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2004. — 44 с. — укp.

Здійснено поглиблений аналіз природи художньо-образного мислення Л.Костенко у контексті її духовних осягнень людського буття. Досліджено своєрідність світовідчуття, світопереживання та світомислення поетеси у симбіозі філософської глибини поетичних візій з оригінальністю образного простору. Проаналізовано історіософський аспект художнього світу письменниці, її філософську концепцію природи та етико-естетичні особливості лірики кохання. На підставі мікро- й макроаналізу художніх текстів Л.Костенко досліджено модель часопросторової картини художнього світу поетеси. З'ясовано особливості вираження основних принципів віталізму та екзистенціоналізму у текстах Л.Костенко. Реконструйовано поетичну картину українського світу, відображеного у ліричних та ліроепічних творах поетеси.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4УКР)6-317 + Ш5(4УКР)6-4 Костенко, Л.В.417 +
Шифр НБУВ: РА331864

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Барабаш Н.О. 
Рід Білозерських та культурний світ України XIX - поч. ХХ століття: нові методологічні підходи: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.06 / Н.О. Барабаш ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2004. — 20 с. — укp.

Висвітлено історію роду Білозерських як соціокультурний феномен, що вивчено на засадах міждисциплінарності. Запропоновано нову версію ранньої історії роду. Наведено дві гіпотези його походження, що базуються на двох складових "іменної формули", висвітлено результати блазонування родового герба Білозерських. Внесено доповнення до родоводу на рівнях всіх поколінь обох гілок роду. Проаналізовано родинно-свояцько-дружні зв'язки у межах роду. З'ясовано особливу роль подружжя Кулішів в історії дослідженого роду. Здійснено спробу висвітлення його історії у гендерному ракурсі, визначено механізми впливу зовнішніх і внутрішньородинних чинників на зміну традиційних життєвих проектів відомих представниць роду Білозерських (Марії Боголюбцевої-Щербачової та її доньки Любові Яновської, трьох поколінь жінок родини Н.М.Білозерської-Забіли та М.Т.Симонова-Номиса). Досліджено маловідомий аспект діяльності П.О.Куліша - реалізацію його освітньо-культурницької програми на прикладі представників чоловічої статі роду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т214.1(4УКР) + Т3(4УКР)5-8 Білозерські +
Шифр НБУВ: РА334915

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Барабаш Л.О. 
Організаційно-економічні основи розвитку садівницьких підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Л.О. Барабаш ; Нац. ун-т харч. технологій. — К., 2004. — 19 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та методологічні основи створення і ефективного функціонування аграрних підприємств у ринковому середовищі, встановлено організаційно-економічні особливості формування садівницьких підприємств як підприємницьких структур, обгрунтовано методику дослідження формування й ефективності садівницьких підприємств ринкового типу. Проаналізовано сучасний стан і основні тенденції розвитку садівництва в подільському регіоні, визначено економічну ефективність виробництва плодів і ягід у садівницьких підприємствах, здійснено оцінку ефективності їх фінансової діяльності. Визначено напрями та обгрунтовано комплекс організаційно-економічних заходів щодо підвищення ефективності функціонування садівницьких підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.154.11 +
Шифр НБУВ: РА329872

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Барабаш В.В. 
Інституціоналізація сучасного молодіжного руху України: тенденції та проблеми: Автореф. дис... канд. соціол. наук: 22.00.04 / В.В. Барабаш ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2005. — 19 с. — укp.

Розкрито суть поняття "молодіжний рух", обгрунтовано доцільність розгляду його як соціального інституту у межах відповідних етапів розвитку, запропоновано теоретичні підходи для аналізу його специфіки в Україні, наведено результати емпіричного дослідження проблем і тенденцій розвитку молодіжних організацій і об'єднань у сучасному українському суспільстві. Охарактеризовано сучасний рух в Україні за наявністю в ньому тенденцій: незначного впливу на суспільно-політичне життя держави; функціонування великої кількості організацій за умов відсутності масової соціальної бази; залежність молодіжних організацій від державних структур і політичних партій. Визначено чинники, що впливають на процес розвитку молодіжних об'єднань, тобто стабілізують або дестабілізують його. Сформульовано напрямки активізації та удосконалення відносин між державними інституціями та молодіжними організаціями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*666*457.5 +
Шифр НБУВ: РА334791

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
15.

Барабаш І.В. 
Бетони на механоактивних мінеральних в'яжучих: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.23.05 / І.В. Барабаш ; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. — О., 2005. — 35 с. — укp.

Розроблено технологію виготовлення бетонних виробів на механоактивованих мінеральних в'яжучих. Обгрунтовано механізм активації мінеральних в'яжучих як грубодисперсних систем, який враховує часте зіткнення без руйнування часток дисперсної фази у турбулентних потоках дисперсійного середовища. Визначено умови та режими роботи трибоактиватора для максимальної активації поверхневого шару часток мінерального в'яжучого та наповнювача. Досліджено процес організації "миттєвих структур" за механоактивації грубодисперсних висококонцентрованих систем, в яких враховано ліофілізацію поверхні часток та їх взаємодію під час зіткнення. Вивчено вплив швидкості обертання ротора, часу змішування, виду ПАР, дисперсності та кількості молотого кварцового піску на зміну ефективності в'язкості суспензії на основі вапна та портландцементу. Рекомендовано оптимальні режими механоактивації суспензій. Експериментально підтверджено підвищення степені гідратації механоактивованих цементних композицій. Вивчено вплив режимів обробки на зміну степені гідратації, міцнісних характеристик цементного каменю, розчинів і бетонів. Рекомендовано оптимальні склади бетонів, що дозволяють підвищити ефективність використання в'яжучих у 1,5 - 2 рази. Створено промисловий трибоактиватор для механоактивації композицій на основі мінеральних в'яжучих. Розроблено технологічні схеми виготовлення виробів з використанням даних матеріалів, проведено їх промислове впровадження та підтверджено техніко-економічну доцільність використання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.006.7 + Н626.102.01 +
Шифр НБУВ: РА335219

Рубрики:

      
16.

Барабаш Г.О. 
Особливості правового регулювання праці науковців і його вдосконалення: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.05 / Г.О. Барабаш ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Розкрито основні риси наукової діяльності, з'ясовано критерії диференціації правового регулювання праці науковців, виділено дві групи факторів, зокрема, соціально-економічні й інтелектуально-фізіологічні. Досліджено конкурсний порядок виникнення трудових відносин з науковими працівниками, обгрунтовано випадки прийняття на посади без проведення конкурсу. Запропоновано розробити нове Положення про порядок заміщення посад наукових працівників науково-дослідних установ. Виявлено специфіку трудових відносин з науковими працівниками, які виконують наукові дослідження за господарськими договорами з замовниками. Проаналізовано особливості правового регулювання робочого часу та часу відпочинку науковців. Запропоновано застосовувати у порядку, установленому колективним договором, гнучкий, індивідуалізований та інші режими робочого часу. Досліджено особливості правового регулювання оплати праці науковців та стимулювання наукової творчості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)822.1 + Ч216(4УКР) п5 +
Шифр НБУВ: РА340812

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
17.

Барабаш Т.І. 
Поліпшення властивостей активованих дрібнозернистих бетонів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / Т.І. Барабаш ; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. — О., 2006. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.001 +
Шифр НБУВ: РА344471

Рубрики:

      
18.

Барабаш 
Особливості фазо-та структуроутворення, шляхи підвищення функціональних властивостей детонаційних покриттів на основі NiAl та евтектики (бета-NiAl+гама- Re): Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.01 / Максим Юрійович Барабаш ; НАН України; Інститут проблем матеріалознавства ім. І.М.Францевича. — К., 2006. — 20 с.: рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К663.07-18 + К232.208 + К233.108
Шифр НБУВ: РА343021

Рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
19.

Барабанов В.С. 
Динамічне і статистичне моделювання атмосферної циркуляції для Чорноморського регіону: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 04.00.22 / В.С. Барабанов ; Мор. гідрофіз. ін-т НАН України. — Севастополь, 2006. — 19 с. — укp.

Досліджено мезомасштабні особливості клімату для Черноморського регіону з використанням лінійної та нелінійної числової моделі та статистичних методів. Виявлено фізичні механізми, які зумовлюють формування регіональних особливостей клімату. За даними реаналізу вивчено структуру поля приповерхневого вітру над Чорним морем, досліджено механізми її формування. Побудовано лінійну стаціонарну модель атмосферної циркуляції в регіоні, що відтворює прибережні циркуляційні осередки, спричинені температурним контрастом на поверхні. Вивчено проблему регіоналізації оцінок клімату України та Чорного моря. Виконано статистичне моделювання опадів для території України за методом канонічного кореляційного аналізу. Виділено визначальні взаємозв'язки опадів на Україні з атмосферною циркуляцією інтенсивності та траєкторій циклонів Північно-Атлантичним коливанням. На підставі адаптованої версії нелінійної мезомасштабної моделі одержано середньомісячні поля метеорологічних параметрів з розділенням 30 км для січня 1995 - 2000 рр. Показано, що за такого розділення термічний контраст суша - море і гірський рельєф є основними причинами формування мезомасштабних особливостей полів приповерхневого вітру й опадів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д247.22 + Д249(922.8)47 +
Шифр НБУВ: РА347510

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
20.

Барабуля А.М. 
Конотативні компоненти лексичної семантики як параметр міжмовного зіставлення (на матеріалі української та англійської мов): Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.17 / А.М. Барабуля ; Київ. нац. лінгвіст. ун-т. — К., 2007. — 19 с. — укp.

Досліджено когнітивні засади виникнення та реалізації конотемного потенціалу лексичних одиниць української й англійської мов. Обгрунтовано значення лексичної конотації як одного з параметрів міжмовного зіставлення та здійснено її вивчення як частини мовних картин світу. На підставі класифікації складників конотації описано асоціативний та емоційний вектори виникнення й актуалізації конотативних компонентів. Встановлено, що сферою реалізації лексичних конотацій є контекстуальне та фреймове середовище. Визначено роль фонових знань у процесі актуалізації конотацій. Досліджено стилістичну реалізацію конотацій і розглянуто особливості актуалізації їх складників у фразеологізмах, жаргонізмах і оказіоналізмах. Теоретичні положення наукового дослідження застосовано до таксономічного класу фітонімів української й англійської мов. Методом порівняльного аналізу встановлено причини тотожності, схожості, часткової або повної розбіжності конотемного потенціалу, що активізується у фітонімах української й англійської мов, показано національну специфіку його реалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.4-31 + Ш143.21-31 +
Шифр НБУВ: РА350382

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського