Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20100426000791<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Олійник Д.А. 
Клініко-патогенетичне обгрунтування застосування озоно- та магнітотерапії у комплексному відновлювальному лікуванні хворих на гіпертонічну хворобу ІІ ст. з метаболічним синдромом : автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.33 / Д.А. Олійник ; Укр. НДІ мед. реабілітації та курортології. — О., 2009. — 24 с. — укp.

Показано, що застосування озонотерапії поряд з медикаментозним лікуванням хворих на гіпертонічну хворобу (ГХ) ІІ ст. з метаболічним синдромом підвищує ефективність відновлюваного лікування хворих на стаціонарному етапі за рахунок поліпшення клінічної симптоматики, антигіпертензивної ефективності терапії, позитивного впливу на структурно-геометричні показники серця, сприяючи регресу патологічного ремоделювання міокарда, знижуючи індекс маси міокарда лівого шлуночка на 14,6 %. Зазначено, що даний лікувальний комплекс зменшує дисліпідемічні прояви метаболічного синдрому, достовірно знижуючи рівень загального холестерину, ліпопротеїдів низької щільності, тригліцеридів, підвищуючи рівень ліпопротеїдів високої щільності, позитивно впливає на показники абдомінального ожиріння та вуглеводного обміну. Доведено, що ефективніть озонотерапії за кількістю клініко-функціональних, біохімічних і антропометричних показників достовірно перевищує результати низькочастотної магнітотерапії. Встановлено, що застосування озонотерапії у вигляді повторного курсу на амбулаторному етапі лікування хворих на ГХ ІІ ст. з метаболічним синдроморм через 6 - 12 міс. оптимізує лікування даної категорії пацієнтів, дозволяє стабілізувати досягнутий у стаціонарі антигіпертензивний ефект, покращити клінічний стан і метаболічні показники з досягеннням їх нормальних і цільових значень у переважної більшості хворих.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.030-5 + Р415.2-3 +
Шифр НБУВ: РА367665


Рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського