Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20081124032696<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Паламарчук В.І. 
Патогенетичне обгрунтування методів клітинної та еферентної терапії в комплексному лікуванні хворих з хірургічною патологією органів гепатопанкреатодуоденальної зони (клініко-експериментальне дослідження) : Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.03 / В.І. Паламарчук ; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2005. — 43 с. — укp.

Встановлено лікувальні властивості кріоконсервованих гепатоцитів, фрагментів селезінки, ліофілізованих фетальних гепатоцитів та мозку на підставі порівняльного дослідження експериментальних моделей гострої та поступової ішемізації печінки. Вперше використано ліофілізований фетальний мозок. Доведено його імуностимулювальні та імуномодулювальні властивості та нетоксичність. Розроблено нові підходи щодо хірургічного лікування хворих з гепатопанкреатодуоденальною печінковою та поліорганною недостатністю (ГПН і ПОН). Науково обгрунтовано ефективність застосування клініко-тканинної терапії в їх комплексному лікуванні. Вперше в аспекті мембранної патології та імуногомеостазу досліджено особливості деяких етапів патогенезу хірургічної патології органів гепатопанкреатодуоденальної зони (ГПДз) у разі використання в комплексному лікуванні клітинно-тканинних препаратів. Проведено порівняльне дослідження біохімічних, імунологічних, морфологічних показників у здорових і хворих тварин у випадку застосування клітинно-тканинних препаратів різного рівня біоорганізації (фрагментів ксеноселезінки, ізольованих клітин печінки, ліофілізованих та фетальних печінки та мозку), вилучених з органів тварин ранніх термінів гестації. Вперше за використання КТП у лікуванні хворих з ГПН, ПОН проведено порівняльне вивчення біохімічних та імунологічних показників. Обгрунтовано доцільність та розроблено показання до виконання малоінвазійних втручань у поєднанні з екстракорпоральною детоксикацією за інтерогеморагічного лептоспірозу, ускладненного панкреатитом і панкреонекрозом. Доведено діагностичну та лікувальну цінність малоінвазійних втручань та ЕКД, БЕКД у групі хворих з ГПН, ПОН, сепсисом, панкреанекрозом та іктерогеморагічним лептоспірозом (ІГЛ). Проведено порівняльний аналіз ускладнень та летальності у хворих з біогемосорбцією, ретроградною або антеградною декомпресією ЖВШ перед операцією та післяопераційною біогемосорбцією та комплексною терапією, а також у пацієнтів з медикаментозною передопераційною підготовкою, ЕКД, операційним втручанням і післяопераційною медикаментозною терапією. Встановлено інформативність таких методів дослідження як УЗО, ЛПс, КТ, МРТ, ЕРПХГ. Розроблено та впроваджено алгоритм обстеження хворих з патологією органів ГПДз, ускладненою гострою печінковою та поліорганною недостатністю. Розроблено схему патогенезу поліорганної недостатності та патогенетичного лікування хворих з хірургічною патологією органів ГПДз, ускладненою ГПН і ПОН. Запропоновано та впроваджено новий спосіб оперативного лікування непрохідності дистального відділу загальної жовчної протоки. Розроблено пристрої та методи дренування черевної порожнини, заочеревинного простору за інфікованого некротичного панкреатиту. Обгрунтовано ефективний спосіб проведення озонованого ретроперитонеуму під час лікування хворих з гострим інфікованим некротичним панкреатитом.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465-52 +
Шифр НБУВ: РА336675


Рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського