Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20081124050083<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Терлецький Р.Ф. 
Термомеханіка багатокомпонентних деформівних твердих тіл низької електропровідності при електромагнітному опроміненні : Автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.02.04 / Р.Ф. Терлецький ; НАН України. Ін-т приклад. проблем механіки і математики ім. Я.С.Підстригача. — Л., 2004. — 36 с. — укp.

Створено оригінальну теорію механотермодифузії багатокомпонентних твердих тіл (твердих розчинів) низької електропровідності з компонентами, які мають різну здатність до поляризації, за умови дії квазіусталеного електромагнітного випромінювання радіо- та світлового частотних діапазонів. Теоретичні положення грунтуються на континуальній моделі твердої суміші домінантної компоненти (каркаса) та домішок і статистичному описі взаємодії електромагнітного випромінювання з багатокомпонентним твердим тілом, а також врахуванні неоднорідності енергетичного стану компонент у фізично малих елементах тіла. Розглянуто різні наближення теорії. З використанням аналітичних та числових методів одержано розв'язки нових практично важливих задач механотермодифузії для шару за умови дії квазіусталеного випромінювання (одностороннього надвисокочастотного опромінення плоскою поперечною електромагнітною (ТЕМ) хвилею, утворення стоячої ТЕМ-хвилі у квазістаціонарному високочастотному полі плоского конденсатора, теплового випромінювання та теплового випромінювання з коригованим спектром, помірного лазерного (неперервної дії) опромінення однієї з його основ). Наведено нові дані про вплив енергетичних, частотних (спектральних) параметрів зовнішнього електромагнітного випромінювання, виду та складу домішкових компонент та їх електрофізичних властивостей на тепломасоперенос у тілах низької електропровідності та їх напружений стан.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: В251.109,022 + В251.106,022 +
Шифр НБУВ: РА332117


Рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського