Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20081124028699<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Джужа Д.О. 
Оптимізація радіойодотерапії і моніторингу хворих при комплексному лікуванні диференційованого раку щитовидної залози : автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.23 / Д.О. Джужа ; АМН України. Держ. установа "Ін-т онкології". — К., 2007. — 40 с. — укp.

Досліджено проблему підвищення ефективності радіойодотерапії (РЙТ) за умов комплексного лікування диференційованого раку щитовидної залози (ДРЩЗ) шляхом індивідуального планування лікувальних активностей йоду-131 на підставі опосередкованої поглинутої дози (ОПЗ), що створюються за діагностичної сцинтиграфії, та з урахуванням ефекту тиреоїдного станінгу. Розроблений спосіб РЙТ дозволяє збільшити ефективність першого курсу більше, ніж на 90 % без необгрунтованих променевих навантажень і матеріальних витрат. Запропоновано прогностичні показники ефективності першого курсу радіойодотерапії на підставі сцинтиграфічних даних, визначено їх порогові значення, що дозволило поліпшити прогнозування результатів радіоабляції залишкової тканини щитовидної залози (ЗТЩЗ). Вивчено вплив термінів проведення РЙТ після хірургічного лікування та діагностичної сцинтиграфії на її ефективність. Установлено, що проведення РЙТ протягом перших трьох діб після діагностичної сцинтиграфії вірогідно підвищує ефективність першого курсу лікування. Проаналізовано чинники, що зумовлюють планування РЙТ. Установлено, що однією з причин, які визначають результати застосування розрахункових лікувальних активностей йоду-131, є ефект тиреоїдного станінгу. Проведено кількісний аналіз ефекту тиреоїдного станінгу, що дозволило визначити способи його корекції. Вивчено ефект тиреоїдного салфстанінгу, з'ясовано необхідність його врахування за умов планування лікувальних активностей йоду-131. З використанням значного за обсягом клінічного матеріалу проведено аналіз ОПД у залишковій тканині ЩЗ та регіонарних метастазах за умов РЙТ ДРЩЗ. Розроблено алгоритм проведення РЙТ і моніторингу хворих на ДРЩЗ після хірургічного лікування.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.452-5 +
Шифр НБУВ: РА354111


Рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського