Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20081124034833<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Ягуп К.В. 
Подавлення неканонічних гармонік вхідних струмів тягової підстанції : автореф. дис... канд. техн. наук: 05.22.09 / К.В. Ягуп ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Відзначено, що за реальних умов живильна мережа працює у несиметричних режимах, що призводить до появи неканонічних гармонік у фазах мережі. Розглянуто можливість подавлення заданих неканонічних гармонік вхідних струмів тягової підстанції з використанням вольтододатної установки, що підключається послідовно з тяговим випрямлячем. Заглушення неканонічних гармонік здійснюється регулюванням параметрів компенсуючого діяння на систему керування вольтододатного перетворювача. Параметрами компенсувального діяння можуть бути амплітуда та фаза гармонічного сигналу або тривалості приростів кутів керування тиристорами. Для оптимізації параметрів керувального діяння доцільно використовувати симплекс метод Нелдера - Міда. Одержано імпульсну модель тиристорний випрямляч - мережа, що дозволяє дослідити динамічні процеси у замкненій структурі. Показано доцільність й ефективність застосування замкнутої структури для заглушення неканонічних гармонік. Розроблено комп'ютерну модель, що реалізує замкнену структуру заглушення неканонічних гармонік і перевіряє адекватність основних теоретичних результатів дослідження. Проведено експерименти, на підставі їх результатів доведено високу ефективність заглушення заданих неканонічних гармонік і показано покращання коефіцієнта спотворення за умов застосування запропонованої замкнутої структури.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: О217.13 +
Шифр НБУВ: РА356876


Рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського