Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20081124041515<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Синков В.Г. 
Розвиток методів розрахунку інструменту для холодного видавлювання і гідростатичної обробки матеріалів : Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.03.05 / В.Г. Синков ; Донб. держ. машинобуд. акад. — Краматорськ, 2006. — 35 с. — укp.

Проведено теоретичні й експериментальні дослідження напружено-деформованого та граничного станів (НДГС) інструменту для холодного видавлювання (ХВ) і гідростатичної обробки (ГСО) пористих і суцільних заготовок з використанням гідроекструзії (ГЕ), гвинтової екструзії (ГвЕ) і реверсивної закритої прошивки (РЗП) з накладанням протитиску та магнітного поля. Удосконалено методи аналізу НДГС інструменту зі змінною по довжині товщиною стінки від навантажень, що прикладені у різних його частинах, визначено найбільш жорсткі з них, запропоновано алгоритм побудови діаграм граничного стану для визначення оптимального бандажування вузла та розроблено схему ранньої діагностики актів пластичності та руйнування елементів матриць. Встановлено, що розрахунок міцності інструменту для ХВ та ГСО на прикладі моделі Ляме призводить до значних помилок і потребує застосування поправок. Розроблено алгоритми розрахунку параметрів інструменту, які перевірено за умов виробництва партій заготовок з конструкційних та інструментальних матеріалів, мікроволокон, а також за ГСО матеріалів з накладанням магнітного поля. Запропоновано математичну модель ГЕ пористого ортотропного пакету дротяних елементів, за допомогою якої встановлено стаціонарні умови одержання мікроволокон і відповідні граничні умови проектування інструменту. На підставі результатів дослідження силових режимів ГЕ, ГвЕ і РЗП встановлено, що тиск на пуансоні у разі застосування протитиску може зрости на величину, яка дорівнює протитискові.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: К623.400.4-56-02 +
Шифр НБУВ: РА344695


Рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського