Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (4)Реферативна база даних (107)Книжкові видання та компакт-диски (81)Журнали та продовжувані видання (10)
Пошуковий запит: (<.>A=АЛФЬОР$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
1.

Алфьоров С. М. 
Адміністративно-правовий механізм протидії корупції в органах внутрішніх справ: автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.07 / С. М. Алфьоров ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 38 с. — укp.

Проаналізовано проблеми визначення сутності корупції та виявлено особливості корупції в Україні. Розкрито поняття корупції як правової категорії, здійснено грунтовний аналіз Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції". Встановлено соціально-правову небезпеку корупції в Україні. Вивчено діяльність щодо протидії корупції як напрямок реалізації державної політики, визначено завдання, функції, принципи, форми та методи діяльності щодо протидії корупції в ОВС. Надано визначення поняття правового статусу працівника ОВС та з'ясовано значення його законодавчого закріплення для протидії корупції. Здійснено характеристику прав та обов'язків, правообмежень працівників ОВС і визначено їх значення для протидії корупції, з'ясовано особливості відповідальності працівників ОВС. Розкрито зміст адміністративно-правового механізму протидії корупції в ОВС, зокрема, визначено суб'єктів протидії корупції в ОВС, досліджено організаційно-правові заходи та заходи адміністративного примусу в механізмі протидії корупції в ОВС. Проаналізовано сучасний зарубіжний досвід протидії корупції в поліції, визначено можливі шляхи його використання в Україні. Сформульовано конкретні пропозиції та рекомендації щодо вдосконалення адміністративно-правового механізму протидії корупції в ОВС.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.01-7 + Х883.9(4УКР)71
Шифр НБУВ: РА383301 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Алфьорова З.І. 
Візуальне мистецтво кінця ХХ - початку XXI ст.: автореф. дис... д-ра мистецтвознав.: 26.00.01 / З.І. Алфьорова ; Харк. держ. акад. культури. — Х., 2008. — 40 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження культурологічних і мистецтвознавчих аспектів становлення візуального мистецтва кінця XX - початку XXI ст. Розкрито сутність основних смислогенеруючих категорій - діяльності, комунікації, візуальності. Розглянуто проблеми морфогенезу сфери візуального та візуального мистецтва, зокрема, як динамічного цілісного явища кінця XX - початку XXI ст., розвиток якого підтверджує ідеї самоорганізації, поліонтологічності структурування систем у "нестабільному середовищі". Доведено, що кардинальні зміни у формогенезисі (гібридизації та концептуалізації візуальної форми) спричинили виникнення явищ "розсіювання" та формування інтегративного "візуального мислення", що ввібрало в себе акціонізм, проектний тип мислення, а також неканонічне пластичне мислення та нові технічні типи та підтипи (фотографічне, кінематографічне, телевізійне та відеомислення). Уперше в мистецтвознавстві візуальне мистецтво розглянуто як новий формат морфологічної структури сфери візуального, в якому реалізується весь "тезаурус бачення" (способи бачення), породжений візуальною культурою. З'ясовано, що використання такого "тезауруса бачення" дозволяє виокремлювати з культури повсякденності ті ресурси, без яких поповнення колосального "візуального архіву" людства неможливе. Доведено, що якісно новими умовами існування сучасного візуального мистецтва є ситуативність і втіленість. Зроблено висновок, що ситуативність на рівні припису означає реалізацію конкретних стратегій художнього "Я-проектування", а втіленість дозволяє сучасному художникові використовувати безліч форм репрезентації власних досягнень. Величезну кількість комбінацій цих візуальних форм розглянуто як версії художнього проекту. Виявлено, що візуальне мистецтво переборює ситуацію "розсіювання" і хаосу в постмодернізмі, а на наступному етапі свого розвитку починає "вибудовувати" "горизонтальні" лінії у морфогенезі, що дозволяє всій морфологічній моделі сфери візуального набути стійкості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ03(0)63 + Ю812.451.0 + Ю945.42 +
Шифр НБУВ: РА359564

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
3.

Алфьоров С.М. 
Діяльність органів внутрішніх справ по протидії злочинності у курортних регіонах (кримінологічне дослідження на матеріалах Запорізької області): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / С.М. Алфьоров ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2003. — 19 с. — укp.

Досліджено діяльність органів внутрішніх справ (ОВС) курортних регіонів щодо протидії злочинності, форми та методи охорони громадського порядку і боротьби зі злочинністю за даних умов, а також запропоновано шляхи їх удосконалення та оптимізації. Проаналізовано середовище функціонування ОВС курортних регіонів та визначено особливості кримінологічної ситуації, яка суттєво впливає на організацію їх функціонування. Розглянуто пріоритетні завдання ОВС курортних регіонів щодо протидії злочинності та специфіки їх прояву в окремих типах курортних регіонів. Визначено основні напрямки організації взаємодії в ОВС курортних регіонів у контексті протидії злочинності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР-4ЗАП)112.011.019 + Х883.9(4УКР)7 + Х881.9(4УКР)122 +
Шифр НБУВ: РА327100

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Алфьорова І.Є. 
Механізми державного управління розвитком соціально-економічної інфраструктури регіону: автореф. дис... канд. наук з держ. управління: 25.00.02 / І.Є. Алфьорова ; Донец. держ. ун-т упр. — Донецьк, 2008. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано соціально-економічну інфраструктуру регіону як об'єкт державного управління. Визначено зміст державної політики щодо розвитку даної інфраструктури на основі класифікації макроекономічних факторів, що стримують її розвиток у контексті посилення соціальної спрямованості ринкових перетворень у країні. Проаналізовано особливості механізмів державного управління розвитком соціально-економічної інфраструктури у зарубіжних країнах. Удосконалено принципи формування механізмів даного управління на рівні регіону. Обгрунтовано необхідність такого вдосконалення. На основі визначених принципів з урахуванням пріоритетних напрямів державної політики запропоновано схему фінансового й організаційно-інституційного механізму управління розвитком соціально-економічної інфраструктури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.2-94 + У9(4УКР)0-961-312.1-21,01 +
Шифр НБУВ: РА361284

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Алфьоров М.А. 
Міграційні процеси та їх вплив на соціально-економічний розвиток Донбасу в 1939 - 1959 рр.: автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / М.А. Алфьоров ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2007. — 19 с. — укp.

Розглянуто питання формування основних засад міграційної політики та її реалізації в Донбасі, проаналізовано вплив на соціально-економічний розвиток і стан населення напередодні Великої Вітчизняної війни, особливості міграційних процесів, наслідки воєнної депопуляції населення для демографічного та соціально-економічного розвитку регіону. Висвітлено взаємозв'язок і взаємовплив зовнішніх міграцій та даного розвитку регіону, розкрито методи проведення міграційної політики. Визначено динаміку прибуття та вибуття населення у регіоні, чинники плинності робітничих кадрів і роль зовнішніх міграцій у формуванні трудових ресурсів. Досліджено еволюцію державної міграційної політики та її наслідки для соціально-економічного розвитку регіону в 1950-і рр.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР55)6-2 + С73(4УКР55)-25 +
Шифр НБУВ: РА353245

Рубрики:

      
6.

Алфьоров О.І. 
Підвищення надійності та обгрунтування параметрів водокільцевих вакуумних насосів доїльних агрегатів: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.11 / О.І. Алфьоров ; Харк. нац. техн. ун-т сільс. госп-ва ім. П.Василенка. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Вирішено актуальну науково-технічну проблему щодо підвищення надійності водокільцевих вакуумних насосів доїльних агрегатів, обгрунтовано їх конструктивні параметри. Розглянуто питання впливу цих параметрів на працездатність насосу. Оцінено навантажуваність на лопатки поліпропіленової крильчатки насосу та проаналізовано її напружено-деформований стан і рівень безвідмовності. Визначено конструктивні параметри поліпропіленової крильчатки. За результатами проведених випробувань установлено коригувальний коефіцієнт, що дозволяє уточнити методику визначення продуктивності водокільцевих вакуумних насосів. Розроблено методику та проведено комплексні прискорені випробування насосу з поліпропіленовими крильчатками. Одержано математичну модель прогнозування ресурсу крильчатки. На базі статистичного моделювання проведено інтервальне оцінювання середнього ресурсу поліпропіленових крильчаток. Для підвищення їх ресурсу запропоновано й обгрунтовано техніко-економічні критерії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.922 +
Шифр НБУВ: РА362406
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського