Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20081124053703<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Павлунь М.М. 
Фізико-хімічні умови і зональність розвитку молібден-вольфрамових та золоторудних формацій (за результатами термобарогеохімічних досліджень) : Автореф. дис... д-ра геол. наук: 04.00.11 / М.М. Павлунь ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2003. — 53 с.: рис. — укp.

Обгрунтовано та системно реалізовано методологію формаційної типізації родовищ на підставі виявлення головних термобарогеохімічних рис і з'ясування критеріїв флюїдного режиму та зональності розвитку процесів рудоутворення різноглибинних молібден-вольфрамових і золоторудних формацій. Розкрито закономірності та механізми міграції та концентрації корисних компонентів руд за різноглибинних геолого-структурних і фізико-хімічних умов. Обговорено концепцію формування та розвитку принципово нової галузі сучасного рудно-формаційного та металогенічного аналізу - термобарогеохімічного моделювання, діагностики та прогнозування рудних формацій. Обгрунтовано нові принципи типізації рудогенерувальних флюїдних систем і рудних формацій з урахуванням динаміки просторово-часових змін інтенсивних фізико-хімічних параметрів і ступеня термостатування гідротермальних систем як відображення глибини їх функціонування а, отже, їх відкритості - закритості. Вирішено шість головних генотипів золотоконцентрувальних флюїдних систем земної кори України, здійснено типізацію молібден-вольфрамових і золоторудних родовищ різних формацій. На підставі даних закономірностей розроблено термобарогеохімічні критерії дистанційного прогнозування, розшуків та оцінки ендогенного зруденіння, наведено конкретні приклади їх апробації.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: Д451.41 + Д451.6 +
Шифр НБУВ: РА325148


Рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського