Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
Пошуковий запит: (<.>ID=20111003000323<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2
   
Купріяненко Е. Б. 
Альт у політембровому камерно-інструментальному ансамблі австро-німецької традиції (пізнє бароко - Й. Брамс) : автореф. дис. ... канд. мистецтвознав. : 17.00.03 / Е. Б. Купріяненко ; Харк. держ. ун-т мистецтв ім. І.П. Котляревського. — Х., 2010. — 18 с. — укp.

Запропоновано розгляд альтового стилю у аспекті взаємодії трьох складових камерно-інструментального жанру. Змістовні характеристики інструментально-видового стилю визначено на підставі оригінального поняття "жанрові константи", що унаочнюється у визначенні ключової позиції інструментально-ансамблевого музикування - камерності з її атрибуціями у вигляді суб'єктивно-особистісного начала, поданого через форму гри у широкому та вузькому її тлумаченнях. Запропоновано оригінальну дефініцію поняття "альтовий стиль" в камерно-інструментальному музикуванні. Підкреслено, що формування даного різновиду видового інструментального стилю йшло саме у камерному ансамблі політембрового типу, де ролеві функції інструментів взаємозбагачувалися у напрямку від монофункціональної сталості до універсальної поліфункції широкого образно-виразового діапазону. Зазначено, що еволюція камерно-ансамблевого стилю відображувала процес змін ідейно-художніх спрямувань епох та індивідуальних стилів, що унаочнюється "віховими" з даної точки зору творами Г.Ф. Телемана, Й.С. Баха, В.А. Моцарта, Р. Шумана, Й. Брамса. Еволюційна "спіраль" у використанні альта демонструє у кінцевому підсумку синтетичне бачення інструмента, що послідовно втілювалось у альтово-стильових концепціях майстрів австро-німецької школи (класичний етап).

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ315.55-73 + Щ315.23-0-73(4НІМ)
Шифр НБУВ: РА376878 Пошук видання у каталогах НБУВ 


Рубрики:

Географічні рубрики:
  
   
Борділовська О. А. 
Еволюція зовнішньополітичної стратегії Республіки Індія у постбіполярний період : автореф. дис. ... д-ра політ. наук : 23.00.04 / О. А. Борділовська ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2011. — 35 с. — укp.

Вперше в український політичній науці досліджено особливості зовнішньополітичної стратегії Індії та її еволюцію в період по закінченню "холодної війни". Особливу увагу приділено цивілізаційному чиннику формування стилю міжнародної поведінки Індії. Доведено, що зовнішньополітичний її курс є поєднанням певних ідеальних підходів та практицизму, зумовленого необхідністю всебічного захисту національних інтересів. Проаналізовано еволюцію стратегії країни у постбіполярний період, що вирізняється посиленням реалістичних підходів та переходом до практичних кроків з метою підвищення її міжнародного статусу. Узагальнено досвід Індії в її зовнішньополітичній діяльності. Подано авторське бачення факторів, що зумовили прагнення країни вступити до клубу великих світових держав, і визначено головні чинники, що уможливлюють досягнення такої стратегічної мети у середньостроковій перспективі.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф4(5ІНД)
Шифр НБУВ: РА381701 Пошук видання у каталогах НБУВ 


Рубрики:

Географічні рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського