Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20081124046767<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Хмиз В.Т. 
Способи добору клонів картоплі та їх ефективність в умовах західного Лісостепу України : Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.14 / В.Т. Хмиз ; Ін-т цукр. буряків УААН. — К., 2006. — 18 с. — укp.

За умов західного Лісостепу України, які характеризуються специфічним метеорологічним комплексом, значною шкодочинністю фітофторозу картоплі, вірусних хвороб, установлено наявність факторів, які обумовлюють перевагу багатобульбових клонів у насінництві картоплі, а саме: прискореного росту та розвитку рослин нових, поширених у регіоні сортів, підвищеної стеблотвірної здатності. З'ясовано позитивний вплив багато- та середньобульбових клонів у порівнянні з малобульбовими на врожайність матеріалу розсадника випробування клонів, супер-супереліти, супереліти. Різниця у прояві ознаки крім зазначеного фактора залежить від біологічних особливостей сортів, умов періоду вегетації. Установлено відмінності в ураженні матеріалу насінницьких розсадників вірусними хворобами та їх поширення, які залежать від генетичного контролю ознаки у сортів, умов зовнішнього комплексу. Виявлено різницю у поширенні вірусів у прихованому стані, що залежить від варіанта добору клонів, розсадника. Установлено наростання вірусної інфекції за мірою репродукування матеріалу. З'ясовано позитивний вплив багатобульбових клонів у порівнянні з малобульбовими на вміст K, вітаміну C, ліпідів, відсутність такого за вмістом крохмалю, білка, P, Ca, Mg. Виявлено зворотню залежність за кількістю редукувальних цукрів.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: П215.1-37(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА346759


Рубрики:

Географічні рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського