Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20081124038152<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Білоусов О.Г. 
Прогнозування, рання діагностика та профілактика тяжких форм прееклампсії : Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / О.Г. Білоусов ; Донец. держ. мед. ун-т ім. М.Горького, НДІ мед. пробл. сім'ї. — Донецьк, 2006. — 18 с. — укp.

Проведено ретроспективний клініко-статистичний аналіз перебігу вагітності та пологів у жінок з прееклампсією різного ступеня тяжкості та визначено фактори ризику виникнення даної патології. Вперше проведено комплексне вивчення імунологічних і гемодинамічних змін у вагітних з групи високого ризику розвитку прееклампсії. На підставі одержаних результатів визначено ранні діагностичні критерії прееклампсії (показники комплексної сенсибілізації до фетальних антигенів плаценти, печінки та нирок, індексу залишкового тиску, достатнього для гломерулярної фільтрації, а також імунорегуляторного індексу хелпери/супресори та індексу резистентності маткової артерії). Показано можливість визначення зазначених показників до появи клінічних симптомів прееклампсії. Вперше розроблено математичну модель прогнозування прееклампсії, яка грунтується на зміні найбільш інформативних імунних та гемодинамічних показників на ранній стадії розвитку захворювання. Вперше використано антигомотоксичні препарати для профілактики важких форм прееклампсії у вагітних групи високого ризику. Уточнено методи оцінки стану плода у жінок з групи високого ризику розвитку прееклампсії у динаміці вагітності та за прееклампсії різного ступеня тяжкості з виділенням найбільш цінних прогностичних показників (пульсаторного індексу артерії пуповини плода, індексу резистентності маткової артерії та залишкового тиску, достатнього для гломерулярної фільтрації). Вивчено ефективність запропонованого комплексу діагностичних заходів з використанням математичної моделі прогнозування прееклампсії та профілактичних заходів з застосуванням антигомотоксичних препаратів. Доведено, що запропонований діагностично-профілактичний комплекс дозволяє знизити частоту розвитку тяжких форм прееклампсії у вагітних групи високого ризику.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.213.026 +
Шифр НБУВ: РА346958


Рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського