Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20081124055125<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Омельчук С.А. 
Формування мовленнєво-комунікативних умінь учнів основної школи на завершальному етапі вивчення синтаксису : Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.02 / С.А. Омельчук ; Ін-т педагогіки АПН України. — К., 2003. — 20 с.: табл. — укp.

Досліджено проблему формування мовленнєво-комунікативних умінь учнів у процесі вивчення синтаксису складного речення. На підставі аналізу теоретичних аспектів визначено зміст, оптимальні методи та прийоми роботи над формуванням комунікативної компетенції випускників основної школи на уроках української мови. Розроблено програму, яка містить інтеграцію синтаксичної теорії, функціональної стилістики та комунікативного синтаксису, що передбачає вивчення складних речень у функціонально-стилістичному та комунікативно-діяльнісному аспектах. Охарактеризовано систему конструктивних, мовленнєвих і комунікативних вправ, ефективність яких обгрунтовано теоретично та перевірено експериментально.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.4-912.32 +
Шифр НБУВ: РА327459

 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського