Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (5)Реферативна база даних (22)Книжкові видання та компакт-диски (65)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=БАЛДИН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Балдинюк О.В. 
Гуманітарна діяльність ООН у контексті врегулювання збройних конфліктів (1990 - 2000 рр.): Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.04 / О.В. Балдинюк ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. Ін-т міжнар. відносин. — К., 2000. — 18 с. — укp.

Проаналізовано сучасну концепцію гуманітарної діяльності ООН під час врегулювання конфліктів, а також визначено механізми її реалізації та показано їх еволюцію. Розглянуто практичну ефективність гуманітарних програм у ході розблокування військово-політичних криз, виявлено фактори негативного впливу на миротворчий ефект гуманітарних програм ООН. Доведено, що ООН вдалося досягти значного прогресу в гуманітарній сфері, а також визначено важливу роль гуманітарних заходів у досягненні миротворчих цілей. Розроблено пропозиції щодо посилення миротворчого потенціалу ООН.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф043.2 + Ф061 + Х915.212-921
Шифр НБУВ: РА309506 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Балдинюк В.В. 
Забезпечення застосування колізійної норми: кваліфікація, зворотне відсилання, обхід закону в міжнародному приватному праві: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / В.В. Балдинюк ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2008. — 21 с. — укp.

Вперше узагальнено теоретичні та практичні проблеми забезпечення застосування колізійної норми у міжнародному приватному праві (МПрП). Розглянуто такі механізми забезпечення колізійного регулювання як кваліфікація, відсилання та обхід закону в МПрП. Визначено відмінності між термінами "кваліфікація" та "тлумачення" в МПрП. Розкрито сутність фактичної та нормативної кваліфікації, а також кваліфікаційного тлумачення. Проаналізовано такі проблемні питання як конфлікт кваліфкікацій, зворотне відсилання, обхід закону в МПрП й обгрунтовано шляхи їх розв'язання. З'ясовано, що прийняття за основу проведення кваліфікації за lex causae обумовлює виникнення питання про зворотне відсилання або відсилання до права третьої країни. Встановлено розмежування між положенням про обхід закону та застереженням про публічний порядок, а також між концепцією "імперативних норм" і положенням про обхід закону. Запропоновано визначення поняття обходу закону в МПрП, а також його предмета й об'єкта. Наведено рекомендації щодо удосконалення законодавства України, що регулює відносини у сфері міжнародного приватного права.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х930.0 +
Шифр НБУВ: РА358741

Рубрики:

      
3.

Балдинюк А.Г. 
Управління фінансуванням оборотних активів торговельних підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.05 / А.Г. Балдинюк ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. — К., 2005. — 21 с. — укp.

Розвинуто теоретичні засади управління фінансуванням оборотних торговельних підприємств. Наведено визначення поняття економічної суті оборотних активів, запропоновано їх нові класифікаційні ознаки з урахуванням особливостей торговельної діяльності. Розглянуто зміст та джерела фінансування оборотних активів торговельного підприємства. Обгрунтовано методологічні засади управління даним фінансуванням. Досліджено сучасний стан фінансування даних активів торговельних підприємств України - визначено тенденції динаміки обсягу та структури джерел цього фінансування, визначено рівень його ефективності за запропонованими показниками, проаналізовано основні фактори, що впливають на ефективність фінансування. Обгрунтовано основні напрямки вдосконалення управління фінансуванням оборотних активів торговельних підприємств - сформульовано суть політики фінансування цих активів та систему факторів, що обумовлюють вибір відповідного її типу, запропоновано моделі планових розрахунків потреби підприємства у власному оборотному капіталі, визначено умови та критерії ефективності залучення позикових фінансових ресурсів, що спрямовуються на фінансування оборотних активів. Наведено рекомендації, що мають сприяти підвищенню ефективності управління фінансуванням оборотних активів торговельних підприємств за сучасних умов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.10-572-93-21 +
Шифр НБУВ: РА337484

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського